Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Krewny Rincewinda? Ot, tak mi się skojarzyło. Jest w porządku. Nocturnal approved.

A: Spunz stahp...? Może być.

S: "obrazek z ulubioną postacią z jakiegoś serialu (czy czegoś tam innego). Standard"

U: Znam głównie z piratów i rysowania gronostajów. Groostaje są miszczowskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nocturnal, brzmi dostojnie a jednocześnie mrocznie. Light kojarzy mi się z nadzieją w tunelu, światłem, ewentualnie Lux.
A: Wygląda świetnie, trochę creepy. Nie znam się, może to czegoś logo, ale jeżeli tak ma na pewno jakiś związek z Megadeth.
S: Nie kojarzę utworów, ale widać że wkładają w swoją muzykę to co u nich najlepsze. Widać zaangażowanie i umiejętność wczucia się w rolę.
U: Troszkę znam, kiedyś znalazła jakiegoś ptaszka na ulicy bodajże. Ma sporo postów i wydaje się być spoko. Ma mieszane uczucia co do Ponymeetów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Prosto, konkretnie i na temat.

A: Kojarzy mi się z obrazem "Wolność prowadząca lud na barykady" Może i zbytniego związku nie ma, ale mnie się tak kojarzy i już. No.

S: Wielbiciel Piły, co?

U: Wielbi Carreya, Tenacious D, jest uprzejmy, nie wywyższa się ze względu na pozycję na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Jest to przeciwieństwo, natury koleżanki xD

A: Zmieniony po awansie, ale na lepsze!

S: Dawna sygnaturka mojego JEDYNEGO kolegi z reala i mojego miasta Poznania Wiśni! Jest też ona od tego samego autora co moja!!!!

U: Jedna z najlepszych Belle, jakie miały te stanowisko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: No cóż, ogólnikowy choć oryginalny. 8/10
Awatar: Awatar niejakiej Pani Unbridle, ładnie się prezentuje. 8/10
Sygnatura: Jedna z lepszych na tym forum 9/10
User: Kolega  z GG, zna tutaj dużo osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N Ech dzieciństwo i kaczor zmuszony do testowania bomb...

A Spełnione marzenie Cartmana. W końcu rządzi światem. Ale i tak zaraz mama zawoła go na obiad :P

S Piła, piła aż się zapiła. A tak na serio. Fajna grafika, ale nigdy nie zrozumiem fenomenu tego filmu. Może jestem dziwny?

U Świetny Avatar, swój chłop 20% cooler. I nie dlatego, że siedział w lodówce. 

 

PS. Co do rysunku - na serio nie wiem od kogo go dostałem. Ktoś mi go wysłał na ask.fm

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie kojarzy mi się z niczym, obawiam się. Ale i tak może być.

A: Też może być. Co prawda z pony generatora... Ale czepiać się nie będę.

S: Mnie też wyszła Rainbow i Rarity w teście na kucyosobowość.

U: przestrzega zasad ortografii i gramatyki, co się chwali.

 

Nick: Bardzo klimatyczny, pasuje :D

Avatar: Mówiąć szczerze, wolałem ten pierwszy co miałaś kiedyś, ale ten z kolei bardziej pasuje do nicku.

Sygnatura: Nie wiem kto to, ale nie po raz pierwszy zauważam fascynację jakimś gościem w długich blond włosach.

Userka: Chwale sobię :luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bardzo klimatyczny, pasuje :D

Avatar: Mówiąć szczerze, wolałem ten pierwszy co miałaś kiedyś, ale ten z kolei bardziej pasuje do nicku.

Sygnatura: Nie wiem kto to, ale nie po raz pierwszy zauważam fascynację jakimś gościem w długich blond włosach.

Userka: Chwale sobię :luna:

 

Arję, to mój pierwszy nick. A wbrew pozorom Mustaine nie jest blond, a rudy.

 

* * *

 

N: Teraz mi się z wracaniem skojarzyło...

A: Całkiem ładny. Podoba mi się.

S: Wcześniej nie otwarłam spoilera. Gif jest uroczy.

U: już drugi raz go oceniam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nocturnal o ile dobrze kojarzę to "nocne" a Light światło. Nocne światło tak? Klimatycznie nawet, a zarazem pomysłowo.
Awatar: Oceniam go po raz drugi i nie mam pojęcia co napisać, na pewno lubię takie klimaty jednak nie chcę zrobić FAIL'a i napisać coś dziwnego.
Sygnatura: Nie mam pojęcia kto to, czyżby ktoś z Megadeth?
User: Darzę ją sympatią, szacunkiem i podziwem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Związany z fandomem,  bardzo ciekawy.

Awatar : Fleur De Lis czy tak ? Podoba mi się :).

Sygnatura : Można na nią patrzeć godzinami ( pomysłowa oraz bardzo dobrze wykonana ).

User : Avatar Scootaloo, nie zażyło mi się z nią pisać ale wydaje się być miła :).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Wieczny, kojarzyć się może z nieśmiertelnością. Albo z Bogiem, jak ktoś w Niego wierzy. Plus.

Avek: Zebra, płci prawdopodobnie męskiej, uzbrojona w karabin snajperski, którego nie zamierzam rozpoznawać, nie chce mi się. Plus.

Sygnatura: Scena z bitwy między kucami a gryfami, podzielam zainteresowanie waszmości. Plus.

Użytkownik: Rozsądny, ciekawie się z nim rozmawia, aktywny w "grząskich" tematach. Plus.

 

Ergo, cztery plusy na cztery. Gratulacje.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Po prostu Tomek, żadnych wymyślnych WOJOWNIKUF O PRAWA lub UNSTOPABLE GOD MOD AKTIWEJTEDÓW, a więc jak najbardziej pozytywny.
Avatar: Mam 15 lat i nie wiem czy to normalne że nie wiem co to oznacza, ale niech mnie ktoś uświadomi kiedyś.
Sygnatura: Wcześniej znajdowały się nad nią jeszcze napisy, jednak obrazek niezmienny. Muszę sobie to wygooglować, bo w tych tematach jestem cienki. 
User: Należy do grupy osób na forum z którymi zapewne da się normalnie pogadać, wygląda na inteligentnego człowieka który dąży do swoich przekonań i nie daje się innym, którzy chcą go ich pozbawić. Podziwu godny, choć zapewne ma stos wad jak każdy z nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Kaczor z serii starych kreskówek. Nawet lubię te postać.

Avatar: Najgorszy jaki do tej pory miał (bez urazy, ale nawet kartman był lepszy)

Sygnatura: Nawiązanie do piły. Nawet pasuje do tego tytułu.

User: Nawet go lubię, ale czasami jego komentarze mnie wkurzają! (bez urazy). Bardzo często pisze w off-topie.

 

Ps: OBEY to znaczy podlegać komuś. Istnieje dużo posterów poprzyklejanych w różnych miejscach miast z takim napisem i z białą pomarszczona twarzą.

Edytowano przez sajback
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: saj, bo ja wiem? Nawiązanie do słowa "say"? Back, powrót, ciekawe połączenie, choć nie lubię gdy w jednym słowie jest "j" i "back"
Avatar: Lepszy niż poprzedni, taki kosmiczny i ma ciekawy kolor.
Sygnatura: Fan tańca i Pinkie Pie, to idzie ze sobą w parze.
User: Nie kojarzę zbytnio, pamiętam go z tego że dał się nabrać na płeć BiPa, oprócz tego ma w sygnie cudowny obrazek z Pinkie( w spoilerze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...