Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: berety są fajne no i chyba nie ma drugiego bereta na forum, więc łatwo zapamiętać

A: niepewny piesek pasuje do tytułu, ale wolałam tam twoje OC

S: tańczący Oxy jest przeuroczy i nie wali po oczach jakąś dziką, zapętloną animacją ^^

U: rzadko widuję, ale nigdy nie widziałam złego posta ani nic. Fajnie, że uczysz się rysować ^^ Nagroda z timberwolfem epicka, zazdoszczę!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny, zapamiętywalny.

A: Nightmare Rarity lubię, i obrazek ładny więc na plus. Szkoda tylko tego kawałka uciętej grzywy z lewej.

S: Świetnie narysowana, oczy wyglądają jak żywe. Może trochę zbyt "spłaszczona", jeśli wiesz o co mi chodzi.

U: Lubię go, często widywany na forum, ma dużo nagród.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z jednym z fajniejszych ewolucji Eevee z Sinnoh :x
A: Nene papa
S: Sygnaturka zrobiona przez Sym, ja pamiętam.
U: Wydaje się być miła, chociaż z nią nie gadałam z nigdy w sumie. Pseudo humanizacja Octavii, dodatkowo ogląda Hetalie i oczywiście lubi Włoszka, nice.
 

Edytowano przez Skoda Octavia De Lya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n : mały hehesz,, chciał zmienić na hehesz, ale jest mały hehesz.

a : gilbert, może być

s : sygnatura od MaLinki, przeszkadza mi ten widelec i  łyżka oraz białe tło ;-;

u : jest fajny jeśli nie robi z siebie ofiary losu by inni go lubili....Często cieszy mordę, ale nie można wyprzedzić go w evencie o samolocikach, bo to będzie jak nóż w serce :v okay, to tyle Xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Brzmi francuskojęzycznie. Podoba mi się, bo jest krótki, rozpoznawalny i łatwy do zapamiętania.

A: Art, na którym jest kucyk. Wygląda słodko :3 Jeśli własnego autorstwa, to gratuluję - bardzo dobry art. Też na plus.

S: Smok. Smoki są fajne. Ten w sygnaturze też. W stylu podobnym do avatara, pewnie też autorstwa tej samej osoby. Lubię to.

U: Widuję, ale nie miałem okazji zamienić słowa. Nie sprawiła jakiegoś negatywnego wrażenia w moich oczach. Wręcz przeciwnie - wydaje mi się miła i twórcza. Ma nawet nagrodę. Na chwilę obecną użytkowniczka na plus :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nadal kojarzy mi się z czymś miękkim jak słodkie pianki do jedzenia :D

A: czy Sweetie wybiera się na jakieś derby w Krakowie? >.>

S: dobrze że nie zmieniasz bo absolutnie nie ma takiej potrzeby ;D

U: sympatyczny, bezproblemowy człek, jeden z niewielu z tego forum których mam nawet na fb i z którym mogłabym wyjść na piwko

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal pali to pytanie :D Nie zmieniaj tego nicku... dobry jest

A:Discolestia w dość ładnym wydaniu, fajny avek ogólnie

S: Podoba mnie się to. Sosen apruval :drurrp:

U: Sympatyczna i ładna pegasis, z którą miałem się pojedynkować, trochę szkoda, że nie wyszło :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie kojarzy mi się z niczym, jednak brzmi ładnie i całkiem łatwo rozpoznać. 

Awatar: Chińskie bajki, niezbyt mi się podoba.

Sygna: Autoreklama i całkiem ładna grafika. Podoba mi się.

User: Wydaje się bardzo sympatyczna, jednak niestety nigdy nie zdarzyło mi się porozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wydaje się że z zamysłem pójście po złoto, ale co nam wiadomo o rzeczach które wychodzą z wyobraźni innych... :v

A: NR. W tej pozie z serialu :b Estetycznie wygląda więc ok. :3

S: Zawsze potrafi wybrać fajny obrazek na sygne i ten taki jest ;)

U: Znam i czasami się do niego zwracam bo bardzo fajny człek. :)

Edytowano przez Sajback Gray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sajback! :v Łatwy do zapamiętania :3

A: Litho :lunaderp: I ta mina: What? xD

S: Pieski *otwiera spoiler* i pieski *otwiera następny spoiler* i pieski. No i trochę napisów i piesków.

U: Forumowy "tata". Jednak nie zapłacił rachunków i komornik mu zabrał Hehesza xd

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...