Skocz do zawartości

Doctor Who


OjtamOjtam

Recommended Posts

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w poszukiwaniach. Jesteście wielcy :)! Szczególnie wielkie dzięki dla BuregoBrzetysława94 i OjtamOjtam za pomoc (A raczej za podsunięcie lików pod nos ;) ). Do tej pory obejrzałem cały pierwszy sezon i kilka odcinków drugiego i w sumie mimochodem stałem się fanem serialu. Allons-y!:drwhooves:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja to też mam zamiar obejrzec ( bo nigdy nie widziałam żadngo odcinka ) i raczej będe oglądac pokoleji :) Wiekie dzięki mili guru za podstawienie linków pod nos XD Ogólnie gdyby nie postac Doctora Whooves'a to chyba nigdy nawet bym się nie zainteresowała tym serialem. Dzięks bro :drwhooves:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jestem wielkim fanem tego serialu, tak wielkim, że nawet niedawno zacząłem oglądać "Adventures of Sarah Jane", a następne w planie mam "Torchwood". Oba seriale są jakby połączeniem z głównym bohaterem, Doktorem. Sarah Jane Smith, dziennikarka oraz była podopieczna Doktora, tropi kosmitów na Ziemi. W drugim serialu wiem, że ten nieśmiertelny kapitan przejmuje dowództwo nad organizacją Torchwood, ale co się tam konkretnie dzieje, jeszcze nie wiem. Moje ulubione sceny z serialu to: - Calling for Doctor

- Two Doctors become Three

- Hello, I'm the Doctor

- Geronimo!

- I.AM.TALKING!

- Allons-y! (konkretnie 1:14)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja tak uwielbiałem ten serial w dzieciństwie ale niewiele z niego pamiętam :( możecie dać mi linka do jakiejś strony na której nie trzeba się logować ani płacić żeby obejrzeć ten serial po polsku bądź z napisami byłbym wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dude - oglądanie po polsku Doctora toż to herezja! Ten wspaniały angielski akcent - nie ma w Polsce aktora który mógłby podkładać głos Doctora - tu ani Linda, ani Pazura, ba nawet Piotr Fronczewski by nie podołał xD Mam stronę gdzie można po angielsku wszystkie odcinki obejrzeć(no może prócz 1-2). Jeśli chcesz mogę dać Ci na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dude - oglądanie po polsku Doctora toż to herezja! Ten wspaniały angielski akcent - nie ma w Polsce aktora który mógłby podkładać głos Doctora - tu ani Linda, ani Pazura, ba nawet Piotr Fronczewski by nie podołał xD Mam stronę gdzie można po angielsku wszystkie odcinki obejrzeć(no może prócz 1-2). Jeśli chcesz mogę dać Ci na PW.

ok choć uwierz mi widziałem wersje z polskim lektorem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, jak zacząłem oglądać z napisami, nie wyobrażam sobie Doktora w wersji lektorowej... to by zabiło kompletnie klimat tej postaci i tej produkcji xD No i w końcu obejrzałem speciala. Słodko-gorzki epizod. Ale widzę, że wszechświat zaczyna jechać na kodach :ming: Ciekawe, co wyniknie z tej "niemożliwej" rzeczy... Niech no kwiecień będzie szybciej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dude - oglądanie po polsku Doctora toż to herezja! Ten wspaniały angielski akcent - nie ma w Polsce aktora który mógłby podkładać głos Doctora - tu ani Linda' date=' ani Pazura, ba nawet Piotr Fronczewski by nie podołał xD Mam stronę gdzie można po angielsku wszystkie odcinki obejrzeć(no może prócz 1-2). Jeśli chcesz mogę dać Ci na PW.[/quote']

Prawda, akcent Doktora jest niepowtażalny! Dlatego ja oglądam z napisami a jak nie moge znaleśc no to cóż... może połowy nie rozumiem ale jednak jest ten klimat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...