Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Zobaczyłam wątek o tworzeniu osobnego działu dla "elyty" założony przez człowieka, który nie potrafi napisać słowa "hołota" bez szpetnego byka.

Wybacz, misiaczku, ale pozycja "Osoby, Która Udaje Mądrzejszą Niż w Rzeczywistości" jest zajęta i jakoś nie chce mi się z niej ustępować.

Link do komentarza

Zobaczyłam wątek o tworzeniu osobnego działu dla "elyty" założony przez człowieka, który nie potrafi napisać słowa "hołota" bez szpetnego byka.

Wybacz, misiaczku, ale pozycja "Osoby, Która Udaje Mądrzejszą Niż w Rzeczywistości" jest zajęta i jakoś nie chce mi się z niej ustępować.

Daj linka :v 

Link do komentarza

Eins, zwei...

http://mlppolska.pl/topic/13583-srebrny-księżyc-zapisy/

http://mlppolska.pl/topic/13581-mała-prośba-która-chyba-nie-sprawi-dużego-problemu/

Kekłam hardo.

 

@Silicius - OP walnął tego byka zaraz po tym, jak zacytował post zawierający wspomniane słówko (zapisane poprawnie, żeby nie było).

Edytowano przez Ylthin Maruda
Link do komentarza

@Ylthin Maruda a minusy myślisz że gdzie są? :wow: tylko kilka cm po lewej od znaku równości a i tak zapominam.

Rozumiem o co ci chodzi, lecz ja nie uważam tego za wywyższanie się ale inicjatywę oddzielenia ziarna od plew. Zawsze ten pierwszy jest atakowany od różnych stron, ale jeśli się upora z tym to ma szanse zostać kimś więcej niż szarakiem.

Książka "Tanatonauci" mi przykładem.

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza

Jak już mówiłam, jestem tu na ciepłej posadce Osoby, Która Udaje Mądrzejszą Niż w Rzeczywistości. W zakres moich obowiązków wchodzi: zachowywanie się tak, jakby moja twarz utknęła w najbliższej okolicy mojej grubej rzyci, prychanie z pogardą na wszystko i wszystkich oraz mamrotanie wyniosłym tonem o idiotach i bucach.

I przeleć się kiedyś przez stronkę "Hejted: Bronies" na fejsbuku. Co drugi hejt dotyczy "elyty" i podziałów w fandomie.

 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...