Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Najpopularniejsze gry - Equestriańska Wojna o Pizze.


Arjen

Recommended Posts

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

Nie mam bladego pojęcia jak zdjąć "urok" przez który "ekipa tu jest i tańczy dla mnie".

O jaki urok chodzi? :D

Jedyne co mi się kojarzy to zdolność bohaterska E.T.C. Trzeba poczekać do końca. Nie można tego przerwać (chyba). Niektóre postacie mają talenty na skracanie negatywnych efektów. 

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

Samouczek do bani.

Hmmn, ja uważam, że samouczek jest niezły. Jest podzielony na kilka części, a na końcu rozgrywa się normalny mecz z botami. Po samouczku proponuje zagrać z 2 mecze z botami, a potem grać z graczami. Mecz z graczami to zupełnie co innego.

 

EDIT: Chyba wszyscy, co się narazie zapisali, chcą do Solarnych XD

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30/06/2016 at 18:36 Sosna napisał:

Wybrałem [...] nie strategię z tego względu, że co do strategii to muszę jeszcze coś sprawdzić i przetestować

 

Jezeli chodzi o Twierdze to mozesz walic do mnie smialo, jestem weteranem. I jezeli ta mialaby byc w przyszly weekend, to w niedziele ok. 17-18 (bede juz w Warszawie). Wlasnie przeczytalem post Sosny, ogarne HoTSa i moze bedzie stream, tylko prosze o godzine 17-18.

Edytowano przez Kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś gry Paradoxu :P

albo Town of Salem jakkolwiek niektórzy strasznie hejtują tą ,,mafię karcianą"?

Ja w sumie na strategiach mam na steamie jakieś 3000 godzin łącznie przez ostatnie 2 lata :P

A mam tez Twierdze i inne klasyki poza platformą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... dowiedziałem się, że w Sobotę pracuję na godzinę 6 do 14, natomiast niedzielę pod względem pracy mam niepewną, ze względu na to, że mogę pracować w godzinach 12-22 lub nie. Proponuję zatem jako datę rozgrywek Sobotę 9 Lipca 2016 o godzinie 18. Komu pasuje niech potwierdzi :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Dabrowski napisał:

Może jakieś gry Paradoxu :P

Poza Mount&Blade (tak, Paradox wspolpracowal przy tym btw) nie widze sensu bo bedzie czesto pauza ze wzgledu na lacza i gra sie moze dluuuuuuuuuuuuuuuugo ciagnac (vide EU4 i HoI3).

 

18 minut temu Sosna napisał:

Proponuję zatem jako datę rozgrywek Sobotę 9 Lipca 2016 o godzinie 18. Komu pasuje niech potwierdzi :v

Czyli moj stream odpada D:

Edytowano przez Kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych wpisów wciąż kiepsko sprawę ogarniam ale jak gramy w sobotę o 18 w Hotsa to dopiszcie mnie ^^

 

RainbowPablo#2387 - Solarni albo postraszę moim pluszakiem Celestii jak tam nie dodacie

Grałem może 1 mecz w Hotsa ale oby 2000+ godzin w Dotę 2 coś dało w tej grze.

O ile jeszcze jest miejsce :D

 

PS POGRAJMY KIEDYŚ W DOTĘ OKAY?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kuracyja napisał:

Poza Mount&Blade (tak, Paradox wspolpracowal przy tym btw) nie widze sensu bo bedzie czesto pauza ze wzgledu na lacza i gra sie moze dluuuuuuuuuuuuuuuugo ciagnac (vide EU4 i HoI3).

 

Czyli moj stream odpada D:

Jest juz HoI 4 gdzie desynchry to rzadkość o ile każdy ma angielską wersję gry

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Kuracyja napisał:

 

Ale nie kazdy moze wydac 40 ojro (~160-170 zl) i nie kazdy ma dobry sprzet. EOT.

Ogolnie rzecz biorąc jeżeli tematem przewodnim są najpopularniejsze gry, to temat kierowany jest do graczy i ludzi, którzy w te gry grają. Nie powinnismy ograniczać sie jedynie do darmowek i gier niższowych, biorąc za argument, że części ludzi nie pójdzie gra na starym laptopie. Jeżeli ma takiego laptopa to znaczy ze nie gra w gry z braku możliwości i checi modernizacji sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuracyja

W HoI 4 aby któraś ze stron wygrała wystarczy łącznie 6-8 godzin I to na zasadach ,,No non-focus wars before 1939" na poczciwej prędkości 3 lub 4 (Gra o wiele lepiej zoptymalizowana pod tym względem i ciągnie na 3 nawet jak masz 20 graczy.) Pozatym nie słyszałem żeby HoI 4 miał kosmiczne wymagania

 

