Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

@Triste Cordis Sprawdziłem samouczek jeszcze raz. Według mnie on wyjaśnia chyba wszystkie zasady (exp, najemnicy, nie atakować wież sam, itp.). Tylko radzę Wam zagrać (nawet na boty) na wszystkich mapach, ponieważ na każdej są różne "wydarzenia" (zbieranie nasion, zdobycie świątyń, itp.). Ale na plus jest to, że lektor mówi co trzeba zrobić :)

 

Jedyną bolączką HOTSa jest losowana pula postaci. Więc jak znajdziecie którąś postać, to może się okazać że następnego dnia będzie niedostępna. Chyba że oczywiście ją odblokujecie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja pacze? 

Jeśli będzie HotS to mnie zapiszcie :D Ubóstwiam tą gre, choć ostatnio w nią nie gram, bo bawię się G Mod'em. Chętnie zagram, jeśli nikt z domowników nie odkryje z kim będe grał (ukrywam się :/).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej MOBIE są losowe pule postaci, chyba, że daną postać wykupisz więc to nie jest coś dziwnego, aczkolwiek w LoLu losowa pula jest od 10 poziomu :v. Tak czy owak widzę, że wygrała produkcja Blizzarda więc zaraz edytuję posta. @Bronek Lunarni, czy Solarni? Bo to jest istotne :v 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Sosna napisał:

 @Bronek Lunarni, czy Solarni? Bo to jest istotne :v 

A no tak zapomniałem :v

Wybieram Solarnych. A co!

I właśnie napotkałem problem. Na battle-net mam inny nick, więc chyba będe musiał założyć nowe konto. Może i będzie sprawiedliwej, że będe miał tylko bohaterów z rotacji, bo wielu uczestników nigdy nie grało w HotS'a.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro kwestię gry mamy już za sobą to regulamin pojawi się jak już trochę pogram, czyli zasadniczo powinien pojawić się jeszcze dzisiaj. A i byłbym zapomniał jak zwyklę proszę o potwierdzenie obecności do jutra do godziny 15, bo względy formalne :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę do jutrzejszej 15 i prócz tego uczestniczył w OW, jednak bez udziału w rozmowie na TS3. (hałas z remontu.:burned:)

PS: Przyszedł już sprzęt na nowego kompa. :lunahug2:

Battletag: Lucas#22674

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peros81 No tak. W końcu Kuracyja Ciebie "namaścił" na to stanowisko :P

 

Btw. Trzeba będzie dokładnie ustalić kto dla kogo gra, żeby określić ile będzie graczy w danej drużynie.

Jeszcze sprawa ewentualnych braków (powinno być 5 vs 5). Czy będzie tyle ile graczy czy będziemy jakoś dołączać bota/randoma by było po pięciu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że uda mi się zagrać. Prawdopodobnie nie będe na TSie, gdyż wzbudza on zbyt duże zainteresowanie domowników. No ale zobaczymy.

Mój battle-tag: gombek7#2206. Frakcja, jak już pisałem, to Solarni. Liczę na dobrą zabawe :cadancespin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...

W tygodniu byłem zajęty bo miałem 12 godzin pracy. Zmęczony od razu szłem spać. Kuracyjna miał mi dać "potrzebne rzeczy" na dzisiaj ale nie mogę się z nim już skontaktować. Dlatego jeśli to nie problem to mógłbym na moim Hitboxie streamować.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Ze względu na to, że wypadła mi w pracy niespodziewana zmiana grafiku jestem zmuszony przenieść jutrzejsze rozgrywki na przyszły tydzień. Za utrudnienia i niedogodności z tym związane przepraszam i o wybaczenie proszę. Niestety ale dokładną godzinę będę mógł podać, jak już na pewno będę wiedział, na którą godzinę mam do pracy, czyli gdzieś w poniedziałek, maksymalnie wtorek.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zgłoszenie :)

 

Nick - djsound (nawet nie pamiętałem, że mam już konto :rainderp:)

Strona - solarni

 

Gra jest całkiem niezła. Samouczek do bani. Nie mam bladego pojęcia jak zdjąć "urok" przez który "ekipa tu jest i tańczy dla mnie". Lepiej pograć z botami. Szybciej można załapać co i jak. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...