Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na ten temat trafiłem niedawno, przypadkiem, niemniej ten Mugen, jak i sama idea takich pojedynków bardzo mi do gustu przypadła, to naprawdę świetny pomysł! Od razu też zapytuję, czy jest możliwość dołączenia do nich? A jeśli tak, to na jakich zasadach? Z góry dziękuję za odpowiedź ^^ Rozumiem też, że powinienem sobie wybrać postać na początek... najchętniej widziałbym w tej roli Raziela z serii Legacy of Kain, jednak w przypadku braku tegoż charakteru, niech książę Arthas z uniwersum Warcrafta zastąpi jego miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Spinwide:

Ładna walka,ale bardzo nierówna. Bez urazy ale myślałem że przesadzasz że Tapion jest suaby :P

Prawdą jest, że mam nawyk przejaskrawiania tego, czy owego... jednakże, jak widać, to był wyjątek. Postacie z dbz zdecydowanie zbyt często ładują energię, zamiast walczyć (dla kontrastu podam moje własne z MMZ) Często nawet w sytuacjach, w których wróg jest na wyciągnięcie ręki.

Podkład... może i pasował? Z kwestii audio bardziej poruszyła mnie kwestia tego, że ktoś wstawił theme Tapiona z zewnątrz, który to zagłuszył jego oryginalne intro (ledwie słyszalne nutki z Ocariny + jego charakterystyczne ,,tapnięcie" nóg o ziemię przy lądowaniu)

Komentarz do samej walki? Chyba się obejdzie. Było Tapionowi nie wychodzić z pozytywki. :GdCh4:

2.

Dobra przyśpieszamy czas na Lobo vs Itachi:

Jeśli było to powiedziane w kwestii walki, pod którą ten napis się znajdował... ekhm. Cóż - komentarz wcisnę krótki... nie mam ochoty staczać walk z pełnym paskiem energii na początku. Zwłaszcza, że widziałem na Mugenie niejedną postać z Hissatsu...

3.

Hmm... długa i wyrównana. Mimo to, mnie jakoś nie przypadła do gustu. Zdawała mi się z jakiegoś powodu monotonna... Thor oczywiście znowu pokazał, że jest wyjątkowo dobrze zrobioną postacią (chyba z największą ilością ataków zwykłych oraz speciali z dotychczas przedstawionych...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły Saga się nie spisał. Rycerza Ateny pozostało mi wycofać, zaś w jego miejsce proszę o... Ach wpierw posmęcę, że Afro Samurai'a nie ma :P.

Tak więc, mym nowym czempionem będzie... Deadpool.

Dołączona grafika

Tag'u póki co nie robię, nie widzę potrzeby. Mam nadzieję, że jego żarty wszystkich rozbawią tak jak mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zawodników! Chciałem tylko ogłosić, iż dołączam do rozgrywek, zaś na swojego pierwszego czempiona (a właściwie czempionkę) wybieram księżycową wiedźmę!! I nie, bynajmniej nie chodzi tu o NMM, a o...

Dołączona grafika

Tak, to właśnie ją, farbowaną wersję Hatsune... Usagi Tsukino znanę również jako Sailor Moon gdzieniegdzie ^^

No, to tyle ode mnie, jak coś, to jeszcze dodam, że jestem zainteresowany wszelkimi wyzwaniami, chciałbym zobaczyć jak ta nasza czarodziejka się sprawuje w praktyce. I na koniec jeszcze, dla zainteresowanych, mój battle theme:

:octavia: :octavia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zawodników! Chciałem tylko ogłosić, iż dołączam do rozgrywek, zaś na swojego pierwszego czempiona (a właściwie czempionkę) wybieram księżycową wiedźmę!! I nie, bynajmniej nie chodzi tu o NMM, a o...

http://i2.pinger.pl/pgr177/9e1cd6e5001db7f34dd145ed/SMoon.jpg

Tak, to właśnie ją, farbowaną wersję Hatsune... Usagi Tsukino znanę również jako Sailor Moon gdzieniegdzie ^^

No, to tyle ode mnie, jak coś, to jeszcze dodam, że jestem zainteresowany wszelkimi wyzwaniami, chciałbym zobaczyć jak ta nasza czarodziejka się sprawuje w praktyce. I na koniec jeszcze, dla zainteresowanych, mój battle theme:

:octavia: :octavia:

Spoko loko. Venom rzuca wyzwanie ;) Jesli przegra zmieniam postac :)

Nie cytujemy z img : P

~Domine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...