Skocz do zawartości

SystemShy

Recommended Posts

Gość CherryGrove

Cześć Sweetie Belle, moja ulubiona z CMC :fluttershy5: Nie sądzisz, że Twoim talentem jest śpiewanie? Powinnaś częściej śpiewać, wszyscy to lubią :) Lubisz czytać książki? Czy Rarity poświęca Ci dużo czasu, kiedy u niej jesteś? Którą z mane6 (oczywiście poza siostrą) lubisz najbardziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

hejka Sweetie :):sweetie2: jestem tu pierwszy raz , ale zadam ci kilka pytań ( nie wiem czy już były ) , którą princess lubisz najbardziej ? co robisz w wolnych chwilach , po za siedzeniem na forum :) i zdobywaniu znaczka ? jak idzie ci w szkole i czy ją lubisz ? umiejąc tak dobrze śpiewać , dlaczego robisz , to tak rzadko ? ps jesteś moją ulubioną śpiewaczką w całym mlp :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ok Sweetie Belle, dzięki za Twe odpowiedzi :):RAevk: Ale mam już nowe for you :) 1 Czy już nie chcesz pracować w gazecie ? 2 Czy zdarza Ci się nie słuchać starszych ? 3 Napisałaś, że Twilight uczy ciebie czarów, a Twoja siostra też czasami, to robi? 4 Czy chorowałaś kiedyś, lub jesteś uczulona na coś ? 5 Jaka jest Twoja ulubiona zabawa ? Pozdrowienia od BRONIESiPEGASIS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj Sweetie Belle :) 1 Jak tam wyprawa do lasu? 2 Jak udało Ci się znaleźć sposób na swoją siostrę? 3 Ciężko było śpiewać przez tak długi czas i to jeszcze w lesie, w nocy? 4 Jak tam Twoje zdolności magiczne, rozwijają się? 5 Czy często Rarity, ulega Twoim prośbą? 6 Czy planujecie kolejną wycieczkę? 7 Czy spotkałaś Trixie? 8 Czy i Tobie ona uprzykrzała życie, jak Twojej siostrze? 9 Co sądzisz, o pokazie magicznym TS? 10 Czy i Ty byś chciała mieć taki amulet, jaki miała Trixie? 11 Skoro Ty i Rarity umiecie czarować, to dlaczego musiałaś brać te wszystkie przedmioty swojej siostry? Nie można ich było np wyczarować na miejscu, lub jak już, to czarami je przenosić z miejsca na miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sweetie! Mam do Ciebie kilka pytań: 1. Czy znaczkowa liga przyjęłaby moją pomoc w poszukiwaniu znaczków? Własnego nigdy nie będę miała, ale mogę wam pomóc. :D 2. Lubisz nutellę i żelki? 3. Czego w swoim życiu najbardziej żałujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sweetie Belle :tigertaming: Ostatnio dostało Ci się full pytań, ale mam już kolejną partię xD 1. Czy planujecie odwiedzić kuzynkę Apple Bloom? 2. Czy wiecie może, czy udało się jej założenie Ligi Znaczkowej w swoim mieście? 3. Czy myślisz, że RD ukończy szkolenie Wonderbolts? 4. Czy gdybyś miała taką możliwość, to jaką rasę kucyka byś wybrała: ziemny, jednorożec, pegaz, alicorn? 5. Czy już próbowałaś używać lewitacji na sobie, jak to robiło dziecko Państwa Cake? (z uwagi, że Jesteś starsza, to dla Ciebie to powinna być łatwizna, skoro niemowlak, to potrafił) 6. Czy będziesz częściej śpiewała, jak podrośniesz i skończysz szkołę? 7. Wiemy, że podziwiasz swoją siostrę Rarity :rarity4: , za te Jej zdolności krawieckie, a czy w kręgu Twoich zainteresowań jest też Twilight :twiblush2: , za te Jej umiejętności magiczne? 8. Co byś wolała robić gdy dorośniesz : projektować kostiumy jak Rarity, czarować jak Twilight, śpiewać jak tylko Ty potrafisz xD ? (albo inaczej, gdybyś musiała wybrać tylko jedną umiejętność, ze swoich licznych umiejętności, co by to było?) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Minęło 5 dni i mam kolejne pytania dla Ciebie, lecz aby nie nabijać postów..... taki zabieg zatem xD A zatem Sweetie, nowe pytanka :) 1. Czy szykujesz się na nadchodzące święta? 2. Czy lubisz świętować? 3. Lubisz zimę i zimowe sporty i zabawy? 4. Wierzysz w Św. Mikołaja, czy Gwiazdora xD? 5. Czy i Tobie sprawia przyjemność przygotowania do świąt? 6. Cieszysz, się na ferie zimowe? 7. Święta spędzisz z całą rodziną, czy też zaprosisz koleżanki z ligi? 8. Co byś chciała dostać pod choinkę? 9. Jak poszedł Tobie pierwszy semestr w szkole? 10. Święta spędzasz w domu, czy gdzieś wyjedziesz z rodziną? 11. Co lubisz w świętach najbardziej? 12. Czy śpiewasz też kolędy? 13. Jaka jest Twoja ulubiona kolęda? 14. Jakie są u Ciebie świąteczne potrawy? 15. Czy dzielisz się opłatkiem? 16. Jakie masz tradycje świąteczne? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam Ciebie, BiP :) , a także życzę wesołych świąt xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Salve, iuvenes Sweetie Belle! Puchałke przybywa z porcją pytań dla Ciebie! Przejdźmy do rzeczy:

1. Lubisz nauki ścisłe? Jeśli tak, to jakie?

2. Czy w szkole uczycie się języków obcych?

3. Gdzie Rarity nauczyła się łaciny?

4. Czy masz zamiar rozwijać swe umiejętności magiczne? Jeśli tak, to w jakim kierunku magii?

5. Jak można Cię zdenerwować?

6. Ile osób w Ponyville nie ma jeszcze swego znaczka?

7. Jak odpowiadasz na te pytania? Masz komputer w domu?

Pozdrawiam.

Puchałke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witaj. Wiesz, ludzie tak bardzo nie mogą doczekać się aż otrzymasz swój wymarzony znaczek, że tworzą swoje własne wersje. Ktoś - nie znam go, namalował coś takiego. Niestety bez Babs. Leń. Co powiesz na taką wizję swojego uroczego znaczka? 

grown_up_sweetie_belle_by_asdflove-d58ff

 

grown_up_cmc_by_asdflove-d5ahzgf.png

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gdzie byś najchętniej pojechała, gdybyś miała do wyboru cały świat?

2. Czy istnieje jakiś inny kucyk, którego nie lubisz jak Diamond i Silver?

3. Jak wygląda twój pokój?

4. Jakie piosenki ułożyłaś oprócz We're the Cutie Mark Crusaders?

5. Wolisz spokojną czy głośną muzykę?

6. Co się stanie z waszym klubem, jeżeli wszystkie zdobędziecie już znaczki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...