Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Chyba działa, bóg zapłać. Teraz czekam tylko na SB i abdykację Sipera.

Boże, przeczytałem aborcję :wow: A co do SB to mam nadzieję że będą te pokoje o których nas zapewniano :kappa: W temacie o grach przynajmniej będę miał co pisać bo lubię czasem podzielić się z innymi informacją w co teraz gram. Jeśli nie będzie to nie do mnie pretensje :spike: 

Link do komentarza

No to znalazłem już dwie rzeczy, które mnie będą nerwować na IPB 4... Syfiastą ramkę na avek, która powoduje, że bawienie się w wycinanie tła i zabawa z przezroczystością jest zwykłą stratą czasu, oraz syf w powiadomieniach bez możliwości usunięcia go :ming:

Link do komentarza

Miraż najlepsza mapa :cyg:  Nie to co jakieś gunwiane Cache czy Overpass.

Wypraszam to sobie, wymieniłeś same najlepsze mapy, tylko na Cache da się coś ugrać... A nie to co dd2 gdzie musisz przebiegać przez pół mapy by odbijać jeden bombsite (tak, na A patrzę!). :spike: Na Mirage rzadko widzę by ktoś z pochylni na A przeżył więcej niż 30 sekund. :lol: Nadal nic nie pobije A na Nuke :ming:

Link do komentarza

>Cache 
>ugrać
:lol: 

also, DD2 jest najbardziej zbalansowaną mapą w całej grze :v A Nuke to nie rotacja, nie liczy się.

>dd2
>zbalansowane
Wychodzisz z ct by odbić A a tutaj z trzech stron w ciebie walą :lol: Cache jest według mnie najbardziej zbalansowany, bo można każdy bombsite odbić w każdą stronę, przynajmniej ja umiem :ming: "Nuke to nie rotacja nie liczy się":

https://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E
 Można robić rotate jeśli się wie jak
:v :v:v Mapa jak każda inna tylko bombsites na siebie nachodzą :v 
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...