Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

6 godzin temu Triste Cordis napisał:

 

@Dabrowski Town of Salem jest super. Można grać za darmo w przeglądarce, ale czy można postawić własny serwer czy coś? :hBB25: Jeśli tak, to jestem jak najbardziej za tym tytułem. 

Wystarczy że zaprosisz wszystkich na swoim koncie na salem do znajomych i dodasz do ,,party" tyle osób ile jest do gry max i wtedy nikt oprócz tych co zaprosiłeś nie wbije bo po prostu zabraknie miejsc

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbędzie się ten mecz HotS'a? Miał być już jutro, a żadnych konkretów nie widać :/

Co do 'Hirołsów'. Gdyby grać 4vs4 i ustawić limit tury na 20s (XD) to 1 kolejka trwałaby 3 minuty. Z czasem kolejki trwałyby coraz krócej. Tak poza tym wątpie, żeby nazbierało się 8 osób chętnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbędzie się... Dzisiaj napiszę regulamin, bo wczoraj i przedwczoraj mi coś trepiło i nie mogłem nawet wbić do HOTSa nie mówiąc już o jakimkolwiek pograniu w tę grę. Nie martwcie się ja tu wszystko mam pod kontrolą :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin rozgrywek w Heroes of the storm:

1. Rozgrywka odbędzie się dnia 9 lipca 2016 o godzinie 18.

2. Potyczka będzie odbywać się na mapie Piekielne kapliczki

3. Czas gry 45 minut

4. Warunki zwycięstwa: zniszczenie Nexusa drużyny przeciwnej przed upływem czasu.

5. tryb gry: gra dowolna, stworzona przez mnie

6. Całość rozgrywki będzie nagrana przeze mnie oraz streamera.

 

 

 

 

Na chwilę obecną zgłosiły się następujące osoby do gry ( poprawcie mnie jako kogoś pominąłem lub dałem za dużo osób):

@Triste Cordis

@Bronek

@Onyx

@Uszatka

@FrozenTear7

@Lucas

@Chief

Niestety ale takiego niezbilansowania jeszcze nie było dlatego zamiast standardowego podziału Lunarni/Solarni odbędzie się losowanie kto w jakiej drużynie będzie.

 

Edytowano przez Sosna
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Onyx napisał:

A nie lepiej głównym celem byłoby po prostu zniszczenie Nexusa a nie 30 zabójstw lub 15 poziom? Wydaje mi się sensowniejsze aby głównym i jedynym celem było zniszczenie wrogiego Nexusa :v

Jestem za. Gra będzie za krótka. Przeciętny mecz trwa 20-30 minut. A i tak często trwa tylko kilkanaście minut. Z takimi celami po 10 minutach byłby koniec (no może 15). Losowanie odbędzie się przed samym meczem?

 

Myślałem, że będzie te 10 osób. Dawać ktoś jeszcze się zapisywać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu Lucas napisał:

@Sosna

Widzę, że jest w sumie 7 osób, nie 6. Mogę się wypisać dla dobra meczu. I tak niedługo będę przechodził na nowy PC.

Siebie nie zapisał na liście, a chyba będzie grał. Inaczej nie mógłby nagrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze dołączy, to zagram. Po prostu chcę by było sprawiedliwiej, 3:3. 

No chyba, że nie chcecie równo. Ale później nie zwalajcie na mnie winę, że Cesia lub Lulu prowadzi.

Jestem :discord:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł na kolejny typ gry tylko coś czuję że mało komu by to przypadło do gustu.

Hack and slash: Path of Exile https://www.pathofexile.com/

Każdy raczej wie co to jest Diablo i Path of Exile to ten sam gatunek gry. Grałem w tą grę kilkaset godzin i jest naprawdę świetna i o dziwo można zrobić w niej competitive gaming. Zwykle pod koniec kilkumiesięcznych lig są ustalane wyścigi polegające na tym że gracze startują od nowa ze świeżą postacią w trybie Hardcore czyli jak zginą to do widzenia i wygrywa ten kto w jak najkrótszym czasie zabije np. głównego bossa aktu I co trwa około godzinę - zrobienie poprzednich questów fabularnych i dojście do bossa.

Byłoby mi głupio brać w tym udział wiedząć że z moim doświadczeniem w grze byłoby to nieuczciwe ale myślę że ciekawa opcja jak brakłoby innych typów gier do Pizzy.

Jest to gra darmowa tylko trochę sobie waży parenaście Gb o ile się nie mylę. Ci co nie znają gry mieliby równe szanse. Mógłbym więcej opisać jeśli naszłaby was ochota wypróbować tą grę.

Moim zdaniem nietypowe ale ciekawe zawody by się zrobiły każdy na każdego kto szybciej wykona zadanie w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gier to miałbym pewien warunek... bo sobie coś zaczaiłem.

Zauważyłem iż większość propozycji to gry takie dla przykładu...

"Chciałbym wam zaproponować wam grę Przygody Ogórkowej Inkwizycji. Jest bardzo fajna, grałem w nią KILKASET godzin i jest bardzo wciągająca"

Byłbym wdzięczny gdyby takie gry nie były akceptowane, albo by proponujący nie mógł brać w nich udziału. Bo gracz który ma te kilkaset godzin kontra nowy zielony gracz to straszne zachwianie równowagi. Może tak być, Sosna? Wtedy każda strona miała by szanse.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...