A tak wgl to mówiłem też o Twierdzy Krzyżowiec, a tu nie masz chyba nic do zarzucenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem, kiedy chcę wziąć grę, która nie jest darmówką, pytam o realne możliwości zorganizowania rozgrywek w daną grę, z racji właśnie kosztów :v To nie jest , że nie chcę uderzyć w jakiś komercyjny tytuł, tylko nie będę widział sensu w zorganizowaniu rozgrywek dla dajmy na to dwóch  graczy, który dany tytuł posiadają, a reszcie nie będzie się opłacało kupować gry dla jednej rozgrywki. Inną sprawą jest fakt, że skoro chodzi o komercyjne gry to celuję również w te, które sam posiadam, bo wydać dość sporo pieniędzy na grę, która mi będzie potrzebna grę po to, żeby raz zagrać i nigdy więcej do niej nie wrócić to jak dla mnie średi interes :v A i żeby nie było to spytam się już teraz... jakie są szanse, że uda mi się zorganizować rozgrywki w Age of Empires 2 HD lub Company of Heroes 1 lub 2 ewentualnie Grey Goo? W sensie ile osób te gry posiada?

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Chief napisał:

Jeżeli ma takiego laptopa to znaczy ze nie gra w gry z braku możliwości i checi modernizacji sprzętu.

Ewentualnie posiada wolnego/starego laptopa, a od gier ma konsolę :pinkiep: Jestem przykładem takiego "combo": nowy, ale wolniejszy laptop i PS4. Chętnie zagrałbym w takie Rocket League (cudo). I zanim mi ktoś napisze: "gry na konsolę są drogie i... (tutaj argumenty przemawiające za tym, że konsole są fuj)". Owszem, drogie, ale gra to nie mleko - nie skiśnie. Można poczekać aż stanieją. Ja tak robię i jakoś nie płaczę z tego powodu. :) 

 

@Sosna Nie posiadam żadnej z tych gier. Nie wziąłbym udziału. 

@Dabrowski Town of Salem jest super. Można grać za darmo w przeglądarce, ale czy można postawić własny serwer czy coś? :hBB25: Jeśli tak, to jestem jak najbardziej za tym tytułem. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu FrozenTear7 napisał:

Btw wiem że parę osób na forum chyba jest zaznajomione z Hirołsikami. Teoretycznie Heroesy III albo V można by jakieś meczyki kiedyś ustalić tylko to raczej gra z typu długich.

Jestem za. Byłoby ciekawie. Możnaby wziąć jakąś dużą mape na wielu graczy i zagrać drużynowo. Tylko, że rozgrywka trwałaby pewnie baaardzo długo. Z szybką bitwą i krótkim limitem tury może dałoby się zagrać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Sosna napisał:

jakie są szanse, że uda mi się zorganizować rozgrywki w Age of Empires 2 HD lub Company of Heroes 1 lub 2 ewentualnie Grey Goo? W sensie ile osób te gry posiada?

AoE 2 HD hir o/

Spoiler
5 godzin temu Dabrowski napisał:

@Kuracyja

W HoI 4 aby któraś ze stron wygrała wystarczy łącznie 6-8 godzin I to na zasadach ,,No non-focus wars before 1939" na poczciwej prędkości 3 lub 4 (Gra o wiele lepiej zoptymalizowana pod tym względem i ciągnie na 3 nawet jak masz 20 graczy.) Pozatym nie słyszałem żeby HoI 4 miał kosmiczne wymagania

 

A tak wgl to mówiłem też o Twierdzy Krzyżowiec, a tu nie masz chyba nic do zarzucenia

 

5 godzin temu Chief napisał:

Jeżeli ma takiego laptopa to znaczy ze nie gra w gry z braku możliwości i checi modernizacji sprzętu.

Jak mi chlopaki udowodnicie ze HoI 4 mi pojdzie na GeForce 315M (laptop rocznik 2011) to stawiam wam po browarze... A nad kupnem nowego peceta zastanawiam sie od pewnego czasu. Tylko pieniadze sa przeszkoda, nie checi. Tyle.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minuty temu Bronek napisał:

Jestem za. Byłoby ciekawie. Możnaby wziąć jakąś dużą mape na wielu graczy i zagrać drużynowo. Tylko, że rozgrywka trwałaby pewnie baaardzo długo. Z szybką bitwą i krótkim limitem tury może dałoby się zagrać. 

Graliśmy z kumplami ostatnio w 3 Hot seat (HOT SHIET) i trwało to chyba z 5h gdzieś. Mała mapa i powoli mieli tego wszyscy dosyć potem. Były to Hirołsiki V i z pewnością III poszłyby szybciej. Jest to stara gra i raczej nie jest to taki problem ją gdzieś *KHY* znaleźć na necie i *KHY* ściągnąć. Ale 4v4 jakby mieć to byśmy o 8 rano zaczęli a skończyli o 8 wieczorem no ale cóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...