Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: He's still bird. Ciekawe czy będąc takim kruczkiem potrafi latać. Pewnie nie potrafi.

Awatar: Beth z The Walking Dead. Fajna dziewczyna i takie tam, ale pewnie umrze. Wszyscy umrą. ;_;

Sygna: Smutłem hardo. 

User: Pre-viewer moich bazgrołów i całkiem fajny gość, chociaż nie chce zagrać ze mną w Dotę. Wybaczę mu to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Taki mhrooooczny. Dobrze rozpoznawalny, jest ok.

Awatar: Wykonanie jest świetne, zresztą mogę powiedzieć to o każdym jej arcie, ale sam ocek skrajnie mi się nie podoba.

Sygna: DeviantArt, temat z artami na forum i gif. Naprawdę warto zajrzeć do powyższych linków.

User: Ma ogromne umiejętności plastyczne i talent. Niestety nigdy nie rozmawiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo pracowity nick, jak najbardziej nie mam zastrzeżeń.

Avatar: Chyba z mangi "Another". Nie czytałem tego, ale coś mi się tak kojarzy z tym. Jak najbardziej mi odpowiada.

Sygna: Kucyk w muzycznych klimatach, grający na gitarze. Całkiem przyjemny.

User: Bardzo wszechstronnie uzdolniony. Oznaczony wielokrotnie. Całkiem interesujący użytkownik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Cóż... dziwniejszego pewnie się nie  dało :/ 

a : nie podoba mi się. nienawidzę rekinów, a ten jest jeszcze strasznie brzydki ;- ;

s : Też mi się nie podoba. wygląda trochę jakby ktoś w paint coś nabazgrał :v

u: nie znam, nie oceniam, ale nie chcę poznać. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nocna Furia zawsze na propsie... choć Cassidy też było spoko.

A: więcej nocnej furii... ładny swoją drogą

S: jeszcze więcej szczerbatka... lel chyba puszcza do mnie oko :v

U: kojarzę, choć niezbyt znam więc w sumie nie ocenię :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


N: SOSEN!!! na sb nieraz widuje skrócenie sos.

Nie jestem sosem :despair: ... nikt mnie tak nie nazywał nigdy

N: Dość oryginalny i krótki, przez co łatwo go zapamiętać

A: Ocek... ładne wykonanie swoją drogą

S: Cytat z piosenki? Wiersza? :dunno:

U: Jeden z Częstochowian... znam go jest dość miły i raczej zatargów z nim nie miałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Przemknął mi tam on gdzieś przed oczami parę razy. Prosty w sumie, niespecjalnie oryginalny, ale bez udziwnień, więc jest spoko.

A: OCek owego Usera. Fajny, bo nie jest jakiś taki z dupy wzięty. Ot taki tam normalny kuc.

S: Lel, jedna z nielicznych sygn które widuję, że nie mają obrazków. Szaleństwo. I te kolorki. Ale jakoś nie wzbudza we mnie refleksji, czy specjalnych odczuć.

U: Nie znam w sumie, widziałam tylko w różnych tematach itd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Oryginalny. Nie wiem co to znaczy. Nie wiem czy to w ogóle coś znaczy.

Lepiej żebyś nadal nie wiedziała co znaczy XD

 

N: Z gatunku tych zlepianych z kilku słów w jedno. W sumie nie przepadam za tego rodzaju nickami, bo nigdy ich nie pamiętam i nie umiem poprawnie przeczytać za pierwszym razem.

A: Jakiś futrzak? Dunno. Nie wiem, czy to konkretna postać skądśtam, czy bardziej jakiś OC, ale fajne ma tęczowe kolorki.

S: Jakieś takie pseudo refleksyjne teksty. W sumie nie wiem co o tym myśleć.

U: Chyba widzę pierwszy raz, ale nic dziwnego, patrząc na ilość postów. No a co za tym idzie nie znam osoby. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Ukeźźź. Bardzo fajny i krótki.

A: Fotom.

S: Lubię linki, lubię cytat i lubię gif. End.

U: Nie ufa osobom, które nie lubią kotów, czuję się niechciana ;w;. Poza tym wydaje się bardzo fajnym gocholudkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Elfka ;_; (jeśli chodzi o nick u mnie, to zamierzam zmienić ;_; )

A: Dobry avek.

S: GIF też dobry c:

U: Szczerze? Nigdy wcześniej nie lubiłem tak bardzo elfów, jak teraz kiedy zobaczyłem twój styl życia xD Ogółem bardzo fajna osoba ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: SWAG SWAG SWAGGER B))) Cholera, przez to mam 1% niepewności, czy może nie jesteś moim kolegą z klasy.
A: Vinyl, ładna, chociaż widziałam ładniejsze obrazki z nią.
S: A jeśli moje biurko nie jest zabałaganione, a po prostu brudne, to co wtedy? :wow2: 
U: Nie znam ale ta emotka, którą ma w tytule strasznie mi się podoba. Nie wiem czemu, jest taka fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wielbiciel motoryzacji, dobre auto nie jest złe.

A: Żołnierz o poważnej twarzy, to rzecz wielce podniosła.

S: Obrazek z kormoranem zabawny, a ten psychodeliczny link sprawił, że aż głośniki wyłączyłem przed kliknięciem, bo myślałem, że to scremer.

U: Po pokaźnej górce nagród wnioskuje, ze jest osobą zasłużoną dla forum. Szacun. No i do tego nick, avek i sygnatura kompletnie do siebie nie pasują, co jeszcze bardziej podkreśla psychodeliczny link. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Liczby niepotrzebne, jako całość może być.

A: Znam go, ale nie pamietam jak się nazywa... :octcry:

S: Adventure time, ale bardziej podoba mi się cytat.

U: Nie kojarzę, nie znam...

U: Szczerze? Nigdy wcześniej nie lubiłem tak bardzo elfów, jak teraz kiedy zobaczyłem twój styl życia xD Ogółem bardzo fajna osoba ;D

Zmieniłeś tym moje życie, od dziś jestem spełnionym elfem :rainderp:!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Na pewno lepszy niż jej poprzedni nick. Musiałem wyguglować czym jest owy Aman, teraz jestem uświadomiony. 

Awatar: Całkiem spoko, ładny styl i kolory. Podoba mi się.

Sygna: Nie lubię Thranduila, ale gif jest niezły.

User: Widuję na SB, zazwyczaj rano. Nie gadałem jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Podoba mi się. 

Awatar: Nie dokońca wiem jaki kucyk na nim jest... ale bardzo podoba mi się jego kołnierz.♥

Sygnatura: Świetny art. Osobiście przycięła bym go trochę inaczej... i dodała jakies subtelne obramowanie. Bo tak wygląda bardzo nieestetycznie. xc 

User: Widuję często...  nigdy nie pisałam (chyba). Ale sądząc po profilu i rysunkach... wydaje się być fajną osobą. 

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...