Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

Felix został wcześniej w tyle, bo musiał pilnie zahaczyć o łazienkę, by coś sprawdzić, a kiedy upewnił się, że wszystko z nim w najlepszym porządku, wyszedł na zewnątrz. Gdy tylko zobaczył Zacka obejmującego ramieniem Therę, skrzywił się z czymś na kształt niesmaku na twarzy.
- Znów nawet nie zauważyłeś, że mnie nie ma za tobą - powiedział udawanym oskarżycielskim tonem do  Zacka. - No wiesz co. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słowo "para" Zack spuścił głowę, wciaz jednak tuląc Therę. - Nie wybiegajmy za bardzo w przód, Kean. - chłopak uśmiechnął się nieznacznie. Nagle dołączył Felix i jak zwykle oskarżył Zacka że o niego nie dba.

-Zauważyłem. Po prostu nie czekałem w szkole, bo wiem że i tak mnie znajdziesz. - Zack zaśmiał się - Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, przez ostatnie trzy lata?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No tak, zapomniałem, że powinienem przyzwyczaić się do zapominania o mnie. - Wygiął usta w smutną podkówkę, ale zaraz zrobił normalną minę. - Spoko, tak tylko się czepiam. Jakieś plany, co? Idziecie gdzieś? - Schował ręce do kieszeni spodni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix obejrzał się, czekając czy reszta towarzystwa ma zamiar się ruszyć i pokręcił tylko głową zrezygnowany, widząc te czułe pożegnanie. No dobra, bardzo poganiać nie będzie, ale i tak nie wyglądał na zadowolonego. 

- Jakieś pomysły, gdzie oni mogli pójść w ogóle? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...