Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

czwórka i piątka Tropico była w CDA :v

Aslo dwie informacje:

1. Dziś wyników jednak nie będzie, bo mówiąc szczerze nie chce mi się myśleć jak punkty rozdzielić a rano po prostu byłem zajęty. Będą jutro z rana

2. Przechodzimy na rozgrywki w trybie co dwa tygodnie, co, jeśli spojrzeć na ostatnie rozgrywki, jest zmianą czysto na papierze i dla formalności. Niemniej jednak może mi coś wypaść, o czym będziecie oczywiście poinformowani

 

39 minuty temu Kuracyja napisał:

Co do strategii... Twierdza. Jedynka lub Krzyżowiec.

Kura co do gier... warunki jakie muszą spełnić gry, żeby były brane pod uwagę w trakcie rozgrywek to: Muszę ją posiadać, ewentualnie ma być darmowa/kosztować maksymalnie 3 ojro :v albo jeszcze jedna ewentualność to wersja niekoniecznie legalna musi bezproblemowo działać z oryginałem

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za późną odpowiedź, ale nie miałem dostępu do kompa :P.

 

Z gier na liście mam:

- Command & Conquer Red Alert 3
- Company of Heroes + dodatki
- Company of Heroes 2
- Earth 2150 the Moon Project

(Mam jeszcze Earth 2160)
- Supreme Commander+ dodatek
- Tropico 3
- Warhammer 40000 Dawn of War 2 (3 części - zwykłą, Chaos Rising i Retribution)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra miały być wcześniej (dużo) ale oto są oficjalne wyniki rozgrywek w Heroes of The Storm z soboty:

A i jeszcze drobne wyjaśnienie punktacji zwycięskiej drużynie do standardowej punktacji wszystkich rozgrywek doliczyłem dodatkowe 2 punkty za fakt zwycięstwa i dominacji, a drużynie pokonanej po 1 dodatkowym punkcie za świetny mecz. Dodatkowo MasterOfRainbows dostał dodatkowy punkt za obecność w dwóch rozgrywkach. Tak więc punktacja prezentuje się następująco:

1. FrozenTear7 - 12 punktów

2. Onyx - 10 punktów

3. Bronek - 7 punktów

4. Uszatka - 3 punkty

5. MasterOfRainbows - 2 punkty

6. Triste Cordis - 1 punkt.

 

Następne rozgrywki będą z kategorii strategii. Dajcie znać, czy EARTH 2160 pasuje przynajmniej większości.

Rozgrywki odbędą się dnia 23 lipca 2016 o godzinie 18 chyba że, coś mi wypadnie, o czym postaram się poinformować co najmniej cztery dni przed

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu Chief napisał:

5 € na steamie lub 24 zł na gogu za grę 10-letnią grę, w którą raczej nie zagram drugi raz. Ja podziękuję

Można kupić taniej klucz do steam. Zaryzykuję i kupię przez PayPal klucz za 1,23 zł. Ktoś wie ile to zajmuje pobierając przez steam? W sensie ile danych trzeba pobrać, bo mam internet mobilny, który trochę kosztuje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu Lucas napisał:

@Bronek Waży 2,5 GB.

Dzięki. Myślałem, że będzie trochę mniej :/ W HotSa przyjemnie się grało, więc poświęce kilka złotych, żeby w to zagrać. Ktoś będzie chętny pograć przed turniejem? Muszę nauczyć się grać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Bronek napisał:

Dzięki. Myślałem, że będzie trochę mniej :/ W HotSa przyjemnie się grało, więc poświęce kilka złotych, żeby w to zagrać. Ktoś będzie chętny pograć przed turniejem? Muszę nauczyć się grać :D

Wystarczą partyjki z AI. Jest dość wymagające, tym bardziej, że trzeba brać pod uwagę możliwość modyfikowania pojazdów, budowę tuneli czy formowania terenu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.07.2016 at 22:15 Sosna napisał:

 

Kura co do gier... warunki jakie muszą spełnić gry, żeby były brane pod uwagę w trakcie rozgrywek to: Muszę ją posiadać, ewentualnie ma być darmowa/kosztować maksymalnie 3 ojro :v albo jeszcze jedna ewentualność to wersja niekoniecznie legalna musi bezproblemowo działać z oryginałem

Co do Twierdzy... jedyne co się musi zgadzać to wersje gry u graczy (czyli u wszystkich np. 1.3 HD), a konfliktów na linii orydżinal - nie-do-końca-orydżinal nie ma. Tylko jednolita wersja na multi musi być, bo inaczej wyrzuci z gry/będą lagi etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earth 2150, Earth 2160 i seria stronghold to gry w które mam sporego Expa. Mogę grać, jeśli nie przeszkadza. Choć wcześniej mówiłem żeby takie osoby jak ja miały szlaban na to więc :/

Te trzy gry znam, jak Kuracyja się zgodzi to mogę być współkomentatorem/ekspertem, jeśli nie będę mógł dołączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu KougatKnave3 napisał:

Earth 2150, Earth 2160 i seria stronghold to gry w które mam sporego Expa. Mogę grać, jeśli nie przeszkadza. Choć wcześniej mówiłem żeby takie osoby jak ja miały szlaban na to więc :/

Te trzy gry znam, jak Kuracyja się zgodzi to mogę być współkomentatorem/ekspertem, jeśli nie będę mógł dołączyć.

 

Z podanej trójki tylko mam Twierdzę (1 i Krzyżowiec) :dunno:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić klucz jeszcze taniej tutaj:

https://www.g2a.com/r/earth-2160

 

Ja jeszcze nie kupiłem. Na tej stronie chyba klucze może sprzedawać każdy, więc trzeba patrzeć na opinie sprzedawców. Ewentualnie wybrać ofertę z jakąś tam ochroną. Dopiero pojutrze kupię i zobaczę czy zadziała. Mam na PayPal kilka złotych z jakiś aplikacji do zarabiania, więc kasa się nie zmarnuje, bo i tak narazie nie mam jak wypłacić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie edytowałem z rana to edytowałem posta teraz. Pozwoliłem sobie przy okazji podpiąć pod posta Ogólny regulamin rozgrywek, który był podany przed rozgrywkami w Trackmanię, żeby nie zginął, oraz dodać do niego dodatkowy punkt, dotyczący serwera TS'a, żeby również to nie zginęło :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...