Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

Przy mobilnej wersji można dorobić jakiś baner czy coś, co pozwoli na szybkie przejscie na strone główną. Teraz albo trzeba sie cofać po kategoriach, albo wybrać forum z menu podręcznego

 

Mam też problem że czesto mnie wylogowuje, gdy włączam strone główną po dłuższym czasie nieobecności

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekstboks. ON TNIE. Piszę właśnie dużego posta, cały czas walę literówki bo mam LAGA w CHOLERNYM TEKSTBOKSIE. Nawet przesuwanie kursora jest debilnie powolne bo zacina się na chwilę z każdym znakiem :rainderp:

JAK. Jak coś tak debilnie prostego jak edytor tekstu może ciąć?

Chrome.

Z BBcode nie było takich problemów

Ty wiesz że to jest ten sam edytor co był w starej wersji, tylko nie ma tych bbcode?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ja chciałam na tablecie (też Chrome) Edytować posta, to tak mi się zacinało (tylko forum, inne strony i tablet były ok), że nic nie mogłam napisać.

Pobierz se Operę. Chrome to gunwo. Ma coraz więcej wad, wspiera inwazyjną politykę google'a, a jak ja go sobie zainstalowałam to dosłownie z*ebał mi cały komputer (grafiki się pikselowały, internet nie działał, filmiki muliły, itp.).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaj mnie się wydaje, czy paleta kolorów tekstu znacznie zubożała po aktualizacji? Szukałem ale nie znalazłem opcji, żeby wybrać więcej kolorów, a to mi bardzo przeszkadza, bo nie ma min. mojego, którym standardowo zwykłem pisać w dziale :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mozillę i nic, a nic nie tnie edytor.

Mozilla najlepszą przeglądarką! Tak poważniej, mam mozillę i tak samo nic mi się nie tnie, w dodatku jest o tyle lepsza od opery, że nie ma takich problemów z ceryfikatami jak Opera i ma się większą kontrole jak działa(niż na Operze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopókki Skaj leniwa buła niie zrobi tematu dotyczącego kolorystyki, napiszę tutaj...

http://prntscr.com/877ukn

Ciemny styl; podgląd profilu po najechaniu na nick. Moglibyście tam ustawić kolorystykę jak jest na forum? Chociażby taki kolor: http://prntscr.com/877vb0

Zlewać się nie będzie, bo i tak jest chyba biała ramka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...