Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Jeden z ostatnich Wilczków na forum, swego czasu było ich nawet kilka ;)

A: Spoko serial, nawet fajnie ten awek wygląda.

S: Całkiem pokaźna galeria.

U: Widuję to tu, to tam, ale jakoś nie gadaliśmy nigdy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: BiP, klakson, trąbka. Z bardziej stałych bywalców chyba każdy wie od czego jest to skrót. Skrócił bo psuło szitboksa. Ale teraz jest krótszy. Z resztą i tak większość sie do niego zwracała BiP, nawet jak ten nick był dłuższy.

A: Scenka rodzajowa z króla lwa. Jak byłem młodszy bardzo tę bajkę lubiłem, aż muszę sobie ją jeszcze kiedyś obejrzeć.

S: i tu kolejna scenka rodzajowa z króla lwa. Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo rozpisałem się już odnośnie avka :v

U: Dużo postów, lubi gierki, jakichś konfliktów nie miałem, był zdaje się pierwszą osobą, z którą jako tako się dogadywałem, jak się rejestrowałem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nareszcie mam okazję :sosna: opisać...)

N: Nie zmieniany odkąd pamiętam. Krótki, oryginalny (wiem od czego się wziął) ;)

A: No szczerze powiedziawszy widziałem już lepsze awki u ciebie Sosen, ale i ten ujdzie.

S: Pewności nie mam, ale to chyba Mortal Kombat jest. Wygląda spoko.

U: Znamy się od wuchty czasu, jeszcze gdy oboje byliśmy szarakami :bronies: Ogólnie spoko Moder i Awek :enjoy: który po odejściu WA, objął pełną władzę w jej dziale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Sprytnie skrócony nickname, pamietam jeszcze za czasów ok. 2014 r. no bylem na forum "incognito" :P

A: Uwielbiam Króla lwa 9/10.

S: Jestem mobilnie.

U: Nie znamy sie ale wyglada na to, ze powrzechnie lubiany, stary wykijadlo i ogolnie w porzadku ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Redeline, no cóż lepsze to niż Red Power

A : Ta kreska czarna na dole i do góry trochę psują, ale ładny

S : W sumie patrzę tylko na tego kochanego Trico po lewej, bo jest uroczy ;;

U : Kiedyś się "przyjaźniłyśmy", a później coś jej się stało i sama nie wiem o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chyba znów zmieniony na ten, który był na początku. Kojarzy mi się z Fallout: New Vegas.

Awatar: Nie mam pojęcia, co to za postać. Włosy przypominają mi Celestię, ale zapewne to nie ona.

Sygnatura: Nigdy nie wiedziałem, o co chodzi z tymi psami, kreska ani szczególnie ładna, animacje też, anatomia też jakaś dziwna - połączenie anthro z normalnymi zwierzętami. Meh.

User: Nie rozmawiałem nigdy, kojarzę nick, ale nie towarzyszą mu żadne odczucia więc neutralnie do bólu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kiedyś z niczym mi się nie kojarzył, taki nick jak nic. Trochę jak z gry MMO.  Teraz kojarzy mi się z Gravity fall i ich motywem złota, jednak nick jest chyba starszy od tej kreskówki. ;) 

A: Nasz francuski kucyk w pełnym majestacie! Widziałem ten art wielokrotnie i naprawdę, jest bardzo ładnie wykonany.  Jako avatar, też się sprawdza, jak najbardziej.

S: Kucyk którego wywaliło w kosmosy. Ma nóż, więc pewnie sobie jakoś poradzi... no i znowu super styl autora. 

U: Coś mi się wydaje, że miał małą przerwę. Albo po prostu jakoś na siebie nie wpadaliśmy przez pewien czas. No tak czy siak jest i to dobrze bo jest jednym z tych ogarniętych ludzi na forum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie znam znaczenia tej nazwy, ale ładnie wygląda (XD).

A: Art jakiegoś OC, nie wiem, czy autorstwa pana wyżej, czy kogoś innego.

S: Piękny obrazek z Sombrą, oraz cytat, który mi się podoba.

U: Nie miałam okazji się poznać, więc nie mam zdania.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N : Gosiella, gugl mówi, że żółwiki, poniki i Tabaluga. *leci dalej* O, i  Hinata z Hakyuu!! ...chwila , zdjęcie @Prlixu też tu jest :v 

A : Nie podoba mi się jakość obrazka, a na samym obrazku jak zwykle żółwiki.

S : Tego brązowego jeszcze nie było, są brzydko wycięte, pierwszy po bokach, drugi na dole i do góry...Oczywiście też żółwiki

U : Chyba mnie nie lubi, bo kiedyś się często na mnie denerwowała, ale lubię ją ~

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Istnieje raper o takim nicku [Google] jednak że nigdy o nim nie słyszałem a nick przyjemny i zgrabny 7/10
Avatar: Piękna animacja zakochałem się w niej <3 [można linka twórcy?] 11/10
Sygnatura: Animacja w dodatku wyśrodkowana i schludna 8/10
Ocena końcowa: 8.3 matematycznie jednak za staż liczbę zielonych $ i płeć zawyżę na 9.

