Jump to content

Spoilery sezon VI


Littlepip
 Share

Recommended Posts

Temat przeznaczony do zamieszczania nowinek dotyczących sezonu VI. W celu zachowania przejrzystości proszę umieszczać tutaj jedynie nowe informacje. Dyskusja jest prowadzona w tym wątku.

~Draques

 

Pojawiła się zapowiedź szóstego sezonu jeszcze na ten rok.

http://www.equestriadaily.com/2015/07/season-6-of-mlp-friendship-is-magic.html?m=1

Czy tak szybkie ukazanie się nowego sezonu nie wpłynie na jego jakość i czemu tym razem zdecydowali się na tak krótką przerwę między sezonami.

Edited by Sosna
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

http://www.equestriadaily.com/2015/11/rumor-possible-season-6-episode-list.html?m=1

Ktoś na  4chanie udostępnił listę - nie wiadomo czy jest oficjalna czy nie - odcinków 6 sezonu. Większość tytułów brzmi bardzo ciekawie, ale ostatnie 2 odcinki i ich nazwa przykuły moją największą uwagę. Ale po tytułach trudno jest orzec, żeby to był kończący sezon -  Bardziej bym się spodziewał jakiś podsumowujących odcinków a tu wygląda to tak jakby mieliśmy mieć coś dalej. No chyba ze Hasbro zamierza tak skończyć serial i dać nam film jako podsumowanie lub można się spodziewać sezonu 7. Możliwości jest wiele. Co o tym sądzicie? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hasbro postanowiło ujawnić pierwszy screen, który pochodzi z sezonu 6: 

 

http://www.equestriadaily.com/2016/01/season-6-teaser-image-released-major.html

 

Jestem dobrej myśli. Jak już twórcy coś nam pokazali to możemy się w niedalekiej przyszłości spodziewać kolejnych materiałów oraz może oficjalnej premiery sezonu 6. I po opisie zdjęcia, może twórcy serio wezmą się za badanie i eksponowanie nam Equestrii. Jakie wy macie odczucia? 

Link to comment
Share on other sites

Na razie wszystko wskazuje na to, że tematem - w końcu! - przewodnim Sezonu VI będzie "odkrywanie Equestrii", a przynajmniej tak odczytuje się teaser obrazka z Pinkie w łodzi o kształcie Cygnusa łabędzia i reklama takowej zabawki.

 

I takowy obrazek się pojawił w internetach:

 

12487037_937861189668261_634283295169846

 

Edited by Niklas
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://www.equestriadaily.com/2016/03/my-little-pony-season-6-episodes-1-and.html Zap2it zaprezentowało opisy dwóch pierwszych odcinków S6, jednakże na razie ich prawdziwość jest niepewna (Hasbro na razie tego nie potwierdziło). Ponadto portal ustawił premierę sezonu na 26 marca (również niepotwierdzone). Miejmy jednak na uwadze, że w przeszłości się mylili, prezentując fałszywe odcinki stworzone przez 4chan.

 

Ale załóżmy, że to jest prawdziwe. Wychodzi na to, że mieszkańcy Crystal Empire nie są kryształowi od chwili narodzin, a staje się do dzięki tajemniczej Krystalizacji. Poza tym, coś idzie nie tak i królestwo jest zagrożone przez wieczną zimę (barierze się wyczerpały baterie?). Poza tym mamy zmagania Starlight Glimmer i jej próby spotkania się z dawnym przyjacielem/przyjaciółką (nie jest to zaznaczone, ale być może chodzi o jej przyjaciela z dzieciństwa, który ją tak bezczelnie porzucił po otrzymaniu znaczka xd).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...