Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

- Dooobra... Hmm.. - mruknęła. Wybrała jeden pokój, właściwie to jeden niewiele się różnił od drugiego. Postanowiła zrobić jakiś remont i w ogóle ściany pomalować itp. Zaprowadziła Dave'a do drugiego pokoju. - Tutaj będziesz spać~ Ale jakby co to mi nie będzie przeszkadzać jeśli się pomylisz albo co~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili ktoś zadzwonił do drzwi.

- Pójdę otworzyć. - powiedziała z uśmiechem. Podeszła do drzwi i otworzyła. To dostawca pizzy. Wzięła pudełko i zapłaciła. - Do widzenia~ - powiedziała do dostawcy i zamknęła drzwi. Zniosła pizzę do kuchni i położyła ją na stole. - Daaaaveee~ Pizza przyszła~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zatem jeden sprite i jedna woda. - powiedział spokojnie do kelnerki, po czym spojrzał na dziewczynę. Lubił ją? Prawie jej nie znał, ale była wesoła, miła i ładna. Wydawała się strasznie w porządku. Postanowił podtrzymać rozmowę - Byłaś kiedyś w Australii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Texas to fajny stan, byłem tam i w kaliforni. Uwielbiam kalifornię, ojczyzna dobrej muzyki. - Zack machnął swoją blond grzywą i pogładził brodę. -Australia jest strasznie ciekawym krajem. Tak jakby inna planeta na ziemi. Kiedyś musisz ze mną pojechać, może nauczę Cię surfingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almur poprosił przechodzącego obok kelnera o dorzucenie do zamówienia sosu czosnkowego.

- Nie da się ukryć - przytaknął z uśmiechem. - Kurczę, ciągle nie daje mi spokoju nasza wychowawczyni - dodał po paru chwilach. - Sam nie wiem, co, ale jest w niej coś dziwnego. Znasz ją może skądś, słyszałeś o niej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...