Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Nie ma mnie zaledwie 20 godzin, a tu tyle się dzieje xD... Witam nowo przybyłych, zwłaszcza ciebie Aniu, bo miałem niezły ubaw czytając twe wejście i rozmowę z Emosiem. Chętnie ujrzę twe rysunki, zwłaszcza że sam rysuję i lubię wprowadzać się w kompleksy artystyczne podziwiając ładne arty, zagrzewa mnie to do pracy :P. Co więcej mogę powiedzieć... Miłej zabawy na forum życzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin?^^ Bitch please... Po miesięcznej nieobecności stwierdzam, że nie chce mi się czytać ponad 30 stron, więc witam wszystkich hurtowo (wybaczcie), a w szczególności tych których już kojarzę, czyli MaxyBlacka jako fana uniwersum Biur Adaptacyjnych (brohoof :) ) i ThatIsSoSad po tym jak próbował mnie nawrócić na kanapkizm na shoutboxie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu. Podobnie jak niektórzy, jestem pod wrażeniem Twojej z Emosiem gadki xD Bardzo pozytywnie wpłynęła ona na mój nastrój :D A i przy okazji witam wszystkie osobistości, które ostatnio zawitały w naszych progach, a z którymi jeszcze się nie przywitałem :) Naturalnie życzę miłego pobytu na forum (czyt.: NIKT NIE OPUŚCI TEGO MIEJSCA!). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lel, *cę-żurek* witaj Aniu, uważaj na to co piszesz i na innych bo tu nigdy nic nie wiadomo. Głodny jestem. Baw się dobrze (albo i nie, jak chcesz) i ten...no...coś tam. Witam ponownie. Popisy emosia, inne rzeczy, omfg xD Róbcie tego więcej, fajnie się czyta do jedzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...