Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SystemShy

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2

Recommended Posts

Nick: Sosna, hmmm, takie drzewko. Wesołe drzewko całkiem. Oryginalnie czy nie, podoba mi się.
Avatar: Jakaś skąpo ubrana pani, nie zimno jej tak? :octcry: ALE NIE POWIEM, FAJNE FAJNE
Sygnatura: Stara ukryta w spoilerze, nowa od Sproma, łatwo poznać jego styl, jest specyficzny ^ ^
User: Random jakich mało, długo już się opiekuje swoim działem. Da się z nim pogadać, ogólnie fajny user.

N: kojarzy mi się z jakąś baletincą

A: od kiedy to Rayman złowieszczo się uśmiecha? D:

S: a nie "być ALBO nie być?" ;D zgaduję, że to z tej najnowszej gry, gdzie Rayman wygląda jak dziecko z ADHD po zażyciu kokainy. Wolałam jego wygląd itp w Rayman 3: Hoodlum Havoc

U: chyba jedna z najbardziej typowo młodo-dziewczęcych userek na tym forum. Mam nadzieję, że będzie wytrwale rozwijać zdolności do rysowania ;D

N: Mimo płonącego nicku rzadko zadajesz płonące pytania. Może lepiej to zmienić? :D

A: Nie ma to jak rob...a nie, wróć, Changeling. Gdzie ja położyłem sprej na to robactwo...

S: Cóż, o ile kolor sprawia że na moim stylu jest nieczytelna, o tyle jej podświetlenie ujawnia dość mądry kawałek tekstu. Obawiam się niestety że akurat ten cytat jest daleki od spełnienia, przynajmniej w obecnych czasach.

U: Cóż, widywałem cię tu i tam, wpadłem na kilka twoich postów które nie zostawiły gorzkiego posmaku, a to dobrze. Odznaczenia koniec końców też świadczą o pegasis, prawda? ;)

• Upvote 1

N: Charakterystyczny, ale jakoś mi się nie podoba, nie wiem dlaczego.

A: Nie lubię takiego stylu rysowania.

S: Nie wiem co to, ale brzydkie.

U: Surowy, ale dobry Inkwizytor. Za bardzo nie znam, więc nie wiem co jeszcze mogłabym powiedzieć.

N: Kojarzy mi się Katarzyną oraz z Mongolią... Nie mam pojęcia dlaczego.

A: Rysunek własny (+), uwielbiam połączenie zielonego z czarnym (jak to jest inny odcień to nie bij - jestem tylko facetem, rozróżniam podstawowe barwy :ming:)

S: Również dzieło "własnej produkcji", dobranie kolorów mniej mi odpowiada ale za to sam styl rysowania jest ciekawy.

U: Często widuję tu i tam ale nigdy nie zamieniłem słowa. Lubi zwierzęta.

N:Oryginalny, kojarzy mi się z radiem.

A:OC na bazie Zecory.

S:Ciekawa Appleblom z karabinem. No cóż może zdobędzie swój znaczek.

U: Niestety nie kojarzę.

N : Zapamiętałam , brawa dla mnie .

A : Ciągle ten sam :v dałabym tęczowe tło c:

S : Ma już swoje lata ( :wut:

U : Jest bardzo fajny i prowadzi sobie Pinkie quiz ^^ Najwidoczniej ostał od niej pozwolenie. Często też spotykam w tej zabawie.

N: Cass, taki kobiecy nick :rwink: Dobrze pasujący xD

A: Nowy, ale jednak wolę kucykowe awki.

S: Tutaj bez zmian i dobrze, fajny ten spoiler xD

U: Chyba jeszcze nie pisaliśmy nigdzie ze sobą, ale często wymieniamy się postami w zabawach.

Nick: Niezmienny i wszechogarniający. Do dziś nie wiem, po co ci taki, ale z drugiej strony czemu niby nie?

Avatar: Krótko i na temat. Nie. Po prostu Nie.

Sygnaturka: A tu akurat nie wiem, co się dzieje. Mogę być na nie, tak na wszelki wypadek, ale zachowam neutralność.

Użytkownik: Sympatyczny, pojawia się tu i tam, znam osobiście i ma u mnie plusa. Dobrze się z nim rozmawia, na różne tematy. Poza tym nasze pierwsze i jak dotąd jedyne spotkanie to było najciekawsze spożywanie pizzy, w jakim brałem udział. 

Edited by Po prostu Tomek

N: Taki prosty i zwyczajny, a przy tym oryginalny w swojej prostocie.

A: Lubi godło swego kraju, ja też umieszczałem Polskie godło w awatarze, na początku dawno temu.

S: Ciekawy cytat, albom, ale sygnaturki nie widzę... (Mam problem z komputerem)

U: Doskonale pamiętam te spotkanie i naszą długą rozmowę o komunizmie, a pizza była smaczna xD

N: Wszystko z wielkiej litery, a w środku wkradła się "literówka" :ming:

A: Od bardzo dawna niezmienny. Widzimy zakochanie pod pretekstem podobnej mocy i perypetiów.

S: To się chyba nazywa incest :notsure:

U: Myślałem że jest dziewczyną na początku. Na szczęście ostrzegłem Eternala że to chłopak przed ich spotkaniem. xD

• Upvote 1

N: Nick kojarzy mi się z postacią z anime Bleach.

