Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Mówi całkiem sporo w porównaniu z innymi nickami, ale raczej jestem zwolenniczką tych bardziej "ksywkowatych", bez roczników i takich tam. Ale to ja.

A: Pinkie Pie lubię, w sumie na avek to całkiem pasuje, więc zastrzeżeń nie mam.

S: Zerknęłam przelotnie na dA, właściwie też na pozostałe linki. Poza tym prosta grafika mówiąca o tym kogo fanem jest. W sumie taka zwykła sygna. I dobrze.

U: Znać może jakoś specjalnie to nie, ale wiem, że człowiek raczej chętny do działania, bo próbuje ogarnąć lubelskich bronies. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Heheszk'd Ukeś. Jakoś wolałem starą wersję.

Avatar: Obraz ma ode mnie takie 7.65/10. Ale ujęcie perfekcyjne. Szczególnie ze wskazaniem na tytuł poziadaczki.

Sygnatura: Neko-miko-kawaii-S.U.G.O.I.

User: Jest dobrze. Ogarnięta. Smutek, że mnie nie pamięta. ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Charakterystyczny i kojarzy się z erpegami. Joł.

Awatar: Bardzo przystojny niezwykle wprost. I Mhroczny. Klimatyczny. W żadnym razie nie jest mangowy.

Sygnatura: Inkie Pie z gitarą. I  niech wszyscy wiedzą, że to wcale nie jest Octavia ani Vinyl. Bo nie są to one. I nie będą, a obrazek fajny.

User: Mój zią ;______;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie wiem czy oryginalny, bo to nie moje klimaty chyba ;-; Ale wygląda całkiem nieźle

Avatar: Brodaty człek z toporem, podoba mi się.
Sygnatura: Wuadca pierścieni, fajny gif, idziemy expić :party:
User: Nie znam, ale na SB rządał eutanazji. Postów mało, zarzutów mało, wiadomości o userze mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z kamieniem szlachetnym pokemonem :rainderp: na pewno dużo lepszy od SWAGGER aka JakubPonyStep :v

A: Vinyl zawsze spoko. Ładny art z ładnym tłem, przez co dobrze wygląda na czarnym stylu forum :D

S: Coelho, czyli cytat MUSI być mądry. Ładnie wygląda, to na pewno.

U: Widuję, ale nie znam. Chyba dobry człowiek.

Edytowano przez Imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie jestem hipsterem więc powiem tak jak każdy. Bez tego "Skoda" byłoby ładniej.

Awatar: Nie mam pojęcia kto to, ale przypomina mi tego szczyla Joffreya Baratheona :v

Sygna: Będę zły i nazwę go pingwinem. Fajny pingwin!

User: Fajnie rysuje. Czasami zdarza mi się zobaczyć na SB, ale nigdy nie gadałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: GFG...kojarz mi się z hajsem 

Ava: Badass vampire Rarity...i like it :D

Sygna: Inky (nie moge spamiętać tych sióstr ;-; ) jako rockman. Bardzo ładnie zrobiona.

User: Spotykam na SB, wie o co chodzi z ALC...chcę walić z tobą dynks mordeczko ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Em... nie wiem co to znaczy xD

Avatar: Bardzo fajne OC c:

Sygnatura: Noo... spoko.

Użytkownik: Widzę, że nowa osoba! Witaj i idź do działu "Na start" i napisz temat o sobie! :hug4:

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Onyks to taki minerał, a Onyx to jakaś grupa hip-hopowa. Na pewno lepszy niż poprzedni.

Awatar: Nie lubię Vinyl, ale ta jest całkiem okej.

Sygna: Kolejny głęboki cytat. W miarę.

User: Widziałem na sb jakieś ~2 razy. Nie wyróżniał się szczególnie. Neutralnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie wiem od czego to skrót ale trochę dziwne bo te kropeczki w nicku psujo efekt.
Avatar: Nie mam pojęcia, OC? Przemalowana postać z mane6? Ale całkiem fajne rzęsy 
Sygnatura: Sporo cytatów i chyba niepotrzebnych odnośników, spoczko.
User: Nie znam,  0 postów bo sam offtop, możesz się przywitać w odpowiednim dziale (Na start) :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Erpegowy, a erpegi są fajne. Chociaż nie wszystkie... >.>

Awatar: Bardzo po prostu przepiękny. I majestatyczny i błyszczący i jest tam "oooo".

Sygnatura: Ładny art z gitarą. Podobno gdzieś tam jest jeszcze kucyk.

User: Trzeci raz gościa oceniam w ciągu ostatnich dwóch dni, ale to jest fajny gość.  Polecam, chociaż strzela do mnie pociskami odłamkowymi hejtów. Może w kogo innego nie będzie ;___;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...