Skocz do zawartości

Szukam Fanfika - temat zbiorczy


Spoiler Cat

Recommended Posts

Gość Czubaka

/enter command

 

/Chamska autoreklama - Trzy Strony Medalu to przygodówka

 

/end chamska autoreklama

Chodziło mi o jakąś raczej mniej znaną, a nie raczej o jeden z moich ulubionych fików, chociaż czemu znowu sobie nie zerknąć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 811
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Romans? ...but the kitchen sink :crazytwi:

 

Ciężko o coś podobnego do MLD... Past Sins? Też jest wątek opieki nad źrebakiem.

 

Myślę że mogłyby Ci podpasować Antropologia i Efekt Motylka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szukam fanfika w którym jeden człowiek, bądź więcej ludzi przenosi się do Equestrii w swej normalnej ludzkiej postaci. Fanfik musi być koniecznie po polsku, najlepiej też, aby powodem dla którego człowiek znalazł się w tęczowej krainie nie była wojna, armie, naziści, oraz sprytni politycy pragnący podboju światów i inne takie militarne wymysły, choć jeśli ktoś zna dobre to dawać. Ostrzegam, że znam "Orła Białego".

Historia jakiegoś gościa, który niechcący wpada w portal i musi układać sobie życie w nowym świecie jest jak najbardziej ok.

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My little Dashie 2 (sequel) . Ojciec Rainbow dzięki magi przenosi się do equestrii  . :rd7:

 

Ja znowu szukam kolejnego fajnego Shippingu w PL (Serie Winningverse) już przeczytałem. :TaTds:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zerknę na te Czterogodzinki, no i patrzyłem na opis Reliktu i wygląda naprawdę interesująco.

z koleji jesli szukasz przygodowki, polecam fanfik ktory otrzymal status "Zmory Polskiej Fanfikcji" a tytul fanfika to Rise of Equestria 1 & 2

Nie wiem czy ten temat jest dobry na takie pytanie, ale...

Najlepsze fanfiki z ludźmi według Was?

Project Bronies. My Little Twinkle. Świt :3 Edytowano przez Darth Evill (Fire Sky)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o więcej dobrych fików z normalnymi ludźmi w Equestrii.

A mogą być po angielsku? Jeśli tak, to łap.

http://www.fimfiction.net/story/13616/arrow-18-mission-logs-lone-ranger

http://www.fimfiction.net/story/81366/to-call-the-moon-my-own

http://www.fimfiction.net/story/95461/a-voice-among-the-strangers

Kolejno: 58.886, 272.174 i 205.112 słów. Mam nadzieję, że trafią w twoje gusta :)

Edit: No dobra, pan z nr. 2 nie jest normalnym człowiekiem, ale jego kumpel jest, więc wymogi spełnione xd

Edytowano przez Elanora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z Lyrą? Background Pony :crazytwi:.

 

Shipingi... Czytałeś ...but the kitchen sink oraz I love you Princess Luna? I w sumie... [autoreklama mode on] Może Kwiat Paproci mojego autorstwa? [autoreklama mode off].

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane, kwiat paproci mi się bardzo podobał, but the kitchen sink rozbawił , a ostatni lekko wzruszył. :twilight2:

Teraz szukam kolejnego fajnego fica, tym razem jakiś romans, ewentualnie Slice of Life.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romanse? Uczucie autorstwa Miśka czytałeś? I co by tu jeszcze... Może Si Deus Nobiscum i Equetrip? Są tam dobrze zrobione wątki miłosne.

 

SoL:

Poszukiwacze Ścieżek

Rarity, czyli niania w Manehattanie

Czternaście Dni Gąsienicy

Everyday a Little Death (kontynuacja Kwiatu Paproci)

Trzy Strony Medalu - jest tam dużo SoLa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poszukuję pewnego fanfica, właściwie to nie ja, a pewna osoba z sb na FGE, ale po opisie sam się tym zainteresowałem. Tak opisała go ta osoba:

"Fanfik w klimatach post apo - sad - dark W roli głównej Twiligt, był koniec świata, ta chciała obronić Equestrie (jako najpotężniejszy mag), ale jej się nie udało, więc osłaniała Ponyville, to też się nie udało i tylko samą siebie uratować"

 

"Światem zawładnęły jakieś piekielne stworzenia, cały był zniszczony, ale ona... Hmm... "Nie pozwoliła odejść jakby duszom kuców" Stworzyła jakby dla nich świat - ułudę i ich oszukiwała, że nic się nie stało"

 

"Ale po kilku rozmowach z zecorą zaczęła chyba chodzić po świecie i pokazywać co się stało, na końcu zostało mane 5 :v"

 

"Tam je uświadomiła i ich dusze coś tam coś tam czy jakoś tak, Uroczyście oświadczyła, że to wszyscy, po czym zorientowała się, że została sama Zecora"

 

"Ta oświadczyła, że nie chce jej opuszczać i koniec"

 

Mam nadzieję, że to wystarczy do namierzenia opowiadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...