Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

No dobra, przyznaję się, zjadłam 3 babeczki!  :ajsleepy:  :muffin: :muffin: :muffin: Ale obiecuję, że już tego nie zrobię!

Yyyy... a, to nie ten dział. Co tu pisze? ,,Odpowiadnie w temacie: Poznajmy się!" no to ten

No hejka wytamy na forum! Lubię rosół i placki.  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Jakub, mieszkam w Krakowie, interesuje się grami komputerowymi, MLP oczywiście, trochę rysowaniem, książkami, zdalnie sterowanymi samolotami, modelarstwem, muzyką i filmami. Moją ulubioną postacią jest Vinyl Schratch the best DJ EVER!!! Troszke za drętwo? Ok Nazywam się jakub i uwielbiam jak wokół mnie jest totalny rozpier*** niczym ten po strzale Vilyl ze swojego WY***ISTEGO BASS CANNONA!!! To tyle o mnie.

Edit: po całej nie przespanej nocy już nawslam błędami jak z dubstep guna z Saints Row'a :D

Edytowano przez Night Sound
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem Ola, z Łodzi... Moim hobby są rysunki, głównie z MLP, ale staram się opanowywać style innych, bliskich mi seriali  :fluttershy4:

Moje ulubione kucyki to Pinkie Pie (i Pinkamena), Fluttershy i Rarity. 

Warto też wspomnieć, że jestem fanką Death Note i różnych, najróżniejszych kreskówek.

Hm... Co by tu jeszcze... Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest historia, a zaraz potem geografia. Nienawidzę matematyki, w-fu i biologii.

Mój pierwszy odcinek to był bodajże "Samotna Imprezka", właśnie wtedy polubiłam Pinkie Pie i jej alter ego.

Wg. mojej przyjaciółki jestem połączeniem Applejack, Pinkie i Fluttershy. Jestem bardzo nieśmiała  :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem nowa. Nazywam się Basia (to imie znienawidziłam od dnia jego dostania), ale mówcie mi Mira lub Ruby ewenualnie Frodo lub Dashie. Interesuję się fantasy- Stąd mój nick. Frodo (ulubiony hobbit) z LOTR + Dashie (Ulubiony kuc) z MLP. Cieszę się, że to już 4 sezon MLP.

No nie wiem co dodać XD Pa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Marta, mam 17 lat i uczęszczam do technikum. Jak widać po avatarze moim ulubionym kucykiem jest Rarity. Ogólnie interesuję się wieloma rzeczami np muzyką,krawiectwem ( :rwink: ),lubię też czasem rysować, rzeźbić w glinie oraz czytać.Bardzo cieszę się że dołączyłam do forum, ponieważ już dość dawno chciałam to zrobić. Należę do fandomu już od ponad dwóch lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chociaż na tym forum zarejestrowałam się dość dawno, porzuciłam to konto bez jednego posta. Nie pisałam żadnych powitań czy coś, to może teraz napiszę xD

Mam na imię Kornelia, liczę 14 lat. MLP poznałam przez koleżankę, fandom przez jeszcze inną, ale mniejsza. Moje ulubione kucyki to Pinkie (jakżeby inaczej) oraz Vinyl Scratch. I Applejack. Nie można też zapomnieć o Lyrze.

Czasami lubię sobie pobazgrać, chociaż nie jestem pewna, czy to co robię może uchodzić za "bazroły" |D. Uwielbiam też czytać. Chyba tyle :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Nazywam się Maciek z roku 98. Zamieszkuję Puławy. Postać? Luna :3 Co do muzyki to heavy/power metal. Kucykami zaraziłem się od kolegi ,który bawił się poniaczami na telefonie. Z początku troszkę się z niego śmiałem, ale wiadomo jak to się dalej potoczyło :D Nie mam konkretnych zainteresowań,ale czasami lubię pograć na komputerze , ujeżdżam rower i od czasu do czasu czytam coś z działu fantastyki. 

Edytowano przez Shad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak... Jestem nowa na tym Forum, nazywam się Weronika (Jak sama nazwa "wera"mall to potwierdza) jestem z Wrocławia i mam 13 lat. MLP poznałam dzięki grze komputerowej (Gra ta już nie istnieje). Moją ulubioną postacią jest Lyra, a za nią jest AppleJack. W sumie to sama przyznam, że nie umiem rysować MLP ;d. Moje zainteresowania... przede wszystkim interesuje się zwierzętami. No i to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł bro. I w ogóle... XD

Jestem Havoc Shine jak widnieje to u góry, ale tak czy siak wszyscy mówią mi Mikoś.

Teraz w ogóle nikt się nie zorientuje jak mam na imię... XD Chodzę do OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ im. H. WIENIAWSKIEGO w Łodzi. Grałem sześć lat na gitarze, teraz kontrabas. Jestę Rocznikę z XX w. Czyli 2k. Słucham wszelakiej muzyki, podoba mi się większość. WIĘKSZOŚĆ. Pozdrawiam Serdeczne JB (jestem brony) xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,14,rocznikowo 15 lat, Kujawsko-pomorskie,Bydgoszcz,Fordon.

Interesuje się informatyką,lubię MLP-FiM,Gry komputerowe i E-sport.(Gram w TF2 ,Wot'a,LoL'a i inne)

Mój ulubiony kuc to Rainbow Dash. :rainbowglasses:

Z muzyką,muzyki słucham prawie każdego gatunku byle by dała dużą porcję energii.(głównie dubstep,też rock) :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sayonara

Jestem Konrad, lat 13 (rocznikowo 14), mieszkam w Redzie (województwo pomorskie). Interesuję się turystyką i krajoznawstwem. Moje ulubione kuce to Daring Do, Maud Pie i Vinyl Scratch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A tych pkt. co wyglądają zachęcająco..cóż, nie radzę wam zbierać :pinkie3:

Za późno mam 1  :yay:

Witam, jestem kamil i uwielbiam elektronikę co (?niestety?) często widać. Mieszkam w Lubinie, tak 'L u b i n' tu niema literówki wszyscy myślą że chodzi o Lublin...

Spotkać mnie możecie bardzo często w off-topie, dobra zawsze oprócz czasu gdy w szkole jestem...

Życzę wszystkim powodzenia na forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio jestem Julka, kucykami zaraziła mnie moja najlepsza przyjaciółka **Amnezja**.  :pinkie2: Od tej pory nie mogę się od nich oderwać... W wolnych chwilach oglądam odcinki My Little Pony i rysuję kucyki. Najczęściej moje dwa ulubione: Rainbow Dash i Pinkie Pie. :rd5:  Oprócz MLP lubię też pingwiny i różne sporty (w sumie to chyba wszystkie  :dunno: ) .

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...