A: Wskazuje na fana Discorta.

S: Jak wyżej :discort:

U: Znamy się od.... :rarity5: ? Dość długiego czasu, ale nigdy sprzeczki nie mieliśmy :enjoy: ! Dogadujemy się dobrze, ale Eter mi nie wspominał o tym, co napisałeś... A spotykamy się tak na oko raz w miesiącu...

N: Wszystko w jednym. Jeden z najbardziej charakterystycznych nicków :rwink:

A: Pikantnie :megusta: odważna propozycja na avatar, no ale jest on ładnie zrobiony.

S: ...a tego to nie widziałem :shock: . Nie no, ciekawie przerobiona scena, chociaż to może być incest :rainderp:

U: Chyba jeden z bardziej tu znanych - głownie przez nick i przez to, że często pisze w Comic Sans :rainderp: . Lubię go. Przesympatyczny, pomocny, działy z artami powinny mu postawić pomnik. Użytkownik na medal :rdblink:

N: Słowo Imesha prawem jest, ale jednak bardziej podobał mi się sam Imesh w nicku.

A: Sweetie w golfie/bluzie, bardzo ładny avatar :)

S: Jak ja im współczuję :lol:

U: Należy do tej dobrej strony forum, radosny i emanujący pozytywną energią człowiek :enjoy:

N:Stara dobra insomania została , ale jak wiadomo dobrych rzeczy  się nie zmienia. Niema czego się przyczepić.

A: Prawdę mówiąc najładniejszy avatar  z Celestią jaki widziałem do tej pory. Ciekawie wykonany.

S:O to coś z finału sezonu 4. Osobiście jakoś do mnie nie przemawia, ale uwzględniając całość to pasuje do użytkowniczki.

U:Prawdę mówiąc już dawno nie widziałem, ale zapamiętałem jako sympatyczną, raczej lubianą oraz  wzorową osobę. I raczej nic się nie zmieniło. 

Guest Littlebart

N: Nidy nie zmienił, bardzo mi to imponuje, tak jak podoba mi się jego pseudonim.

A: OC WilkU, bardzo fajny wektor, starannie wykonany :3

S: Nie podoba mi się tylko ta Applejack, a tak to jest w porządku xD

U: Człowiek legenda, który w każdym praktycznie statusie musi umieścić swoja odpowiedź, bo świat by mu się zawalił xD Bardzo go szanuje, jeden z lepszych użytkowników w moim rankingu :3

N : Littlebart zamienił się w psa czarownicy. Ciekawe... 

A : Jego kochana żonka, kto inny mógłby zasłużyć na miejsca na jego avatarze  ?

S : Nie ma / ignoruję  

U : Jest bardzo fajny, kocha płonąć, ożenił się z Twi, więc zostaje mu teraz tylko płonąć razem z Twilight :rainderp: Daję Okejkę . 

N: 12 punktów od Norwegii!
A: Oz na paradzie.
S: Mała, dziwna sygnatura z Ozem i te psy :eww:
U: Przez te chińskie bajki, myle ją czasem z Malinką, dodatkowo jest dla mnie nie mila :_:

N : Znany i kochany :rainderp: 

A : Nie wiem kto to, ale myślę , że coś podejrzewa. 

S : Autko, którym jeździ sobie Skodzia. 

U : Zmusza mnie do odpowiadania na jej pytania, po za tym przywiązuje mnie do krzeseł :v  

Nick: Dobrze że wróciła do tego, Ferejli był dziwny i nupski :3 Lubię Cassidy 8/10
Avatar: Jakiś paskudny animiec, niech ginie. 0/10
Sygnatura: Ten sam paskudziak, honor sygny ratuje obrazek w spoilerze, bo całkiem spoko. 5/10
User: Śmieszna pani Cassidy. Sprawiała wrażenie idiotki, ale da się z nią dogadać, jest fajna i miła :3 

N: Forumowy ptaszek ^^ (Wolałem ten nick jaki był na samym początku, ale ujdzie i taki).

A: Często zmieniany, obecny w sumie nie wiem co/kogo przedstawia...

S: Miał wizytę jednego z podpalaczy xD

U: Spoko ziomal, był kolorowy, ale zrezygnował ... Ostatnio coś mało gadamy.

N:Dobrze mi i chyba wszystkim na forum znany.

A:Niezmienny podobnie jak u mnie. I to się chwali.

S:Fajnie zrobiona, przerobiony fragment z odc.

U:Znam , prowadzi Quiz podobnie jak ja i staram się w miarę możliwości w nim  uczestniczyć. :pinkie4:

N: Prostota bije od niego na kilometr, ale mimo to fajny

A: ten sam i niezmiennie z Pinkie, choć bez tła lepiej by wyglądał

S: Userbar i kilka linków rekalmowych... standard

U: widuję czasem, ale nie znam

N : Dobrze wszystkim znane drzewko iglaste :v

A : Bo Tarreth...hm..ciekawe wyjaśniejie :P

S : potańczyłabym :x

U : Znam z offtopu i dziqłu WB. Jest fajnym userem ^^

• Upvote 2