Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

23 minuty temu KougatKnave3 napisał:

co do gier to miałbym pewien warunek... bo sobie coś zaczaiłem.

Zauważyłem iż większość propozycji to gry takie dla przykładu...

"Chciałbym wam zaproponować wam grę Przygody Ogórkowej Inkwizycji. Jest bardzo fajna, grałem w nią KILKASET godzin i jest bardzo wciągająca"

Byłbym wdzięczny gdyby takie gry nie były akceptowane, albo by proponujący nie mógł brać w nich udziału. Bo gracz który ma te kilkaset godzin kontra nowy zielony gracz to straszne zachwianie równowagi. Może tak być, Sosna? Wtedy każda strona miała by szanse.

Aprobuję bardzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to szczęście, że mam w sumie decydujący głos odnośnie wyboru gier :v z reguły wybieram takie, żeby szanse były w miarę wyrównane, więc staram się po prostu nie dopuścić do sytuacji, w której ktoś miałby realną przewagę w danym tytule,m bo zna ten tytuł jak własną kieszeń. Tak czy owak... chciałem z góry uprzedzić, że następne rozgrywki odbędą się dopiero za dwa tygodnie, z racji tego, że w sobotę pracuję od 14 do 22 a w niedzielę od 12 do 22. Teraz druga sprawa wymienię tytuły strategii, które posiadam i chciałbym, żebyście mi napisali, które z tych tytułów posiadacie, bo jest mi to potrzebne do kolejnych rozgrywek :v kolejność będzie alfabetyczna:

- Age of Empires II HD

- Age of Empires III Complete

- Age of Mythology

- Anomaly Warzone Erath

- Anomaly Korea

- Anomaly 2

- Battlestations: Midway

- Command & Conquer Red Alert 3

- Commander Conquest of the Americas

- Company of Heroes + dodatki

- Company of Heroes 2

- Crusader Kings II

- Disciples 2

- Disciples III + dodatek

- Dungeon Defenders

- Earth 2150 the Moon Project

- East India Company

- Galactic Civilizations II Ultimate Edition

- Grand Ages: Rome

- Grey Goo

- Heroes I-VI + dodatki

- Knights and Merchants

- Kinghtshift 

- Port Royale 3

- R.U.S.E

- Rise of Nations

- Rise of Nations: Rise of legends

- Sanctum

- Sanctum 2

- Sins of a Solar Empire

- Sins of a Solar Empie: Rebelion

- Star Wars Empire at war

- Supreme Commander+ dodatek

- Supreme Commander 2

- Tropico 3

- Tropico 4

- Tropico 5

- Warhammer 40000 Dawn of War+ dodatki

- Warhammer 40000 Dawn of War 2

- Xcom Enemy Unknown

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rise of Nations? Grałem w tą grę bardzo dawno temu. Gra fajna, ale łatwo idzie zapomnieć różne taktyki jak się nie gra. Głównie grałem z bratem (wiadomo jak to jest grać z starszym bratem), jako Japońce. Polecam z Dodatkiem The Thrones and Patriots (czy jakoś tak).

 

Z drugiej strony XCOM. Jestem Fanem tego uniwersum, lecz takim by uratować jakieś pier***** zimbabwe to nie. Ale można to też dać. Mam tą grę, a trafienia są %, choć i tak może ci paść ten 1% przy 99% celności (bo jak inaczej wytłumaczyć iż spudłujesz z odległości metra?). 

 

Ogólnie XCOM albo Rise of Nations, to spoko gry jak pamiętam.

Edytowano przez KougatKnave3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KougatKnave3

Takim sposobem znajdzie się mniejsza pula gier (tym bardziej darmowych), w których nikt z nas nie brał udziału.

To, że ktoś gra dłużej nie oznacza, że jest w grze kozakiem. Przykładowo ja mam ponad 1700 godzin w TF2, a mój skill jest jak przeciętnego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rise of Nations też kiedyś grałem, bardzo fajny RTS, ale musiałbym sobie tez przypomnieć :v

 

Heroes I-IV bardzo też fajne, gra dzieciństwa, trzeba dobrze zarządzać i grać taktycznie, bardzo dobra gra na ten turniej, ale jak ktoś wcześniej wspomniał, rozgrywka trwałaby bardzo długo, chyba, że wybierze się jakąś mape... ah nie znam się.

