Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Lunarny lodowiec... Trochę to "połączenie" pomiędzy psuje, jednak jestem ile zaskoczona.
A: Oc. Troch dziwna szyja, kojarzy mi się z pewnym schorzeniem, nie pamiętam nazwy.
S: Obrazek mi nie działa, dziękuje Chrome :forgiveme:
U: Dość niedawno wstąpiła na forumę. Dostała już nagrodę, pisze schludnie i mądrze, zna Jónsiego i ten norweski w nicku... jestem zaintrygowana. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Bo kruczków nigdy za mało.

A: Jeśli to jest chłopiec, to ja lubię Death Metal.

S: I widać moje braki w znajomości języków państw z krzyżem we fladze.

U: Nie zgodziła się ze mną, bravo. Miała rację - kolejne bravo. Wyszedłem na idiotę - chyba? No i wciąż kłamie, to udając chłopców, to podając rok urodzenia w profilu. Non bravo, non.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie mam pojęcia dlaczego, ale kojarzy mi się z motylem, ciekawe dlaczego.

Awatar: Nie mam pojęcia czy dobrze powiem, ale to chyba pirat z płyty Alestorm, tak?

Sygna: Rozgwieżdżone niebo i jakiś człowieczek. Nie mam pojęcia skąd jest, ale zmieniłbym ustawienie na środek, bo trochę gryzie.

User: Widziałem kilka razy. Nie sprawił złego wrażenia, może nawet nie spłonie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Gdziekolwiek figuruje, jest bardzo charakterystyczny, znaczy dobrze.

A: Szerokim łukiem omijając znaczenie polityczne - całkiem ładne wykonanie flagi, chociaż ona sama znaczenia dla mnie nie ma.

S: Bardzo ładna Rarity, bardzo ładna kreska, czadowy strój. Jedyne co jest mniej fajne, to tło.

U: Najlepszy Dominik kiedykolwiek. Nie znam lepszego. W dodatku mój zią, to już w ogóle. I ma spoko głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Który to już raz oceniam ten nick... Nawet nie chciałoby mi się liczyć. Niby fajny i w ogóle, ale Nocturnal... ;_;

Awatar: Tak właśnie wyobrażam sobie Twoją minę, gdy udowodnisz, że masz rację, to dobrze?

Sygna: I znów Disney, tak bardzo się nim ostatnio jara, że figuruje i w sygnie, i w awatarze.

User: Skoro dostałem taki komplement, to chyba muszę odwzajemnić. Najlepsza Kasia kiedykolwiek, czasem brzmi, jakby wszystko zlewała, ale to chyba nieprawda. Polecam i aprobuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Podoba mi się i myślę, że go nie zmieni :v

A:Flaga południa... Haloweenowa Rarity była lepsza, lecz ten jest przyjeny :v

S: Rarity w cylindrze... Lepsza byłaby bez tych pasów po boku ale taka też jest spoko

U: Spoko user, którego lubię.... Nie wiem, co mógłbym powiedzieć, o jest dobrym modem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna jest taki jak każdy widzi. Duży, silny, zabójca drwali...miałem o tym nie mówić prawda?

A: Czy to wampir AJ? Od zawsze na zawsze zostanie background pony ;p

S: Myślę że 2015 będzie należeć tylko do Wieśka. Raczej nic go nie przebije...no może Cyberpunk 2077

U: Jak na drzewo to całkiem sympatyczne. Ogólnie takie żywe jakieś ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Z niczym mi się nie kojarzy, ale wpisując w google wnioskuję, że to po islandzku znaczy kruk. Kruki to śliczne stworzenia, więc gratulacje, że nie nazwałeś się Raven dając se dość... brzydkiego nicku. Krummi brzmi o wiele oryginalniej i też tak...ładniej.

A: Jakaś śliczna dziewczyna. Naprawdę śliczna. 

S: Morze, statki. Lubię morze i statki. I piratów. Ale niestety tekstu nie zrozumiem.

U: Hm. Patrząc na profil to lubi Hetalie, szczególnie Islandie ^^ na forum chyba nie widziałam, więc trudno mi ocenić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

No dobra, pomyślmy kogo my tu mamy :wow:
PervKapitan. Zawsze odczytywałem jako "Zboczony kapitan" ( :drurrp:), przez co miałem jakieś dziwne skojarzenia. Przez to na początku nie byłem pewien czy mam do czynienia z dziewczyną, czy też może chłopakiem. Jeżeli jednak dobrze zrozumiałem, to nick pochodzi od imienia jednego z bohaterów opowiadania tej użytkowniczki.
Avatar... Naprawdę nie mam pojęcia skąd ta postać pochodzi. Pierwsze skojarzenie - Digimony. Czy słuszne? Stawiam, że nie :drurrp:. Niestety w kwestii anime jestem do bani. W sygnaturze natomiast widzimy całkiem przyjemną pracę. Prosta, surowa, ale przyjemna dla oka.

