Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

No to możesz pić, oglądając kuce. 
Chińskie bajki możesz sobie zostawić na kiedy indziej :P
A co do tego, czy warto - 5 sezon jest naprawdę spoko. 4 zawsze lepszy niż 3.

A tymczasem idę spać, czas się w końcu wyspać porządnie, bo dawno nie miałem okazji.
Noc.

Link do komentarza

Właśnie skończyłem oglądać chińską bajkę - Redline - i mimo całego mojego, powiedzmy, wstrętu do tego typu kreacji, to jestem, kurde, kupiony. Wyobraźcie sobie nerwiony film akcji o wyścigówkach które zapierdalają z prędkością ponadźwiękową, w którym każda klatka to dzieło sztuki. Nie ma nic na odwal się, wszystko jest zrobione z podziwu godnym masochizmem. Zatrzymasz film w losowym miejscu - masz idealną tapetę. Każda eksplozja wygląda jak cholerne dzieło sztuki.
Jeśli ktoś szuka dobrej kreskówki (trochę zalatującej chińszczyzną) w której jest po prostu akcjaakcjaakcja to polecam.

Ja od opiatów (ostatnio próbuję ograniczać też inne depresanty, tj. alkohol, ale tak sobie wychodzi) staram się trzymać daleko, psychodeliki (i część stymulantów, przykładowo bezno i mefedronu nigdy w życiu więcej nie spróbujęm ale amfa jest spoko) to miłość i życie. Oczywiście wszystko jak najbardziej legalne.

Nowy sezon poniaków zapowiada się całkiem-całkiem nieźle. Premiera kijowa jak zawsze, ale później masa dobrych odcinków (i ze dwa kijowate)

lubie finskie bajki, bo są infantylne i dają uczucie ciepła

co do psychodelikow - to jest wejściowy poziom, zakładam że jakieś nbomki czy inne allady, trudno je przedawkować, a uzależnic chyba sie nie da, no ale męczą

opiaty najlepsze, nic nie daje takiej przyjemności jak seta majki

a, i benzo to nie stymulant a depresant, jak alkohol, na amfe mnie nie stać zbytnio a specyfiki typu alfapvp i zjazdy polegające na szukaniu kamer i włażeniu do szafy na szczęście mam za sobą

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...