Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

Kupiłem Earth 2160 na tej stronie co pisałem. Z VAT klucz kosztował 1,56 zł. Tyle, że doliczona została prowizja 1,55 zł :v.

A więc zapłaciłem w sumie 3,11 zł. Jakiś Earth 2160 mi się aktywował, ale nie patrzyłem jeszcze czy to nie jest jakieś demo :rainderp:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej gry z tego co wiem, nie ma dema. Nie jest mega popularna, więc to jest oryginalna cena na G2A Do tej gry z tego co wiem, nie ma dema. Nie jest mega popularna, więc to jest oryginalna cena na G2A

Co do Earth 2160. Jest tam edytor map. Więc jak byście chcieli to mógłbym zrobić mapę na której wszyscy by mieli szanse. Do tego parę bonusików ode mnie tam.

Kuracyja. Będę kupował wersje steamową tej gry, jest na G2A tania jak barszcz, więc mogę kupić 2 kopie. Chcesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin przeciwko AI. Tak patrzę, że chyba oszukuje - jakim cudem w dwie minuty można mieć małą armię, a po pięciu lotnictwo? :shrug: (surowce, limit jednostek - AI chyba to nie dotyczy). Restart. Takie same frakcje. Od razu postanowiłem zbudować 2-3 pojazdy i posłać je na pewną śmierć, żeby zobaczyć gdzie jest i co ma AI. Trafiłem od razu i co? Baza z podstawowymi budynkami. Serio? :derp5:

 

Swoją drogą jakie będą zasady? Jak to będzie przebiegać? Zastanawiam się, czy brać w tym udział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... Ile osób ma oryginalną kopię Tomb Raidera z 2013? Pytam z ciekawości teraz po prostu. I jeszcze jedno... Ile osób ma pewność, że będzie za tydzień?

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem trochę w Earth i jak narazie to dla mnie czarna magia. Nie wiem czy brać udział w tej rundzie. Skoro już kupiłem i pobrałem to chyba zagram. Jeśli będzie nieodpowiednia liczba uczestników to zrezygnuję.

Tomb Raider nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS mnie ominął ale jakby to wchodziło w rachubę kiedyś to polecam Combat Arms - darmowa strzelanka gdzie da się zagrać wyrównaną grę na podstawowym sprzęcie i jest cholernie przyjemna. Owszem mam tam konto dawne z przegranymi tysiącami godzin chyba więc typowo jeśli czujecie że miałoby mi to dać przewagę w tej grze to nie wezmę udziału tylko tak daję wam ciekawy pomysł do rozpatrzenia. Mógłbym ewentualnie być obserwatorem czy kimś z góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Miałem zamiar o to zapytać, szczególnie o dokładny typ gry (zauważyłem, że w IEO rebalancing są totalnie pozmieniane właściwości - zwłaszcza koszta). Muszę przyznać, że E2160 zmienił się nieco przez te lata.

 

Btw. Nie przejmujcie się jeśli przegrywacie z botami. Zauważyłem, że zmodyfikowali je goście od SuperStorm (swoją drogą - robili też pod E2150). Teraz boty są bardzo nie fair.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minuty temu Sosna napisał:

OK. miał być regulamin ale potrzebuję minimum 2 osób, które mają EARTH i mają chwilę czasu :v 

Tak dokładniej to do czego potrzebne ci te osoby? Jak coś to ja mam EARTH, ale nie ogarniam :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...