Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Fajny, choć nie wiem co znaczy "Isbre"

A: Śliczna kucykoperka własnej roboty. Zwłaszcza podoba mi się fryzura konia. Jest w moim ulubionym, lekkim nieładzie.

S: Jakieś latające papugi z Rio. No i linki do jej tematów. Swoją drogą całkiem ciekawych tematów.

U: Czytałam niektóre posty, widziałam jej rysunki. Sympatyczna osoba, która genialnie rysuje i ma psa milion razy bardzej mądrego od mojego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Szary Obrazek. Osobiście mi się ten nick nie podoba, głównie dlatego, że angielski tak chamsko rzuca w oczy jego znaczenie, w odróżnieniu od łaciny czy własnej inwencji. A polski po prostu brzmi lepiej.

A: I znów nie jest za dobrze. Obrazek jest strasznie mały, na dodatek nic szczególnego nie przedstawia.

S: Cytat, przynajmniej nie z Coelho. Ładniej wyglądałby w pojedynczym wersie.

U: Widzę, to tu, to tam i rzeczywiście, niczego szczególnego nie zrobiła. Ale mam nadzieję, że w końcu coś takiego zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: jest krótki i dość treściwy, choć nic mi nie mówi to na pewno jest oryginalny. Jak dla mnie jest ok.

A:Księżniczka miłości... Chciałbym dowiedzieć się, kto stworzył tegoż arta, bo jest naprawdę ładny.

S: Widzę gwiazdy i jakiegoś kolesia na maszcie, ogólnie jest fajna.

U:W zasadzie to nie znam. Wiem tylko, że jest regentem Kryształowego Cesarstwa i to właściwie wszystko, co mogę powiedzieć o tymże użytkowniku tego forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Dayan. No brzmi fajnie, nie powiem. Z niczym mi się nie kojarzy więc więcej na ten temat nie napiszę. 

A: Ładny OC'ek i ładne wykonanie ^^ Tylko ten Cutie Mark mnie przeraża ;___; (bo boję się matmy...) 

S: Lunarny~ Też lubię noc, kocham księżyc i tę tajemniczość mroku, samą Lunę też lubię, ale jednak w MLP wolę Celestię. Niemniej jednak nie mam zażaleń co do sygnaturki, ale też rąk nie urywa. 

U: Czasem go widuję, ale dosyć rzadko. Mimo to robi dobre wrażenie. Dużo na profilu napisał. Tak dużo, że aż mi się nie chce czytać, wybacz ;w; Ale słodki kociak w kawie~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Uszatka. Możliwe, że uwielbia uszy.

 

A: Jakiś patatujący OCek. Grafika jest całkiem ładna. Tak bardzo świąteczne jest tło. Chcę śniegu. ;__;

 

S: Zapachniało mi hińskimi bajami. Znajdują się tam również dwa ficusie, może kiedyś przeczytam.

 

U: Znam ją z działu, chociaż pruła się na adminów, więc chyba miałem z nią styczność na forum. Trochę rozumiem jej zdegustowanie, jest wiele niezałatanych dziur na forum. Ogólnie miła, sympatyczna i kreatywna. Po odznaczeniach jakie jej dałem można wywnioskować, że brała czynny udział w życiu mojego działu.

 

Dlaczego tego nie pamiętam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki krasnoludzki. I tak enty są najlepsze.

A: Nie wiem z kiego to anime i szczerze mówiąc, nie interesuje mnie to. Ale ładne.

S: Taka typowo Garinowo-smutasowa, czyli dziewczynka (z anime, więc ma pewnie jakieś super-duper moce) ze szklanką wina (lub krwi) i smutnym spojrzeniem. To w spoilerze bez naklejonej mordki wyglądałoby lepiej, w końcu to tytan, od którego wszystko się zaczęło (tak, oglądałem to anime (kto go nie oglądał?))

U: Jak smutny to ma avek z hińskiej bajki, jak nie, to z AJ. Zazwyczaj to pierwsze. Niechaj jego prezentem na mikołajki będzie kolejny cel do wypełnienia, ostatnio narzekał, że go nie ma. W ogóle, dużo on narzeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Advilion. Hmm... Ładnie brzmi, dość łatwy do zapamiętania... co ja innego mogę powiedzieć?