No dobrze, ale co mogę powiedzieć o samej osobie? Jak dotąd zdarzyło nam się pogadać 2-3 razy i zdanie mam jak najbardziej pozytywne. Pierwsze co się rzuciło w oczy, to zachowanie... dosyć chłopięce, przez które udało się wprowadzić Decadeda w mały mindfuck. Nie mniej sprawia wrażenie osoby rozgarniętej.

No i na koniec zauważyłem, że pisze ona opowiadanie. Jak je oceniam? Nie wiem, w kwestii literatury jestem totalnym ignorantem :drurrp:

Edytowano przez ChrisEggII
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Skoro i tak pozwolę sobie opisać Ciebie, to wtrącę tylko, że na avatarze jest postać z Dark Souls, gry, nie anime ^^ A płeć mam zaznaczoną :C

 

N: Kojarzy mi się z jajkami, nie wiem, czy te ll ma być do członu Egg czy całkiem osobno. Dość trudno określić skąd ten nick pochodzi. Chris może oznaczać, że po prostu lubisz to imię, może jakaś postać, którą polubiłaś się tak nazywała?

A: Niepełnosprawny kuc, który tętni aż życiem. Zawsze jak patrzę na takie osoby to czuję takie ciepełko w sobie... Stracili tyle możliwości, ale przez to potrafią doceniać to co mają, a nie to co stracili. Szczególnie że jestem osobą, która ciągle narzeka jak to jej nie jest źle.

S: Creepy as fuck ;_; Spike chyba nie będzie spać tej nocy... I każdej innej, bo codziennie ta sygnaturka jest :C

U: Rozmawiałyśmy na sb...tak...gdybym jeszcze pamiętała coś o ludziach, z którymi rozmawiałam xD Rzadko tam wchodzę, więc dla mnie wszystko jest nowe, trudno mi wyróżnić kto co pisał. Ale z tego co pamiętam, bo jednak trochę cośtam jest w mojej głowie, to wydaje się spoko.

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krzysiek000 lub ChrisEggII... Chyba nie może zdecydować się na jeden, tak czy owak fajny :v

A: Niepełnosprawny kucyk, lecz szczęśliwy... W każdym bądź razie avek ciekawy, intrygujący i ładny :v

S: Bardzo, ale to bardzo dziwny art z Pinkie Pie... Śmieszne to i straszne :

U: Dużo gadałem i twierdzę, że jest to bardzo spoko user :v

Nosz... Mieć pięć godzin i jeszcze się spóźnić :ming:

N: nie wiem skąd, ale jest oryginalny i to bardzo

A: kojarzy mi się z Dark Souls ale mogę się mylić :v

S: kolorowo i fajnie

U:Nie znam, nie ocenię

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezmienny i dobrze. Niechaj drzewko rośnie i nigdy nie upadnie. :)

A: Applebat? Jedna z przeróbek Flutterbata :v

S: Wiedźmin 3. Jedna z niewielu rzeczy, którą Polska może się pochwalić.

U: Sosna. Najpierw avek Soarina a teraz regent... . Forum się tak zmieniło przez ten rok. Enyłej, Sosen to zawsze fajny user :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie mam pojęcia, co może oznaczać. Mimo to fajny.

A: Nigdy nie oglądałem Audience, ale avek prezentuje się ładnie.

S: Również Audience. Trzeba jednak przyznać, że przyjemny.

U: Dużo postów, czasami go widzę, dobry moderator, co tu dużo mówić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Zwykły, prosty. Z niczym mnie się nie kojarzy.

A:Ghostbusters w wersji MLP. Fajne, ale bez tła by było lepsze.

S:Amazing World of Gumball, lubię to :'D i ten odcinek. Ten moment idealnie pasuje na forum.

U:Nigdy nie rozmawiałam, nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Po przeprowadzeniu poszukiwań w Google'u dowiedziałem się, że oznacza straszny czy też okropny. Taki nie jest, a kropka na końcu wygląda niecodziennie, by nie powiedzieć śmiesznie.

A: Ładna Luna pod czarnym kapturem. Nic dodać, nic ująć.

S: Kryształowi niewolnicy z napisem "zapomnij" i tekstem piosenki (chyba). Całkiem ładne.

U: Ostatni raz widziałem kilka miesięcy temu, widać jednak, że swego czasu była aktywna. Tak naprawdę nic nie wiem, ale ma chyba opinię gimbusa z obsesją na punkcie mroku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Ładny, krótki. Podoba mnie się.

A:Kredens. Rozmazana. Średnie, ale fajne wykadrowanie.

S:Nie podoba mi się. Duży, bez ramki, po prostu zwykły obrazek.

U:Nie taki "stary" na forum. 14 latek, czyli fizycznie też gimbus. Ogarnięty. Regent. Nie pisałam.

 

Proszę, tylko nie "obsesja na punkcie mroku". Niee.

To były dawne czasy. Nie lubię tej stronki.

