Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

A ja się pytam one more time, bo nie otrzymałam/zobaczyłam odpowiedzi:

 

Jak się tu zgłasza bądź daje punkty? :/

Zgłaszasz tutaj...

jQSBn.png

A punkty dajesz tutaj...

jQSJt.png

 

Ps Sip...

Podczas dodawania więcej niż jeden  obrazek, wychodzi nam coś takiego...

jRm05.jpg

jRm2x.jpg

jRm32.png

 

 Ps 2.

Dałoby radę ponownie dać opcję "Podglądu posta", zanim się go wyśle na forum?

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starszym silniku niż tamten to jakoś miała :/ Trochę szkoda, ale cóż poradzić.

Mogłaś warnować?

 

Ps Sip.

Dodawanie artów już jest ok, jedynie teraz trzeba je dodwać jeden pod drugim, a nie jak poprzednio, jeden za drugim.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z takim zażaleniem: czemu nie widać przy awku usera czy jest online? To pomagało i było wiadomo czy rozmówca na PW jest, czy poszedł spać :v 

Prosiłbym o dodanie tego zarówno do wersji komputerowej jak i mobilnej. Jeśli to oczywiście możliwe i nie stanowi to zbyt dużego problemu ;) 

 

Nie chciałbym też być monotematyczny, ale wracam do ogłoszeń i nagród, i "różowego" kompetencji. Na starym silniku to było i działało, a teraz nie za bardzo :/ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pisałem nowy temat przez ponad pół godziny, oczywiście nie skopiowałem sobie tego i gdy kliknąłem Wysili, wszystko zostało wymazane, a tematu brak...

Dodatkowo do połowy pisania tego postu enter dział jako nowy akapit, a później już mu się znudziło i przeskakiwał jedynie o 1 wiersz.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.besty.pl/images/368/25/3682595.gif

Znam ten ból. 

Tak z ciekawości, chciałem do pierwszego posta wrzucić cytat z tematu, ale nie mogłem.

pisze coś takiego: 

Ups, coś poszło nie tak :c

Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.

Kod błędu: EX2

Mam dokładnie to samo przy próbie edycji pierwszego posta. Próbowałem założyć nowy temat - to samo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi w końcu powie jak się przenosi tematy do archiwum? ;_; Nie umim ;_______; chyba że to wina Sipa że nie mogę
 

Edit:
Teraz to ja nawet otwierać i zamykać swoich własnych tematów nie mogę... ;________;

Tak jak na poprzednim forum, w panelu moderatora, który jest nad każdym tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o \sb/. Wielu użytkownikom brakuje tej formy komunikacji na forum, a temat "Tymczasowe sb" to nie jest to samo co chat na żywo. Jeżeli przeprowadzaliście aktualizacje forum to czemu nadal niema dość istotnej jego części?

Jeżeli nie zrobicie \sb/ w najbliższym czasie to chociaż podajcie przybliżony termin.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...