Skocz do zawartości

Rozmówki damsko-męsko-drzewne


Delfinek Keola

Recommended Posts

Ach, podstawówka... Budzą się takie piękne wspomnienia...

Teraz patrzę na kalendarz i co? Hm... Plan pracy maturalnej z historii. Praca maturalna z historii. Poprawa pracy na język polski ustny, wykucie tej pracy, lektura, kartkówka z lektury, praca na angielski, sprawdzian z WOSu, kartkówka z francuskiego i sprawdzian z historii...

No po prostu...

Link do komentarza

Wiem co czujesz Drzewuś... mnie też aktualnie wszystko goni, ale jakoś tak... trzeba było się zatrzymać i powiedzieć "olewam" i sobie z Wami posiedzieć i pogadać. W sumie to jest dobry sposób na takie odprężenie się :yay:

No i :hug:

Arcan - ja niby mogę do Kato... ale jaka godzina i na ile, bo muszę też rysować! W końcu w piątek zajęcia z rysunku... :rainderp:

Link do komentarza

Palenie w 1 gimnazjum to norma, w podstawówce to lekki szok jak dla mnie.

Gardzę sformułowaniem "gimbaza". Psuje i zanieczyszcza normalny język, a w dodatku jest perfidnie pejoratywne i używają go w większości osoby które same się znajdują w gimnazjum...

Mam ochotę rzucić to wszystko w diabły i jechać na Pyrkon, a tu jeszcze tyle tego czasu... ;_;

Ja do Katowic lub Sosnowca na pewno nie dotrę (choć ładna nazwa miasta). Ja mieszkam tam, gdzie nikt nie mieszka ;_;

Link do komentarza

@Stachul - No co do godziny to np. południe mi pasuje 12 albo 13. A na ile - na tyle ile będzie, może godzinę może więcej. Po prostu mam ochotę wyjść z domu i z kimś pogadać. :) Jedynie wieczorne godziny mi nie pasują bo na 21:00 do pracy muszę iść.

Link do komentarza
Ja mam jutro test próbny z 4 przedmiotów D:

Btw. Palenie jest zue, cholernie zue! Nie znoszę ludzi którzy palą. A u mnie w gimbazie jest ich sporo..

Oni nawet tabakę palą...

To tabakę można palić? O.o Fakt, u mnie w SP też była tabaka ("jagodowa" :S), ale ludzie ją raczej nosem wciągali. Co nie zmienia faktu, że palenie naprawdę jest złe.

Link do komentarza

U nas w gimnazjum to ludzie zupki chińskie sobie otwierali... makaron jedli, a przyprawy... no cóż... W nosie je mieli :ming: Dosłownie i w przenośni.

Ale te tematy zawsze były dla mnie dosyć... nieprzyjemne D: Pewnie dlatego, że sam nie biorę, a ni nie palę, nie piję... kurde. To jest takie straszne :ming:

Link do komentarza

Wiecie co dziś przeczytałem?! o nowym Irańskim "samolocie". Eksperci uważają, że to tylko makieta na pokaz. Bo jest za mały, itp. Ale powiem wam jedno. Jak do tej pory sadziłem, że najładniejszym samolotem odrzutowy jest F4 Phantom ale teraz zmieniam zdanie. Na pierwszym miejscu jest F313 Qaher (zbawca). Podziwiajcie:

qaher-f-313.jpg

F-313.jpg

f313.3.jpg

Link do komentarza

@WładcaCiemnościIWszelkiegoZła, ale póki co on nie będzie latał bo to tylko makieta, która nie poleci bo jest zbudowana tak, że nie poleci, a oni powiedzieli, że to samolot, kłamczuszki. Może kiedyś poleci coś podobnego, o ile w ogóle mają zamiar budować myśliwce, a nie makiety. A na filmie w telewizji pokazali zdalnie sterowany samolocik, lol.

Od 0:36 on leci, wcześniej jest pani prezenterka.

Link do komentarza

Samolot bojowy nie ma być piękny, tylko skuteczny. Trochę nad tym ubolewam, ale tak po prawdzie to nikogo nie będzie obchodziło co zrzuca bomby zapalające i rozszarpuje żołnierzom flaki z pokładowych działek, dopóki będzie to robiło diabelnie dobrze.

Więc jeśli jest tylko dla wyglądu, to nie będzie produkowany z myślą o wykorzystaniu bojowym. No a wtedy... Nie ma co się nad nim zachwycać, bo podobne konstrukcje to ci tysiącami graficy od gier potworzą.

Masz na pocieszenie "ptaka" z Omska, bo wpadłem ostatnio na ciekawy temat i się o nowym memie dowiedziałem.

UwyBVAH.png

On nas widzi! Chcę takiego gifa na forume na SB :rainderp:

Wr1KkkF.gif

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...