Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Zack drugą ręką pogłaskał ją po głowie. Z ukosa zerknął na nauczycielkę i ogarnął że zaczęła się lekcja. Przytulił mocniej Therę i patrząc jej w oczy szepnął - Może dostaniemy dzisiaj specjalne odznaki. "Najbardziej niepracująca dwójka na WFie" - zaśmiał się cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Doobra. Ale co poradzę, że moja postać czasami się tak zachowuje? To nie zależy ode mnie! ;D ale przestanę, postaram się :3 ))

Dziewczyna rozejrzała się po sali.

- Wiesz, nie mam ochoty dostać jedynki zaraz na pierwszej lekcji wf-u - zaśmiała się wstając i dołączyła do grupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zack uśmiechnął się i puszczając jej oczko poszedł biegać, 10 okrążeń to było w sam raz na drobną rozgrzewkę. Miał energię którą musiał spożytkować.

Felix biegł obok niego i patrzył na Zacka zamyślony. Pytanie "Co ten koleś ma w głowie?" powtarzał co chwilę w myślach. Bo nawet Felix, mimopartnerem bronią Zacka od trzech lat, nie wie co wydarzyło się kilka miesięcy przed ich poznaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno zdyszany Almur wbiegł na salę dobry kawałek czasu po rozpoczęciu lekcji. Przeprosił nauczycielkę za spóźnienie i dołączył do pozostałych.

Resztkami sił wykonywał ćwiczenia. Chciał coś powiedzieć do któregokolwiek ze znajomych, ale nie był w stanie wykrztusić słowa. Nogi bolały go niemiłosiernie, zupełnie, jakby przebiegł w dwie strony przez całe miasto.

Nic to, może akurat coś uda mu się wymyślić.

Nie wiedział, co miało tu jakiś czas temu miejsce.

Edytowano przez Lepus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc Thare, Almur nieco się zdenerwował.

- Em, wiesz, może nie teraz? - wydobył z siebie, wskazując wzrokiem na nauczycielkę z piłką w ręku. - To nic ważnego, spokojnie.

Wykonał polecenie i czekał na dalsze słowa nauczycielki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...