Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Jeśli nie wiesz, jak spore wymagania mogą mieć programy oraz jak zaawansowane [tym samym drogie] są podzespoły robione SPECJALNIE pod programy graficzne...

Ukryta zawartość

Równie dobrze mogę używać tych programów na swoim starym lapku, lepszy sprzęt tylko wspomaga lecz dzięki niemu skill ci nie wzrośnie

https://www.youtube.com/watch?v=XRCXLnN4FyA
Link do komentarza

Summon @Ryś Raindrops

Summon @Syrenka Katherine

Summon @Avanidius

Summon @Matjas

Summon @Tarreth

Równie dobrze mogę używać tych programów na swoim starym lapku, lepszy sprzęt tylko wspomaga lecz dzięki niemu skill ci nie wzrośnie

 

Ukryta zawartość

...

Masz Ty rozum i godność człowieka?

Edytowano przez Vanadiss the Glejt
Dziś zostanę Negromantą
Link do komentarza

Wystarczy, że pod godłem jest Trupia Główka, która była jednym z symboli SS. :kappa: Zmień avek, albo przytnij.

Funfact: W Totenkopf używanym przez SS czaszka powinna być zwrócona w lewym półprofilem, a tutaj jest na wprost.

Edytowano przez Garin
Link do komentarza

Funfact: W Totenkopf używanym przez SS czaszka powinna być zwrócona w lewą stronę, a tutaj jest na wprost. LERN MOAR ABAŁT NAZI SIMBOLS.

>implikowanie, że jeśli Totenkopf jest z innego profilu to automatycznie jest czymś innym

>implikowanie, że Heeresadler bez swastyki już nie jest Heeresadlerem

Może i nie jesteś póki co nazistą [publicznie], ale do propagowania można to zaliczyć, albowiem podobieństwo jest uderzające

No i hej, taki model czapki był powszechnie używany przez SS

Link do komentarza

w sumie to zauważyłem pewną prawidłowość... wszystkie moje postacie z gier, o ile da się stworzyć własną, wybrać płeć i nadać imię, są kobietami mającymi bardzo dużo wspólnego z magią/magiopodobnym czymś i mają na imię Fero :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...