Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

A więc pora podać rotacje na Rundę 11. żebyście nie czekali oto oan....... WTH IS HAPEN HERE מאַטדזשאַס2211ווס ספּינווידע דעידאַראַ ווס פּסיסקאָל רעדבאַלאַנסע12 ווס אַוואַנידיוס נאַרוטאָ5785 ווס טהאַטיססאָסאַד ווענאָמ50 ווס קנעפּל שטיל ווס סיגנוס פלוטטעריייַ ווס וואַרמען שאָטן ווס בראַעבורן טאַררעטה ווס צענטער ראַטעווער ווס ניעזוויסיעזאָני1 גאָבלין ווס באַרטיס הויפּט קוסאַנאַגי אָקקולטיסט קס פּלאָטהאָרסע בעזימיענניקאָט1 האָריפּל ווס על סאַפּלינגס טהעריניוס ווס מאַקטאַוויש קאַטערין ווס דאָמינע עווילל ווס דאַרט בלאַקכייַאַטע דאַשי ווס דיסקאָרסבאַסס widać moje PC ma poczucie humoru,więc jak widzicie lista jest ale się nie dowiecie jak gdzie do puki nie naprawie ......może XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra jako że Sake trolluje to wrzucam ja dzieki naszemu wujkowi tłumaczowi (nie ręcze za dobre tłumaczenie) Matjas 2211 vs spinvide Deidara vs Fiscal Redbalanse 12 vs avanidius Naruto 5785 vs thatissosad Venom 50 Przycisk vs Cicha Style vs Fluttereyi vs ciepła Shadow vs Braeburn Tarreth vs Centre Redeemer vs nyezvisyezoni 1 Goblin vs Bartee Główne okkultist Kusanagi CS plothorse bezimyennikot 1 Horipl vs Al drzewka Therinius vs MacTavish Katarzyna vs Domino Evill vs Darth blakkhayate Aeschi vs diskorsbass P.S. Dla zainteresowanych: TO jest język "jidysz" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po kolei, bo nie było mnie jakiś czas na forum. Połaszę się tylko o opis tego co mnie dotyczy bezpośrednie. Wiem, leniwy gbur :P. Um, nowe miejsce potyczek? Szybsze ładowanie energii? Nie wiem co jeszcze. A po jednej takiej prezentacji dużo nie powiem, ale fajnie to wygląda, chociaż... szybsze ładowanie energii w przypadku co po niektórych jest imo bezsensu (Igniz np ;p). Potem walka duetów, w tym mojego i tu mi kopara opadła. Zasadnicze pytanie się rodzi: drużyna która walczyła prawie na równi z Ignizem&Lobo dostała łomot w króciuteńką chwile o_O. Kolejna walka to ta w której użyczyłem mocy DD. Co tu mogę dużo powiedzieć? Polecam się na przyszłość Plothorse, ale uważaj bo jak widać moi zawodnicy miewają humorki, raz walczą świetnie, innym razem dostają bęcki xD. "Działo orbitalne", padłem :). @Goblin O Niezwyciężony, walka była przednia, jednak śmiem twierdzić, że wygrał lepszy w ogóle, a nie tego konkretnego dnia :). W każdym razie, jak będziesz mieć nową postać, w miejsce Lobo, to czekam na sposobność do rewanżu xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czy ty to widzisz? Największy cienias z DB wymiata jak chce, a Seto Kaiba który olewa zasady, jest bogaty i ma smoka dostaje baty od dziewczynki i kolesia który nie mógł zdecydować się jaki ma kolor skóry. Seto trzy razy nie, dziękujemy za współprace. -- Saka daj mi za niego Freeze/Piccolo/Vegete co jest wolne (jak jest pierwszy to pierwszy, jak nie to next z listy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże w końcu wygrana, gdyby Freeza przegrał to byłoby to już śmieszne. Koleś wysadzał planety jednym palcem nie wstając z swojego latającego cusia, przeżył rozcięcie na pół musiał wygrać z facecikiem bawiącym się gliną. - To kompletuje do końca i na 3 biorę Piccolo. Ekipa nie do pokonania (czyli wredny program nie da im wygrać) 1.Satan 2.Freeza (just get cooler YEahhhhhhhhhhhhhhh) 3.Piccolo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie walki z bardzo zaskakującym przebiegiem, z tego co widzę? Raven&Michael Jackson vs Hercules&Seto Kaiba

Dobra.. inni zdążyli się wypowiedzieć na ten temat. Dodam tylko parę uwag. O tym na przykład jak to.. ludzie! Jacksona skurcz złapał. Parokrotnie w dodatku... ten to zdecydowanie nie lubi swej partnerki. O! Patrzcie! Od 0:51 po prostu odlicza czas do jej padnięcia. Słodko..

Hatsune Miku vs Drizzt Do' urden

Szczerze powiedziawszy - po pierwszej rundzie sądziłem, że całość skończy się w ten sposób. Drizzt wyjątkowo efektownie kontrował dystansowe ,,zagrywki" Miku przy pomocy swej wiernej pantery... niezależnie od końcowego wyniku, który w istocie był typowym ,,so close". Równie dobrze mogło się to skończyć inaczej, nie powiem... partia była raczej wyrównana - pomimo iż Drizzt zdecydowanie częściej używał speciali niż Miku... której coś chyba nie wyszło w 0:41, czyż nie...? 1:43 - no proszę, a jednak da się tym... czymś.. (kretem?)... trafić w ten sposób...

Deidara vs ImperaDor (?) Frieza

Nie, nie nie... Frieza, typ walczący głównie energią, nawala cały czas wręcz? Deidara używa notek wybuchowych, pomimo posiadania takiego zapasu wybuchającej gliny?

:facehoof: Może trochę za mało dynamiczna walka.. ale nie tym głównie razi.

Jeżeli chodzi o podkłady: Do pojedynku, o który prosił MacTavish (Vegeta&Trunks vs Omega&Model Z - wersja czarna) poproszę coś takiego:

Do najbliższej walki oficjalnej (do której to proszę Model Z w wersji czerwonej) proponowałbym coś w tym stylu:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza runda wygrana bombami, bo Majklę podrygiwał jakby miał padaczkę i tylko tyle. Runda mogłaby się zakończyć szybciej, gdyby próbował atakować i był trochę wyższy. Obie moje postacie są na tyle wysokie, że większość ataków przelatuje nad wrogiem. Chociaż na początku myślałem, że przegram i będę musiał iść umrzeć, bo mnie jakiś gość od popu pokona xD Druga runda podobna. W skrócie nie była to walka najwyższych lotów, ale Duke chociaż nie jest już warzywem ^^ Jedyne co mi się podobało, to końcówka. Skok + odstrzał Dżeksona, potem 'taniec' xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...