Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

A jest możliwość anonimowego logowania się na forum? :lunathink: 

 

Ps, przydałaby się opcja odznaczania nieprzeczytanych postów, bez konieczności wchodzenia do każdego tematu :cadancebride: 

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zielony podoba. Ładnie pasuje do białego tła ^^ 

Ale co do bannerów to uważam, że jednak za duże są te rozmiary. Chyba przydałoby się zmniejszyć, bo ucina większą część obrazków. Np, całą Sunset Shimmer ucięło i całe oko DJ-Pon3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny styl, obrazki w tle i większe avatary. Ciekawe, czy ktoś jeszcze będzie na coś narzekał :NjdaT:

EDIT :  Może przeszkadzać trochę brak nagród pod profilem i mała różnorodność bannerów, ale nie poganiam.

EDIT 2 : Ekhmm... Czy ktoś już składał zażalenie na niedziałające wyszukiwanie tagami?

Edytowano przez Mandarynka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się zapytam. Czym są te kropki na avkiem?

Nie da się wyzerować "pomocnej odpowiedzi". Po za tym, że sama ta opcja jest zbędna, to jak się da na plus, to będzie miał ktoś +1, a jak wtedy minus, to -1.

Spoilery na czarnym trybie wciąż białe.

"powód edycji: zbędny.

statystyki forum na dole na głównej za duże

winyj info pod avkiem

 

Tak właściwie, to po za tymi podwójnymi enterami oraz tym, że wszystko to wydaję mi się być dosyć rozmyte (za słabe przejścia) to nic mi raczej nie przeszkadza. Róbta se to swoim tempem, byle by te dwie rzeczy szybko naprawić/poprawić/zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się zapytam. Czym są te kropki na avkiem?

To kropki, które w starszej wersji forum miało się pod avkiem. To naprawdę takie trudne do domyślenia się? :wow: 

A służą one ukazaniu jak aktywny jest dany użytkownik. W sumie są zbędne, ale ładnie wyglądają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kropki, które w starszej wersji forum miało się pod avkiem. To naprawdę takie trudne do domyślenia się? :wow: 

A służą one ukazaniu jak aktywny jest dany użytkownik. W sumie są zbędne, ale ładnie wyglądają. 

W starszej wersji były jakieś kropki? Absolutnie tego nie pamiętam. Potrzebuję screena, żeby uwierzyć.

Tak czy tak, sto razy lepszy jest napis online, offline, tak jak wcześniej to było, a nie jakieś toćki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład mam problem, że na fonie nie mogę się ni zalogować, ni sprawdzić powiadomień, ni wiadomości. Udało mi się jedynie przez zapisany w notatkach link do mojej zawartości (której też nie ma, co zmniejsza strasznie wygodę, z którą się kiedyś przeglądało tematy, w których już coś napisałam, przynajmniej dla mnie), dzięki czeku wywaliło mi, że nie mam uprawnień i muszę się lognąć. Wtedy się okazało, że nie da się lognąć z nicku, tylko z emaila. Ale na powiadomienia i wiadomości to sposobu nie mam, bo jak kliknę to tylko się 'podświetla' (stary samsung galaxy mini) i tyle.

 

A to od tego były te kropki :v

 

EDIT: propo opcji, to nie można wszystkiego w te opcje upchnąć? w sensie cytowania, usuwania, ukrywania, edytowania itp...

 

A tak btw propo theme'ów: wiem, że to zajęłoby masakrycznie dużo czasu, ale na ostatnim silniku był styl Twilight. Mam taką propozycję, by zrobić style całego mane 6, o postacie inne to nawet nie proszę, bo pewno potrwało by to ruski rok o ile nie więcej.

 

EDIT 2: Gdzie sławna forumowa 'kreska' przy napisie?

Edytowano przez Nightmare
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś irytuje sortowanie postów "najwyżej oceniane u góry", to na górze strony jest belka:

5555024277.png

Wystarczy zaznaczyć "sortuj według daty" i posty będą się pojawiać jak na normalnym forum.

Niestety, dodanie odpowiedzi czy odświeżenie tematu resetuje to ustawienie... 

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...