A: Cadance w czapce mikołajowej. Widzę że przygotowujesz się do świąt jak każdy inny user :P

S: Gwieździste niebo i adekwatny do nocy cytat. Hm... Czy to prawda, nie wiem, ale jedno stwierdzam: ładnie skomponowane.

U: Za mało znam, bym cokolwiek mógł o nim powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Mógłby być lepszy, ale niech będzie.

A: Rejnboł Dasz w śmiesznej pozie.

S: Mhm. Brzmi angielsko.

U: Widziałam no... kilka razy. Absolutnie nie gadałam, ale wydaje się chyba oke userem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie wiem, ekspertem nie jestem, ale nick kojarzy mi się z imieniem Damian. Zgadłem?

A: Mamy tutaj Rejnboł Dasz. Miałem taki sam avatar z tą miną, ale zamiast RD była tam AJ.

S: Jakieś słowa napisane w łamanym angielskim.

U: Doradził mi, bym wszedł na SB, a tak to nie znam.

 

ELFIK! >:C

 

N: Elf z Amanu, nazwa nie zmieniana od dawna.

A: GANDALF! Do tego jeszcze w stroju mikołaja. 11/10 :x

S: Troszkę już nieaktualna zapowiedź Hobbita, ale wciąż jest fajny. Jeśli dobrze kojarzę jest to przeróbka z bajki "Nowe szaty króla".

U: Miła, sympatyczna, można z nią porozmawiać o Tolkienie i świecie fantasy.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Elf jaki jest każdy widzi.Dobrze o tyle, że niezmienny od dłuższego czasu :v

A: Widać, że święta się zbliżają, bo coraz więcej świątecznych avków na forum się pojawia :v

S: fposzątku :drurrp: Nie no całkiem sympatyczna jest :v

U: No cóż trochę zdążyłem poznać z czasów wspólnego zarządzania dzoałem Wünderblitzów i całkiem spoko userka.

Nosz ja prldl... :ming:

N: Krasnoludzki na wszelkie sposoby i ogólnie spoko, choć i tak best krasnolud to Zoltan :drurrp:

A: Wiem, że jest z anime, tylko nie wiem jakiego ale całkiem spoko :v

S: Podoba mnie się to :v

U: Spoko człowiek ogólnie... Wiem, że jest Avatarem backgrounda i sobie dość radzi

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ha, nie przepadam za dwuczłonowymi nickami i takie tam, ale ten jakoś kojarzy mi się chyba dobrze, więc jest okej XD Tyle razy mi przemknął w różnych tematach.

A: Z tego gifa można zrobić reklamę L'Oreal c: 

S: Mądry cytat tak w sumie. I Daring Do. Lubię ją, więc jest spoko xd

U: A powiem, że tak w sumie ogółem jest w porządku w moim odczuciu, o c; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze ten sam i zawsze kojarzy mi się ze znakiem zapytania w płomieniach

A: Luna na tym avku wygląda bosko

S: Daring Do. Całkiem lubię te postać. I ciekawy cytat

U: Widuje w wielu tematach. Wiem że jest nowym avatarem Daring Do. Nie miałem okazji jednak rozmawiać. Ale po postach wydaje się sympatyczną osobą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Palące pytanie, dużo takich bywa. Po angielsku w sumie brzmi lepiej niż po polsku.

A: Hmm, Luna. Tak, taka z falującą grzywą.

S: Cytat jakiegoś człowieka, którego nie znam. Kosmopolita? No i Daring Do, it's adventure time!

