Skocz do zawartości

My little pony the movie


Recommended Posts

Dnia 30.07.2017 o 23:56, Witoslavski napisał:

Łapie już powoli hajp na film. Trzeba się wybrać, nawet znajomych werbuję :D. Też tak macie?

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie. Czy jestem jedyną osobą w fandomie, której nie jara ten film? 

  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Dairinn napisał:

Nie. Czy jestem jedyną osobą w fandomie, której nie jara ten film? 

No to jest nas dwóch. Nie żebym miał ten film gdzieś (co to, to nie), chętnie obejrzę, ale poczekam aż wyjdzie na blu-ray (ewentualnie cda). Póki co czekam jedynie na "Last Jedi". 

 

PS. Minus tylko za to, że ktoś przyznaje się do tego, że nie jara go ten film? Serio?  :grumpybloom:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Triste Cordis napisał:

No to jest nas dwóch. Nie żebym miał ten film gdzieś (co to, to nie), chętnie obejrzę, ale poczekam aż wyjdzie na blu-ray (ewentualnie cda). Póki co czekam jedynie na "Last Jedi". 

 

PS. Minus tylko za to, że ktoś przyznaje się do tego, że nie jara go ten film? Serio?  :grumpybloom:

Ja też oczywiście obejrzę (jak tu nie obejrzeć, toż to ważne wydarzenie dla bronies) po prostu wszyscy tak się podniecają, a mnie jakoś szczególnie fabuła ani bohaterowie nie zachwycili i jeszcze ta przesłodzona animacja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając tą (najnowszą) mapę Eqestrii doszedłem do wniosku, że ma ona cechy kontynentu afrykańskiego z wyraźnym podziałem stref klimatycznych wiec moje postrzeżenie co do występowania w klimacie równikowym 4 pór roku (typowych dla normalnego klimatu umiarkowanego) sugeruje niewątpliwie, że jednak coś jest na rzeczy i moje opinie nie są (bądź nie nie muszą być tylko wymysłem w samym sobie.

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: jak zdradzić cały film na długo przed premierą... Wydać książeczkę <3 

 

UWAGA, GRUBE SPOILERYhttps://www.equestriadaily.com/2017/08/my-little-pony-movie-look-and-find-book.html

 

Choć nie zdradza ona fabuły, ani jak się ona potoczy, mamy kilka kadrów z lokacjami z filmu oraz, oczywiście, zakończenie :v

Kto się nie boi spoilerów, zapraszam. Pozostałe osoby lepiej niech nie wchodzą.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...