Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Lisica-chan, ciekawy. Mimo to, nie wiem za bardzo, co znaczy "chan".

A: Fajny avek, chociaż trochę niewyraźny lub zbyt rozmazany.

S: Niezły cytat, tekst w spoilerze też świetny.

U: Dość często spotykam ją w grach forumowych, ale raczej tylko tu. Możliwe, że przebywamy w innych działach na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Swahili, czyli pewien afrykański język. Wydaje się być dość tajemniczy, lubię to :3

A: Lew, widać po jego spojrzeniu, że pewny siebie. Fajnie, że obraz z przeźroczystym tłem, dobrze to wygląda na czarnym motywie forum. Plus :)

S: Słit :D Buzi, hug, buzi. Też tak chcę!  :sweetiebelle:  Zaś wszystko wykonane schludnie, więc git ;)

U: Nie znam bliżej, ale wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Oby tak dalej! :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trochę długi, ale łatwy do zapamiętania i fajnie brzmi.

A: Jakaś dziewczyna w cosplay'u żeńskiej wersji Norwegii. Nawet fajnie się prezentuje się jako avatar.

S: Nie widzę.

U: Fajna userka. Chyba ma teraz depresję. Fajnie się z nią rozmawia i lubię ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Trochę za długi, kojarzy mi się z królową Elżbietą.

A: Ładna humanizacja Twi.

S: łeee, nie lubię Bellatriks

U: Sympatyczna userka i dobra pisarka fanfików. Kiedy nowy rozdział Rarci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki i fajny. Stawiam że samodzielnie wymyślony bo nigdy o czymś takim nie słyszałem, a google też nic nie mówi. 

A: Prawdopodobnie, a raczej na pewno jej OC. Pisałem już kiedyś że ma barwy Monster drink. Ogólnie wygląda ciekawie,

S: I znowu witamy OC, widzę że Sygna nawiązuje do dzisiejszego dnia, jednak trzyma się już od dłuższego czasu. A co do rysunki, gratulacje dla autorki.

U: Często widuje ją w  statusach, można nazwać ją głosem rozsądku, dodatkowo jest autorką kilku FF. Bardzo aktywna i miła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Połączenie ssaka z pewnym żeńskim imieniem (które kojarzy mi się jednocześnie z Butchem Cassidym :rainderp: ). Nie mam raczej zastrzeżeń ;)

A: Troszkę mały, ale bardzo ładnie zrobiony obrazek z Pinkie w stroju, w którym zapraszała mane6 na urodziny Gummyego :D

S: Schludnie wyglądający obrazek z tą samą postacią, co w avatarze. Lubię to :rwink:

U: Bardzo aktywna, ma nawet nagrodą. Czyli użytkowniczka na plus :rdblink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: gorączka złota!

A: poważnie, jeden z najładniejszych portrecików Pinkameny jaki kiedykolwiek widziałam, bardzo dobry na avatar :lunaderp:

S: taka sama od dawna i nie widzę powodu, żeby zmieniać. Paski, noże, gwiazdy i pegaz, czyli same propsy!

U: jestem tu już dość długo a jako nie kojarzę go z innych tematów za bardzo x.x Neutralne nastawienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Dość znany na forum

A:Twilight Sparkle z jakąś dziwną kostką :twilight2:

S: :celgiggle: & :discord2: fajna , dobra na tapetę.

U:Znam, jedna z najbardziej ogarniętych osób na forum. :squee:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wielka fanka majestatycznych zwierząt jakimi są Wilki.

A:Pinkie w cylindrze :pinkie2:, czyżby chciała czarować jak Twilight? :crazytwi3:

S: Jest jak dawny Walduś, patrząc na nią aż słychać co chce powiedzieć  z tym że zamiast śmiechu to Pinkie krzyczy :"Czas na impreeezkę" :partycannon: Sam bym taką chciał mieć :pinkie:

U; Znam , fajna i sympatyczna osoba :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...