U: Osoba kojarzy mi się raczej pozytywnie. Sam na sam nie pisałam, ale wydaje się spoko.

~~~ meh

N: Magus, no bezpośrednio z magią się kojarzy. Albo z Magusem.

A: Sombra, tak.

S: Znowu Sombra.

U: Mało widuję, więc nie będę jakoś specjalnie oceniać. Żadnych uwag nie mam.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie pamiętam, czym był "Aman" czy jak to się odmienia. Tak czy siak, nick fajno i na pluso ido.

Avatar: Nie podobają mi się ich twarze, lecz avek świąteczny zawsze na propsie. W sumie, to nie wiem, kim jest postać z chlebem/ciastem.

Sygnatura: Stara i dobra. Jak ją po raz pierwszy zobaczyłem, to zaśmiałem się pod nosem.

User: Sama twierdzi, że kiedyś jej nie lubiłem bardzo bardzo. No ja sobie nie przypominam czegoś takiego, choć tyle tej nienawiści kiedyś było... Stare, mroczne dzieje. Tak czy tak, osobaw porządku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zresztą, twój "fanatyzm" jest chyba jedynym, jaki u ludzi poznałem, który mnie nie denerwuje. Większość ludzi którzy próbują być w nawet najgłupszy sposób inni itd. są niezwykle drażniące. Ty jesteś wyjątkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Łatwy do zapamiętania, dość charakterystyczny. Nawet mi się podoba.

Awatar: Earth Spirit z Doty 2 w stroju Mikołaja. Jest całkiem okej, jeden z lepszych jakie miał.

Sygna: Dwa cytaty, pierwszy jest prawdziwy, co do drugiego nie będę się wypowiadał, bo to raczej nieprawda.

User: Rozmawiałem kilka razy, wydaje się przejmować błahymi sprawami, ale osobiście mi nie przeszkadza. Z tego co zauważyłem opinie co do jego osoby są podzielone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Nic dodać - nic ująć. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych Nicków na forum .  :RPHVO:

A:Księżniczka Luna która szykuje się do odlotu. :9rovb:

S:Antro CMC. :cmcride:

U:Znam , jeden z najbardziej aktywnych userów  na naszym forum. Który prowadzi wiele fajnych zabaw. :pinkie:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie zmienia się zawsze ten sam i fajnie. Krótki prosty i łatwo zapamiętać

A: Radosna Pinkie. Bardzo sympatyczny avatar

S: Prosta i fajna. Określa ulubione postacie. No i kilka linków przy okazji

U: Widuje w wielu tematach. Prowadzi fajne zabawy. Ogólnie po postach uważam że jest bardzo dobrym userem

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie mam zdania. Pozwólmy, by ta część oceny była pusta.

A: Oczęta Sombry wychodzące z ciemności. Na ciemnym stylu pewnie prezentowały się bardzo fajnie, ale na białym nie robi wrażenia.

S: Ładny obrazek, chociaż za bardzo rozciągnięty. Na litość Boską, jak chcecie ustawić sobie spory rysunek i go zmniejszacie, weźcie pod uwagę istnienie jego boków. Czasami tylko zmniejszenie góry obrazka psuje efekt końcowy. ;____;

U: Nie mam zdania. Wygląda na miłośnika Sombry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Już tak długo bez zmiany,jak na standardy tego forum, że powinna dostać medal. I chodź na świcie jest wiele lisów to ten jest forumowym. 

A: Jak mniemam fanka serii ,,Poland ball'', Ogólnie pokazuje w dość śmieszny sposób brutalną rzeczywistość. 

S: Żadnego spamu, ani obrazków. Gratis suchar i kilka reklam, prawdę mówiąc niema co powiedzieć. 

U: Kiedyś widywałem częściej, ale nadal natykam się na jej status, czy posty.  Osoba którą pamiętam od czasu kiedy się tu zarejestrowałem,  gratuluję cierpliwości do forum. Tak czy siak jest naprawdę w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: może być tylko jeden WilkU na forum ^^ chyba już wszystkim się dobrze kojarzy

A: nie widzę, ale zwykle to jego fajna OC

S: absolutnie się nie znam i nie wiem co ja pacze, ale przeleciałabym się tym ;D dobry cytat!

U: jeden z moich ulubionych userów, ma ciekawe zainteresowania, lubi dobre filmy, za mało udziela się na forum, albo się grubo rozmijamy :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Co się stao? ;-; Gdzie jest Burning Question? Pervert? Z czymś mi się to kojarzy. No ale cóż, 7/10 
Avatar: Dziwnie wycięte kółeczko w którym całuje się Discord i Celka. Ogólnie fajny art, pamiętam go całego ^ ^ 9/10
Sygnatura: Wow, przywódczynie Ekłestrii. I cytat jak każdy inny, podczas bólu głowy troszkę trudno go zrozumieć, zgubiłem się w połowie i musiałem zaczynać od początku.
A sam Carl Sagan, nie wiem kto to ;v
User: Spoko userka, bywa fajna, bywa denerwująca. Ogólnie bardzo na plusik, ciekawa postać. No i ma fajny kapelusz 

Edited by Kruczke wszelkie prawa zastrzeżone:
Avatar: Zmieniła gadzina, jak pisałem tego posta. Teraz jest Twi jarająca się swoimi włosami, lepsze niż poprzednie, podoba mi się :x

Edytowano przez Kruczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...