Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Palcem się NIE pokazuje :lunawrath: 

Milcz. :cyg:

 

nie rozumiem Ylth, mam wrażenie że ona działa na zasadzie
>wszystkie fanfiki to gunwo
>moje fanfiki to gunwo
>Dolar to bug fanfików, niech ktoś go kanonizuje
:kappa: 

Jak to jest, że kiedy ja się kurwiłem na atencję to było źle i forum mnie nie lubiło, a jak ona robi to samo to wszyscy to znoszą. ;_;

  • +1 1
Link do komentarza

Brat gdzie byłeś jak cie nie było

nie żyłem, wpierdalałem tony pizzy, umierałem od ton pizzy, rzygałem od ton pizzy, srałem od ton pizzy, nie żyłem, wpierdalałem tony pizzy i uświadamiałem sobie, że jestem Mieszkańcem Stulejowego Lasu.

Ach, i słyszałem, że szukałeś mnie, chyba jeszcze w lipcu.

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Link do komentarza

Wilczek nie jest futrzakiem, bronym też nie (lubi serial, ale nie udziela się w fandomie)... w sumie najlepsze słówko opisujące moje kochanie to "nerd". W pozytywnym sensie.

Cyg, moje atencjowanie niektórych ludzi bawi :kappa:

 

Also:

>Milfin
>cycki

u wot m8

Edytowano przez Ylthin Maruda
Link do komentarza

a z jakiej okazji ta piona?

A stało się tyle, że ostatecznie uświadomiłem sobie, że niebezpiecznie motzno miłuję pewną białogłową...

Właśnie nie wiem, coś tam świętowałem pewnie
No to stary pamiętaj że zawsze masz wsparcie czarnej dzielnicy, wszelkiego rodzaju wsparcie psychiczne, fizyczne gdyby białogłowa dama napotkała  na swej drodze jakiegoś pedancika którego brakującym elementem jest kosa pod żebrem i dla desperatów możemy załatwić chloroform :^)

Link do komentarza
Gość ChrisEggII

Kiedyś wyczytałem, że przesadna prokrastynacja może być oznaką zaburzeń psychicznych i powinna być leczona. Może serio powinienem zgłosić się do specjalisty... Albo, jak mówi staropolskie przysłowie, "wziąć się wreszcie za siebie".

Link do komentarza

Ja czasem zmieniam skarpetki z lewej na prawą :derp3: 

Wymienimy się kanapkami jak koledzy z pracy?
W sensie ja siadam obok Ciebie na jakimś gzymsie, wyjmuję zawiniątką z kanapką i pytam:
- Z czym masz?
A ty wtedy tak smutno
- Znowu pasztet, a Ty?
- Ser
- Wymiana?
- Wymiana
I potem jemy te kanapki, narzekamy na żonę i ceny paliwa, okej? Zawsze chciałem tak z kimś zrobić Soli, zróbmy to!!!!111 :c

 

  • +1 2
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...