 

Sins of a Solar Empire, troche trudna gra przez np. drzewko rozwoju, przynajmniej według mnie, RTS na dobrym poziomie, ale z praktyki wiem, że rozgrywka będzie trwać dłuuugo... Jak zacząłem grać z 5 znajomymi o 14 to skończyłem o 21 około :rainderp: Ale dobra gra, polecam.

 

No i Warhammer, no muszę przyznać, że to chyba bardzo dobra propozycja, dlatego, że w tej części nie robisz miasta i bawisz się w jego rozwój, tylko robisz jednostki i taktyczny pogrom, nie grałem nigdy w gracz vs gracz więc nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale wiem od znajomych, że to dobra propozycja.

 

Problem w tym, że to wszystko nie jest za darmo, i pewnie większość nie będzie miała tych gier X)

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się kłócić.

Zgadzam się. Nie oznacza kompletnie iż jest mega pro gejmerem jak ma kilkaset godzin. Nie mniej wciąż umie więcej od gracza który dopiero co zaczął. TF 2 to gra Easy to play, hard to master. Inni grają w nią nawet 16 godzin dziennie. Chodzi mi tylko o to by wszyscy byli na starcie na takim samym poziomie doświadczenia w grze, znajomości jej itp. Wciąż wybiera dane gry Sosna, więc nie ważnie który ma więcej zwoleników, to i tak on ważniejszy od nas ma głos. Równie dobrze jak ja krzyknę Mount & Blade, a ty Chalivary to on może krzyknąć Arma i to on wygra. Byłbym wdzięczny za zrozumienie. Przykładem był pierwszy zjazd. Trackmania. Sząszczyk (Master of Rainbows) sam jak dobrze pamiętam iż grał w tą grę od paru lat (popraw mnie jak się mylę, Master). I widzieliście jak on tam grał. Niemal wszystkie wyścigi wygrywał.

Na koniec, to Sosna zdecyduje. My możemy tylko dyskutować. Mi chodzi tylko o jak najdokładniejszy balans. A kto jak bardziej ogarnie grę, to już sprawa biologiczna.

Edytowano przez KougatKnave3
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, KougatKnave3 said:

Przykładem był pierwszy zjazd. Trackmania. Sząszczyk (Master of Rainbows) sam jak dobrze pamiętam iż grał w tą grę od paru lat (popraw mnie jak się mylę, Master). I widzieliście jak on tam grał. Niemal wszystkie wyścigi wygrywał.

WAIT WHAT?????

Ja się o tej grze dowiedziałem na forum, po prostu chwilę przed rozgrywkami ćwiczyłem te mapy na których miały być rozgrywane zawody ...

I ja ci kurde dam Sząszczyk ... Szonszczyk jest, bo polskich liter nie ma (w większości gier) to po pierwsze, po drugie to moje słowo i mogę sobie je zapisywać tak jak chcę :D

I na drugi raz jak coś o mnie piszesz to daj: @MasterOfRainbows bo ja jestem ślepy i czasami nie zauważę ...

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz :v

Więc źle musiałem usłyszeć. Nie mniej swojego zdania nie zmieniam co do balansu.

Poza tym Sosna. Tropico 3 i 4 nie mają trybów multi więc nie wiem jak byśmy to ugryźli.

A co do gry... to mam grę którą pewnie KAŻDY nie grał. Można wymyślić własny scenariusz, sytuacje itp... wymagana jedynie logika...

Kto z was słyszał o... Ace Attorney Online?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minuty temu KougatKnave3 napisał:

Tropico 3 i 4 nie mają trybów multi

Nie mają? :rainderp: cóż szczerze nie grałem a posiadam tylko dlatego, że regularnie kupuję CDA

 

8 minut temu Bronek napisał:

Chodzi o Heroes of Might and Magic, co nie? 

 Tak dokładnie o to chodzi :v

 

a właśnie... zapomniałbym wszelkie strategie spoza tej listy odpadają z miejsca, chyba że są darmowe, lub kosztują maksymalnie 3 ojro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Sosna napisał:

kupić, sobie kupię sam ale średnio będzie mi się opłacać wydanie powyżej 3 ojro na jedną rozgrywkę :v

Zgadzam się :) 

Spoiler

 

 

 

Jakby co jestem na TS i mam odpalony "uruchamiator" HOTSa

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...