Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

Nick: Mały Hehesz jest mały :3 Like dat
Avatar: Jakieś animcowe cuś, ale z trudem przyznam, że całkiem ładne .-.
Sygnatura: Dziwne animcowe postacie, nie ogarniam ich płci.
User: Jeździ na basen w okolicach godzin południowych. Urocza płeć, Steven. Nie znam bliżej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Damn you, bird. Całkiem fajny i takie tam. Łatwo rozpoznawalny.

Awatar: Wrócił do House'a. I dobrze bo postać świetna.

Sygna: Smuteczek ;-; Estetyczna, podoba mi się.

User: Myśli, że jest gburem, co nie jest prawdą. Ha, wydałem Cię, Kruczku, teraz każdy będzie wiedział. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Idź po złoto, podoba mi się, bardzo.

A: Nie mam elfickiego pojęcia kto to.

S: Tavi, trochę bardziej śmiechowa wersja. Całkiem fajna.

U: Avatar Pinkameny, podobno do niej pasuje. Dużo nagród, wydaje się ogarniętą osobą i wartą pozytywnej oceny. Strzelam, że tak jak bardzo duża większość tego forum hejci elfy, ale to tylko przypuszczenia. Nie gadałam oraz nie jestem pewna czy byłby do tego chętny.

 

again...

N: Reprezentuje społeczność dziwnych ludzi kochających puce.

A: Bywały lepsze.

S: Jakiś czas niezmieniana, suodka przeróbka.

U: Dostarcza arty na to forum, wydaje się być spoko.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nasza Elfka

A: Fajowy xd Hehesz nie może przestać się na niego gapić

S: Tak samo jak z avkiem. Nie można przestać się gapić

U: Bardzo fajna osóbka, kuzyn Hehesza nie tej płci i tłumaczy Heheszowi różne rzeczy jak czegoś nie ogarnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Taki w sumie prosty, ale jednocześnie nieprosty. Z zaprzeczeniem. Wzbudza we mnie dzikie refleksje. Ale to chyba kwestia godziny.

A: Nie mam pojęcia cóż to, aczkolwiek różowe włosy skojarzyły mi się z Królewną Balonową, choć to pewnie nie powinno tak być...

S: Zacny obrazek tak w sumie. Na dA zajrzę na pewno, choćby na chwilę.

U: W sumie... Pierwszy raz na oczy widzę, chyba, że to kolejna osoba, którą znam, ale się kamufluje i zmienia nicki jak rękawiczki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Zawsz czytam to Ukeźźźźź, bo śmiechowo.

A: Tak bardzo jakie geje.

S: Chińska bajka, ale gif mi się nawet podoba. Ma własny fanpage, wow.

U: Kojarzę. Lubi geje, kotołaki, ma fanpage i jest ostatnio smutna... wiem o niej wszystko :v!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Najbardziej znane drzewo na tym forum! :enjoy: Lubię ten nick, bo jest swojski, krótki, łatwo się go wymawia i jest łatwy do zapamiętania :rwink:

A: Spitfire jako... wąż? :v OK, ciekawe.

S: Fajna pani, tylko obraz mocno zniekształcony. W spoilerze ciekawy cytat, ładne banery, link do rysunków. Wersja schowana dużo lepsza.

U: Dobry człowiek. Miły, bezkonfliktowy, dobry mod. Oby tak dalej! :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie kojarzy mi się z niczym, jednak ładnie brzmi. Plusik.

Awatar: Stale i niezmiennie Sweetie Belle. Widać, że jest jej fanem.

Sygna: Ciekawe, kiedy któraś z nich wygra bo jak na razie się na to nie zapowiada. :rainderp:

User: Miły i pomocny człek. Szkoda, że zrezygnował z posady awatara SB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jako nick mi to zbytnio nie pasuję, a w wymowie można się trochę poplątać, lecz przynajmniej oryginalność jest.

A: Phantom Assassin z Doty! Już za fakt powiązania z tą grą masz plusa. Zresztą, obrazek sam w sobie jest bardzo fajny, pomimo iż za PA nie przepadam (słaby głos i OP carry moim zdaniem)

S: Świetna. Bardzo podobają mi się pracę tego kolesia. Mam zresztą wiele jego artów zapisanych na komputerze. Połączenie zafascynowania kucykami i metalem. Miodzio!

U: Trza się kiedyś jakoś zgadać, co nie? Wydajesz się na prawdę spoko i aż szkoda nie poznać się lepiej z taka osobą.

