Skocz do zawartości

Aktualizacja silnika - temat zbiorczy


Siper

Recommended Posts

Mewe, nie podadzo :<

Also, pochwalę się, że dodawanie tła mi zadziałało, wybrałem obrazek nie zastanawiając się nad jego wagą i wymiarami - poszło.

A ja, i nie tylko ja, chcem \sb/ :octcry:

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nah, wszyscy chcą. Może kiedyś będzie :rainderp:

Also x2, dodawanie postów wydaje się być dziwne. No i ten, chciałbym, żeby informacja o tym, że ktoś dodał post do wątku, który mam akurat otwarty, nie znikała tak szybko, i np. pojawiała się nawet wtedy, kiedy mam włączoną akurat inną kartę. To byłoby dobre.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę milion dolarów i 99% akcji Microsoftu :/ Pisanie "gdzie jest, kiedy wróci, ja chcę, [tutaj prośba, groźba itp.] sb" nie ma sensu. Będzie. Widzieli te prośby. Cierpliwości. A tak przy okazji też o coś zapytam. Błąd z brakiem możliwości edycji pierwszych postów w tematach, jest na liście ASAP czy ma mniejsze znaczenie? Pytam z ciekawości ponieważ mam kilka zabaw, które wymagają edycji pierwszych postów (o liście fanów nie wspominając). 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rzecz której mi brakuje. Nie wiem czy już było to pisane ale na starym silniku była taka tablica z ogłoszeniami, że cośtam w jakimśtam dziale się stało albo że jest nowe Ogłoszenie Wielkiego Avatara czy coś. Można by wprowadzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rzecz której mi brakuje. Nie wiem czy już było to pisane ale na starym silniku była taka tablica z ogłoszeniami, że cośtam w jakimśtam dziale się stało albo że jest nowe Ogłoszenie Wielkiego Avatara czy coś. Można by wprowadzić?

Była i będzie. Kiedy? Jak będzie :P 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triste u mnie działa, więc jakbyś chciał to mogę te posty edytować, wiem, że to trochę kłopotliwe prosić innych ale jako tymczasowe rozwiązanie może działać... Tylko prześlij mi na pw co i jak :v

Dzięki, ale nie będę nikogo "zamęczać" takimi pierdołami :P Domyślam się, że u ciebie działa ponieważ masz niebieski kolor. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można usunąć ogłoszenia z poddziałów lub innych podstron, jak np z ekranu logowania, w szczególności z wersji mobilnej. Przez nowy silnik często mnie wylogowuje, a takie ogłoszenia jednak przeszkadzają.

 

Akurat to, że ogłoszenie widnieje wszędzie to wina moja, a nie silnika, bo nie ogarnąłem. Postaram się naprawić najszybciej jak się da :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...