Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

3 minuty temu KougatKnave3 napisał:

Jak dobrze pamiętam, kto miał Streamować? Ja czy Kuracyja?

Ty miałeś streamować, bo Kurak wraca jutro :v

 

a właśnie Peros podaj battletag, żebym mógł cię dodać :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Sosna napisał:

Ty miałeś streamować, bo Kurak wraca jutro :v

A właśnie... rozsyłam zaproszenia do znajomych więc zaakceptujcie i gramy :v

@Triste Cordis podaj pełny battletag razem z cyferkami po znaku # bo inaczej nie dodam :v

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Triste Cordis said:

Ok. Przepraszam za lamienie i doprowadzenie do porażki, ale postać którą wybrałem jest "wujowa" :/ Beznadziejne ataki. Ta z dwiema kuszami była o wiele lepsza. 

Przeprosiny przyjęte...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Triste Cordis napisał:

Ok. Przepraszam za lamienie i doprowadzenie do porażki, ale postać którą wybrałem jest "wujowa" :/ Beznadziejne ataki. Ta z dwiema kuszami była o wiele lepsza. 

Oj, mi się ta postać niesamowicie podobała, sęk w tym, że nie możesz się zbliżać za bardzo, bo im twoje ataki lecą dalej, tym są skuteczniejsze. I jest dobra do niszczenia wież, bo wieża mnie nie dosięgała a ja ją mogłem spokojnie bić z umiejętności :v 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Onyx napisał:

Oj, mi się ta postać niesamowicie podobała, sęk w tym, że nie możesz się zbliżać za bardzo, bo im twoje ataki lecą dalej, tym są skuteczniejsze. I jest dobra do niszczenia wież, bo wieża mnie nie dosięgała a ja ją mogłem spokojnie bić z umiejętności :v 

 

No właśnie... Co próbuję zaatakować z daleka to ta zołza mi podchodzi bliżej :rapidash2: Ta z kuszami pruła jak z kałacha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz klikać Q albo W i kliknąc lewy przycisk myszy, a ty pewnie jakiejś innego kombinacji używałeś :v

W każdym razie... czekam na filmik z meczu

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=wjRu1h3PAgM

i oto jest filmik.... jakość jakby było nagrywane przedpotopową lodówką, niemniej coś widać, aczkolwiek nie wiem czym jest to spowodowane, że jakość nagrania jest do rzyci + w bonusie mój dziwny głos i całkiem niezły komentarz Perosa .. w pewnym momencie zdaje się kamera będzie skierowana na walczące między sobą miniony, ale t było spowodowane tym, że rodzice mnie zawołali i musiałem odejść na chwilę od kompa, aczkolwiek starałem się nadążać za akcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Sosna napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=wjRu1h3PAgM

i oto jest filmik.... jakość jakby było nagrywane przedpotopową lodówką, niemniej coś widać, aczkolwiek nie wiem czym jest to spowodowane, że jakość nagrania jest do rzyci + w bonusie mój dziwny głos i całkiem niezły komentarz Perosa .. w pewnym momencie zdaje się kamera będzie skierowana na walczące między sobą miniony, ale t było spowodowane tym, że rodzice mnie zawołali i musiałem odejść na chwilę od kompa, aczkolwiek starałem się nadążać za akcją.

Film prywatny :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...