 

#down. Czy aby na pewno?

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Jeżeli nie chodzi o jedzenie to trochę powiązany z moim. Całkiem fajny.

Awatar: Swaggernaut z Doty. Nie lubię, nudny jak flaki z olejem.

Sygna: W oryginale jest "Lich", nie "bitch". :v

User: Nie lubi, jakże epickiego, głosu i dialogów Mortred (:c), ale i tak aprobuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Oryginalny. Nigdzie się z takim nie spotkałam.

Awek: Nie moje klimaty, lecz skoro jemu się on podoba, to nie mam nic do zarzucenia.

Sygnatura: W niektórych miejscach widać, że jest odrobinkę zamazana, ale dobrze... Nie czepiajmy się tak bardzo, skoro i tak jest fajna.

User: Z jego wypowiedzi widać, że nie jest głupi. Ma fajne poczucie humoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Hmm... z niczym mi się nie kojarzy, ani nigdzie takowego nie widziałem. Po wpisaniu wyskakuje jakaś celebrytka oraz dzieci, ciekawe nie powiem...

A: Celestja, temu nikt nie zaprzeczy, a przynajmniej tam myślę.  Art wykonany na tyle ciekawie że wydaje się być przestrzenny. 

S: To jest pewnie jakieś głębsze przesłanie, musi być... 

U: Widuje czasem jej statusy. tak poza tym to niewiele znam. Czytając profilowy czuję się dość dziwnie, trochę jakbym był jakimś chamem   :lie:

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

N: Dayan. Oryginalnie, całkiem oke.

A: Niebieskie pony ze śmiesznym znaczkiem. Nie lubię pony :v

S: Kolorowy tekst. Tym razem specjalnie mi się ni podoba.

U: Nie znam za dobrze, wiem, że jest huopcem. Strzelam, że nie lubi elfów.

asdf.jpg?1406746948

Ale wydaje się, że w porządku użytkownik.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: W skrócie zwana po prostu Elfką. Mówi o tym, że owa osoba lubi Elfy, no cóż.

A: No ten no, Legolas i reszta tej bandy od Tolkiena. Nie jestem fanką, ale mieszkałam z dziewczyną, która się tym strasznie jarała, więc mam wewnętrzne anty na to wszystko. Ale sam obrazek fajny. 

S: Ten no, Thranduil, czy jakoś tak, aczkolwiek sam gif kojarzy mi się z Kuzco z Nowych Szat Króla, bo podobna scena :v

U: Lel, znam z luźnej gry ról, tak przede wszystkim. Twierdzi, że wie o mnie wszystko, ale w rzeczywistości nie wie nic, muahahahha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Vanadiss, który się wyrzeka z bycia Vanadissem. Nieładnie :v . Nie wiem, co mimo wszystko to słowo oznacza, ale fajnie brzmi i pasuje na nick.

A: Chyba jakaś pani, bo długie włosy, korona miecz. Ciekawe, ciekawe...

S: Kult słońca, no OK. Art nawet fajny, odnośniki + utwór, którego tytułu nie znam :rainbowcry: . Wszystko schludnie i zgodnie z zasadami, plus.

U: Ostatnio powrócił po dłuższej przerwie. Nic do niego nie mam, więc nic złego o nim powiedzieć nie mogę :P

Edytowano przez Imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Kojarzy się z Apple, jakby co to masz patent na nazwę produktu ;)

A "A teraz spróbujemy zdobyć znaczek chirurga... Scootaloo, Apple Bloom, trzymajcie Diamond Tiarę"  :evilshy: 

S "Mówię ci Twilight... jeszcze nikt, nigdy nie wygrał w "kopyto, kopyto, kopyto!"

U Kucze... nick kojarzę. Coś mi dzwoni w głowie, tylko nie wiem w którym kościele

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nick Lubię gdy nick mówi coś o jego właścicielu. Szkoda jednak, że z niego dowiaduję się takiej rzeczy...

Avatar Fluttershy! Moja ulubiona postać :yay: Naprawdę przyjemna praca.

Sygnatura Znowu coś, co mówi o właścicielu. Szczerze przyznam, że wykonawcy nie znam.

User Pierwsza osoba, która dodała mnie do znajomych. :yay: "Kącik muzyczny" jest jednym z najczęściej odwiedzanych przeze mnie miejsc na forum... Aż dziwne, że tak mało między nami było dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...