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny i treściwy i chyba jedyny na forum zakończony kropką.

A: Jedna z najlepszych Lun jakie widziałem :enjoy:

S: Jest super, ale lepsza byłaby w kolorze.

U: Słabo się znamy, bo baaardzo rzadko rozmawiamy ze sobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal ten sam, nadal mi się nie podoba, ale już tak mocno przylgnął do użytkownika, że lepiej niech zostanie ^^ 

A: Mhrrr~ Bardzo mi się podoba~ Co prawda wolałabym Celestię...ale plot Luny też niczego sobie~

S: To jest...to....to po prostu straszne jest i boję się tej sygnatury okropnie.... ;____; 

U: Co bym mogła dodać do tego co napisałam wcześniej...wszędzie go pełno, ma parę ładnych artów na profilu i z tego co widzę też lubi saucy~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

N: Bardzo pozytywny i przyjazny nick. Widząc go wiesz, że natkniesz się raczej na miłą i delikatną osobę. Jako jedna z niewielu chyba wiem, że chodzi w nim o sowę :v

A: Świetnie zrobiony art, świetnie wykreowanej OCki. W dodatku bardzo pasuje do poru roku ^^

S: Dwa linki do opowiadań oraz własnoręczny art~ często jak piszemy to się mu przyglądam i przyglądam. Świetnie Ci wyszedł, ale to już napisałam na dA. Za to jako sygnaturka też się bardzo ładnie komponuje.

U: Można by wiele mówić. Ale jako użytkowniczka forum to na pewno doświadczona, pomocna i chętnie udziela się na przeróżne tematy. Odpowiedzialny awatar Whoovesa ~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Może się źle kojarzyć, ale spokojnie, nie macie się czego obawiać~ Chyba, że zaczniecie wypytywać o najczarniejsze pomysły tejże osoby. A jeśli chodzi o samo słowo "Kapitan" to nie wiem jak innym, ale mi kojarzy się z piratami, których uwielbiam arrr~! (A dokładniej z jednym konkretnym piratem, ale nieważne)

A: Przesłodki Gwyndolin~ <3 Szkoda mi go bo zrobił laurkę dla swojego taty, który ma to głęboko w d... :c

S: Rysunek przepiękny chociaż żałuję, że na głównym planie widać kruka, a nie Priscillę. No szkoda, niemniej jednak rysunek klimatyczny i bardzo mi się podoba c: Cytat...widziałam lepsze, ale ten jest prawdziwy więc naraz dobry. 

U: To bardzo interesująca osoba, naprawdę! Ileż to kryje się w jej głowie niezbadanych myśli~ Pokrzywdzona przez to forum bo jej ulubione tematy są w dziale, gdzie nie naliczają się posty. Moje biedactwo *tuli* :c 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki trochę(z braku lepszego określenia) misiowaty nick. Biorąc pod uwagę tematykę forum. jest całkowicie na miejscu.

A: Dosłownie przez chwilę myślałem że to luna. Założyłem okulary i w sumie teraz już nie wiem, Ale ogólnie ładnie wygląda,

S: Linki do dwóch fanficków. Może kiedyś je zobaczę. Samej postaci nie kojarzę niestety :P

U: Trudno mi oceniać biorąc pod uwagę że miałem długą przerwę  od forum. Przyznaję jednak(WIdząc parę postów tej osoby) że wydaje się całkiem sympatyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosty i bardzo "forumowy", ale też łatwy do zapamiętania.

A: Świetny, choć ten kapelusz trochę za bardzo wygląda jak doklejony, ale i tak mi się podoba :3

S: Gif mnie rozbroił totalnie! <3

U: Widuję na forum od niedawna, ale pisze sensownie i konkretnie. Wydaje się być dość ogarniętym użytkownikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lunarna Izba , będę to tak czytać. 

A : No ślicznie, lubię jak kucyki mają więcej z konia niż kucyka.

S : Nie podoba mi się, może dlatego, że nie oglądałam dwójki ? I w ogóle... Nie podobała mi się ta bajka, bywały lepsze. 

U : Nie znam, ale ma ładną nagrodę i z tego co wiem ślicznie rysuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może być i izba, byle nie wytrzeźwień XD Co do Rio, tak, wiem, bywały lepsze, ale akurat ta jedna scena była najlepsza w całym filmie i myślę, że pokazała potencjał bajki. Szkoda, że reszta była kiepska.

 

N: Prosty i łatwy do zapamiętania, w dodatku dość charakterystyczny.

A: Świeeetny. Dobre kolory, tęczorzyg fajnie rzuca się w oczy i fosforyzuje, od razu mi się spodobało. Mina kota bezcenna.

S: Lisek <3 Powtórzenie kolorów (oko-motyl) to mój ulubiony artystyczny zabieg. No i sygnaturka współgra z nickiem.

U: Widziałam posty tu i ówdzie, bardzo sympatyczna osóbka :3 I ma dużo nagród!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...