Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Adisso

Poznajmy się!

Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum, mlp oglądam już od dłuższego czasu. Po szperaniu w necie odkryłem tą stronę i postanowiłem założyć konto.

mój youtube- https://www.youtube.com/channel/UCmrUeOH24SpeNJxcNqZmTlg

facebook- https://www.facebook.com/

jestem przyjacielski i mam nadzieje, że zostanę tak samo przyjacielsko przyjęty.

• Upvote 2

@MrKacaper drobna rada, nie pisz kilku postów pod rząd,  bo modzi przyjdą. Jak masz coś do dodania, to edytuj swój ostatni post, poczekaj na jakiś odpis, albo 24h.

• Like 1

23 minuty temu, MrKacaper napisał:

UWAGA ALERT !!!!!!

Piszcie jak wam się podobał najnowszy odcinek MLP !

Moja opinia to  : 9/10 :)

Z takimi pytaniami powinieneś udać się do tematu poświęconemu danemu odcinkowi. A tak w ogóle, to witaj i baw się dobrze. 

Cześć , nazywam się Marcin , w maju ukończyłem 17 lat . Lubię grać w piłkę nożną , co nie oznacza  , że potrafię :D , lubię grać na komputerze , no i oczywiście uwielbiam oglądać kucyki <3<3

P.S. No i jestem z Wejherowa (woj.pomorskie)

Edited by Elantir

21 minut temu, Orsiro napisał:

Kiedy się zaczęła Twoja przygoda z MLP?

Moja przygoda na poważnie zaczęła się w te wakacje , pierwszy raz kiedy w ogóle miałem styczność z MLP FiM miałem 10 lat jeśli dobrze pamiętam oglądałem na minimini pierwszy sezon , potem było cicho , aż do teraz pod koniec czerwca chciałem sobie obejrzeć coś wieczorem większość animowanych filmów z dub obejrzałem i natrafiłem na MLP EG film pełnometrażowy , następnego dnia obejrzałem MLP The Movie . I tak teraz skończyłem na etapie końca odcinków z dubbingiem i zastanawiam się czy dzisiaj sobie nie pooglądać z napisami :) .

27 minut temu, Orsiro napisał:

Która postać jest Twoją ulubioną?

Moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna , a poza nią to najbardziej lubię Rainbow Dash oraz Rarity , nie żebym nie lubił innych kucyków . :rwink:

Cześć. Witaj na naszym forum :squee: Można zobaczyć ponownie wszystko z napisami i porównać sobie głosy postaci. Mnie osobiście bardzo się podoba dubbing...to jeden z lepszych dubbingów, z jakimi miałem styczność. 

Właśnie włączyłem sobie 8 sezon od 3 odcinka bo z dubbingiem wychodzą dopiero 1-ego , jeśli mnie pamięć nie myli , ale ja nie mogę tyle czekać. Jak będę czekać na sezon 9 to spróbuję od nowa tym razem z napisami . Mi też bardzo podoba się dubbing a szczególnie głos Rary . Piosenka "The Magic Inside" w jej wykonaniu była świetna . Dziękuję za ciepłe przyjęcie. :lunahug2: Mam nadzieję , że pozostanę z wami na długo :) 

40 minut temu, Elantir napisał:

Dziękuję za ciepłe przyjęcie. :lunahug2: 

Broniacze zawsze ciepło przyjmują nowe świeże mię...znaczy nowych potencjalnych członków fandomu oczywiście. :fluttershy4:

1 godzinę temu, Kocicapl napisał:

Hejka jestem Lidia lat 17 jestem kaleką.

Witaj...

Niech kapusta będzie z tobą.

Czy coś...

Spoiler

A czy wiesz kto jeszcze jest kaleką?
CZERWONY WIEWIÓR!

Nie mogłem się oprzeć xd

Pozdrawiam

10 godzin temu, Kocicapl napisał:

Nie tylko skręcenie xD

to tak lepeij niż być Kaleką od dziecka jak ja, a i witam  jak coś to lubię Kotki i chętnie pomogę Mrug Mrug

15 godzin temu, Kocicapl napisał:

Nie tylko skręcenie xD

Skręcenie nie jest kalectwem. :thonk:

Chyba, że coś źle zrozumiałam...

Edited by PervKapitan

11 minut temu, PervKapitan napisał:

Skręcenie nie jest kalectwem. :thonk:

Chyba, że coś źle zrozumiałam...

Niby tak, ale jeśli skrecasz noge co roku w tym samym miejscu to chyba już można dać jako kalectwo i ciamajstwo

1 minutę temu, Kocicapl napisał:

Niby tak, ale jeśli skrecasz noge co roku w tym samym miejscu to chyba już można dać jako kalectwo i ciamajstwo

Skoro skręcasz ją co roku to tym bardziej nie jest to kalectwo. Kalectwo to nieodwracalny stan.