/Jaki ja miły xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

28.03.2017 at 17:47 Cassidy napisał:

N : Gosiella, gugl mówi, że żółwiki, poniki i Tabaluga. *leci dalej* O, i  Hinata z Hakyuu!! ...chwila , zdjęcie @Prlixu też tu jest :v 

A : Nie podoba mi się jakość obrazka, a na samym obrazku jak zwykle żółwiki.

S : Tego brązowego jeszcze nie było, są brzydko wycięte, pierwszy po bokach, drugi na dole i do góry...Oczywiście też żółwiki

U : Chyba mnie nie lubi, bo kiedyś się często na mnie denerwowała, ale lubię ją ~

Hinata? Hakyuu? Nie oglądam, nie kojarzę gostków;

avek nie ma aż tak złej jakości, dajcież spokój; :angry:

sygny nie przycinałam, taka była, a ten brązowy żółwik to Robert, rywal Ricky'ego;

A żółwiki mogę mieć w avku i sygnaturze ile zechcę, możesz tego nie lubić, tak jak ja nie lubię anime 

 

N: Chip- różnie można interpretować

A: Ładna ta Twilight, Flash nie będzie mógł oderwać wzroku xD

S: To zapewne wciąż ta cudna Twilight xD

U: Miły chłopczyk, powszechnie lubiany-czemu się nie dziwię

Edytowano przez GosiElla
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Z tego, co zrozumiałem to drugi człon to jakiś dziwny żółw z bajki, nie mam pojęcia z jakiej i chyba nie nadrobię.

Awatar: Dwa żółwie w paskudnej jakości, mi się nie podoba, ale co kto lubi.

Sygna: Byłoby okej, gdyby nie białe ramki, powinien być jeden obrazek, wtedy wyglądałoby to estetycznie.

User: Kojarzę chyba tylko z tym, że napisała clopa z tymi żółwiami. :rainderp: Prócz tego chyba nie potrafi napisać dłuższego postu w tym temacie mimo prośby@Zegarmistrza.

 

Taka prośba, jeśli jesteś na telefonie to odpal wersję forum na komputer i oceniaj sygnatury, bo w przeciwnym razie zabawa nie ma sensu. Albo zwyczajnie poczekaj aż będziesz mieć dostęp do komputera.

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: brzmi jak motto życiowe górnika z kopalni złota z dzikiego zachodu - fajny nick i rozpoznawalny

A: baaaardzo ładna Rarcia :D

S: nieznany mi ocek, wałęsający się po bezkresach kosmosu (pewnie w okolicach andromedy)

U: kojarzę z różnych działów. User jak najbardziej w porządku, nie burzogenny. Jest ok.

 

14 minuty temu GosiElla napisał:

N: Chip- różnie można interpretować

niby jak?

14 minuty temu GosiElla napisał:

A: Ładna ta Twilight, Flash nie będzie mógł oderwać wzroku xD

o tym szmaciarzu flashu nie chcę nawet słyszeć (wybacz, ale z pewnych względów bardzo nie lubię/ nie toleruję tej postaci)

16 minut temu GosiElla napisał:

U: Miły chłopczyk,

:D:D:D ciekawe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal ten sam, nadal wpada w oko.

A: Te spojrzenie hipnotyzuje i przyciąga oko.

S: Jedna z lepszych TS jakie widziałem na tym forum.

U: Widuję niemal w każdym temacie na forum, choć głównie w offtopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Nie zmienia przez dłuższy czas. 

A: Z tego co pamiętam ten avek kiedyś był, teraz powtórnie zmieniony. GIF, który w sumie mi się podoba z Króla Lwa.

S: Również kiedyś chyba widniała. Podoba mi się. 

U: Cóż by powiedzieć, kilka razy zamieniliśmy zdanie. Chyba najaktywniejszy user na tym forum, udziela się niemalże wszędzie. Szacun za to dla niego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

N: Gosiella, dobra nazwa dla firm produkujących kisiel

A: Inne żółwie, ale wciąż rozmazane. Poza tym takie jakieś nijakie. 

S: Żółwie na kacu

U: Uzależniona od żółwi, dużo udziela się w off-topie, w sumie poza off-topem jej nie widziałem. Inna sprawa, że wydaje się być spoko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Zawsze mnie śmieszyło te imię, ale nazwa jak najbardziej może być xd

A:Kaczuszka w garniturku z krawacikiem hyhy

S:A więc... "XD"

U:W życiu nie uwierzę w rocznik tego użytkownika, dla mnie to nie możliwe, że taka osoba jest taka młoda. Albo za mało rzeczy widzialam? Tak wiec, masz plusa za to...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nie przyczepiam się ni to się wyróżnia ni to orginalne 6/10
Avatar: Nie wiedzieć czemu widzę tu krwistą Celestie całkiem ładne 7/10
Sygnatura: Orginalna i ładna 10/10
Ocena końcowa: 7.6 zawyżone na 7.0 za płeć.
 

 

EDIT:
Ludzie pamiętajcie co sobie za płeć ustawiliście gdyż dyskryminacja gołębi =! dyskryminacja kobiet.

Edytowano przez DobryDobry ;)
Dopisek-Informacja
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...