Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: niezmienny odkąd jestem na forum, chyba wszystkich troche irytuje to PL94 na końcu ale i tak nie zmieniasz (swoją drogą, przeklęty rocznik przynajmniej w moim liceum x.x)

A: też wiecznie ten sam, trochę szkoda, że Pinkie ma ucięte nogi ale już przywykłam

S: również niezmienna, zobaczmy... na DA chyba nic się nie zmieniło odkąd ostatnio tam zaglądałam. Ćwiczysz coś w ogóle z tym rysowaniem?

U: sympatyczny, wypowiada się i na lżejsze i na cięższe tematy, co bardzo mi się podoba. Nie lubię, gdy ktoś siedzi tylko w jednym typie, bo albo nie ma przemyśleń, albo zbytnio się spina. A tu jest taki sympatyczny balans ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Odkąd pamiętam zawsze ten sam, prawidłowo.

A: Pinkie i czekoladowy deszcz. Tego różowego ADHD nie lubię ale sam avek super (czekoladowy deszcz hue hue :ming:)

S: Obrazek bajeczny, kocham podróże - duży plus. Co do podpisu... Nie zgadzam się z tym, ale to nie temat na dyskusje.

U: Lubi podróżować, udziela się w przeróżnych tematach, inteligentna i miła userka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki, fajny, charakterystyczny. Podoba mi się.

A: Jakiś randomowy kuc z tła, tzn. Applejack. Nie podoba mi się wykonanie.

S: Zło! Zabić! Spalić! Tak, nienawidzę Apple Bloom.

U: Fan militariów, za co ma u mnie plusa. Za bardzo nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Kolejny krótki i miły dla oka.

A: Rysunek au[k]torstwa własnego. Gdyby zamieniać to na punkty wyjdzie 6/10

S: Też własnego autorstwa, ale podoba mi się dużo bardziej ^^. 9/10

U: Wydaje się sympatyczna, ma ciekawy styl rysowania. Lubi też fantasy, za co jak zawsze +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Taki bezbronny elf z Amanu nikomu nie zaszkodzi :v 

A : Nie wiem czemu, ale nie podobają mi się oczka ;- ; 

S : ,,Dobra teraz tak! kółeczko, kółeczko i kreska, jedna, a może dwie, buahaha!" ,,a może to spalmy?" 

U : Bardzo fajna i miła userka, która stałą się moderatorem i ma dużo nagród . +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Fajny dobre nawiązanie do fandomu

A: Całkiem ciekawy. Twilight widać ma ciężkie życie z Celestią xD

S: Krótki cmok i ucieczka. Fajnie wygląda

U: Pozytywny brony prowadzi fajne quizy i wrzuca fajne zdjęcia postaci z serialu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Krótki i treściwy, takie lubię, bez udziwnień.

A: Klasyczny, fajnie wykonany i treściwy, również bez przesadyzmu. (już zapisany w mojej kolekcji)

S: Jedna z moich ulubionych piosenek, scena fajna, szkoda tylko, że taka rozciągnięta.

U: Brony, o podobnych upodobaniach co ja, często spotykany w moich zabawach, w wielu tematach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: przez ten nick nadal czasem mi sie merda czy jesteś rodzaju żeńskiego czy męskiego, długi troche ale może być, przynajmniej wszyscy znają

A: kobiecej pedofilii ciąg dalszy, tym razem boję się pytać z jakich otchłani internetów to wyciągnąłeś i co jeszcze można tam znaleźć...

S: to akurat jest uroczo zabawne ^^"

U: miły człek zbyt często mylony z dziewczyną, która zdaje się regularnie uaktualniać wszystkie galerie i mam wrażenie że zna wszystkich na tym forum O_o propsy za 2 ostatnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezmieniony od wejścia na forum.

A: Best Pinkie :pinkie:

S: Trochę mała i pełna reklam, ale jednak dwa kucyki się znalazły.

U: Jeden z moich znajomych z którym od dłuższego czasu się zadaję i zasadniczo jeszcze nigdy nie mieliśmy spięcia... :enjoy:

 

 

Ps BQ, skoro nadal nawet teraz mylą moją płeć, to co powiesz na czasy gdy wyglądałem tak...   http://puu.sh/92Ib3.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Niezmienny od początku bytności na forum. Fajny, łączący cały fandom

A: Twilight była bardzo niegrzeczna :megusta:

S: Dość długo nie zmieniana choć nie pamiętam tej sceny z serialu... przegapiłem coś... a może to po prostu przeróbka? W każdym bądź razie ciekawy gif

U: Kiedyś był avatarem Scootaloo, obecnie pomaga w dziale Derpy i Zecory, oraz zajmuje się quizami i uzupełnianiem galerii kuców. Jest w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sosna, (drugie forumowe drzewko)

A: Nowy, spoko Spitfire.

S: Jak ja kiedyś, wszystkie księżniczki w sygnaturce xD

U: Obecnie gospodarz (Dyrektor) Akademii. Znamy się od czasów, gdy oboje byliśmy szarakami. Często gadamy na pw, ale i gg zaliczymy.

 

Ps to ta scena, gdy one płynęły tratwą, ale pocałunek sfabrykowany jest, bo o ile pamiętam, to dotknęły się tylko nosami, nie ustami...  http://puu.sh/93o9b.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : BiP co można o tym powiedzieć... wcisnął mu się Caps Lock :raniderp: 

A : Twilight była niegrzeczna i dostanie klapsa :v 

S : Przerobione sekundy jednego z odcinków 4 sezonu. Słodkie.

U : Ma baaaaardzo bardzo, bardzo, bardzo dużo postów. Mieszka w galeriach kucyków, bo dostarcza arty :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: No tak poza tym że pozostało stare dobre Hidoi mamy jakieś ''tytuły'' Nie wiem co one oznaczają, ale to jakaś ''Japonszczyzna''

A:Ciągle ten stary tyłek Sombry, jak to dobrze że niektóre rzeczy się nie zmieniają... 

S: Oczywiście zły pan Sombra, oraz ciekawe hasełko. Podoba mi się ta sygna, napis fajnie miga. 

U: Widuje raz na jakiś czas, poza takimi oczywistościami jak to że jest fanką Sombry to mogę dodać że jest całkiem w porządku. Ostatnio mam jakąś ''modę'' na wpisywanie nicków userów do google przy ocenie. Wynik był dość traumatyczny.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

N: Przynajmniej znamy imię :3 Ważne też, że krótki :3

A: Jaka słodka Ponka Pah!

S: Wiadomo o co chodzi. Ładny i nie ma bałaganu x3

U: Użytkownik fajny. Niestety nie miałem możliwości jakiejkolwiek rozmowy z nim, ale za to prześladuję jego posty  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: nie wiem czemu kojarzę z jakimś zadzierającym nosa francuzikiem

A: rozmemłana twarz-naleśnik, ale chyba znam oryginalne zdjęcie XD

S: OMG mój najulubieńszy świr z you tube! :lunaderp: Ta jego papuga jest urocza do nieprzytomności ^^ szczególnie, gdy maniakalnie układa mu fryzurkę

U: jest u mnie na propsie za gust muzyczny i to od dłuższego czasu, niestety postów po których mogłabym ocenić coś więcej nie widuję co najmniej od miesiąca >.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki... długi i... japoński?

A: Tradycyjny zad Sombry będącego w krzakach. Dam okejkę.

S: Cudna. Podoba mi się.

U: Nie znam za bardzo, ale z tego co widzę lubi mroczne klimaty tak, jak ja. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : MaLinka i nazwisko :v  Dobrze, że lubię maliny :v

A : Alice, no i podoba mi się :x 

S : Zaś ta uciekająca po lizaki :3 Podoba mi się. 

U : Znam, okazało się, że jak na internetowe siostry mamy za dużo wspólnego :wow: zmieniła płeć :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N No w końcu wróciłaś do fajnego, krótkiego i rozpoznawalnego nicku. Cokolwiek on znaczy :P

 

A Gentleshop. Na bank był na ślubie Kate i tego jak mu... Williama? Bo melonik jakiś taki przylepiany Poxipolem... albo na gumkę. 

S Spoilercepcja  :crazytwi3:

U Taka fajna, sympatyczna userka, która lubi szopy, ale tak na prawdę jest psem płci pięknej (konkretna nazwa zabrzmi dwuznacznie  :giggle: ) i włada pewnym królestwem. Aha, ja bym zacerował tego biedaka, bo mu jedzenie będzie brzuszkiem wypadać :hBB25:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Stary dobry i nie zmienny :enjoy:

A: Jedna z najlepszych wersji Fluttershy w awatarze jaką widziałem! :yay:

S: Ciekawa i fajna Vinyl.

U: Spoko user, prowadzi fajnie swój dział. Przydzielił mi drugą nagrodę. Niestety dość rzadko rozmawiamy ze sobą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ten sam od początku, straszliwie społeczny, szerzej już by się nazwał "Everyone". No i dobrze.

Avatar: Totalnie nie wiem, co tu się dzieje, ale jak ci się podoba, to niech sobie będzie.

Sygnaturka: NOPE NOPE NOPE NOPE

User: No co mogę powiedzieć. Niby widziałem raz, ale lubię gościa. Rozmowa nad pizzą na propsie i w ogóle. W Internecie też fest sympatyczny, choć chyba jest zwolennikiem rzeczy dla mnie mających plakietkę "nieprawomyślne". Ogólnie plusuję go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...