Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kirara

<Scootaloo> Pytania

Recommended Posts

Hej Scoot, pytanie na chwile do myślenia. Co tak uwielbiasz w Rainbow? Na pewno to, że robi wszystko po swojemu, czytaj: jest sobą. Nie sądzisz, że chcąc zaimponować jej, także powinnaś chcieć być sobą zamiast ją naśladować? Albo inaczej: Znasz trochę Rainbow Dash. W czasie jednej z nocy, kiedy z nieba spadały gwiazdy, bardzo zależało Ci by wyrzucić za nią ogryzek bodajże... ni wydaje Ci się, że sama Rainbow nigdy nie zgodziłaby wyrzucać za kogoś śmieci? No chyba, że bardzo by tą osobę kochała... : P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka Scootie ! Jaka była najbardziej ekstremalna sztuczka jaką wykonałaś na swoim skuterze ? Sądzisz że uda ci się pewnego dni przebić Rainbow Dash ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kirara Witaj Scootie. Moj podopieczny ma kilka pytan

Dzien Dobry Jestem Muffinek:derp2: Na poczatku wreczam wam te piekne kwiatki

Dołączona grafika

A teraz pytania

Scootie czy pamietasz moze nasze pierwsze spotkanie?

https://docs.google.com/open?id=0B5Fx109Jeeu3M1ZiOTB3YVM3R00

Czy wybierzesz sie ze mna na tegoroczne "Nightmare Night"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest CherryGrove

Hej Scootaloo! Nie myślisz, że Applebloom i Sweetie Belle Cię ograniczają? Cały czas wymyślają rzeczy kompletnie nie związane z Waszymi talentami, a przecież Twoim na pewno jest jazda na skuterze ^^ Może trzeba by było je zostawić i zamiast tego wykonywać jakieś nowe czadowe triki, występy przed innymi kucykami a potem wiesz - skok przez płonącą obręcz :fluttershy5: Gdybyś słuchała Twilight, wiedziałabyś, że nie należy robić rzeczy, które nie są Ci pisane, lecz rozwijać swoje talenty. Co o tym sądzisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hejka Scootaloo :) 1 gdzie mieszkasz ? ( Apple Bloom i Sweetie Belle ) to wiemy gdzie . 2 jaką masz rodzinę ? i znowu , o rodzinie twoich koleżanek wiemy całkiem sporo , ale o twojej niestety nic :( 3 czy po za RD lubisz i podziwiasz jeszcze kogoś ? 4 jak idzie ci w szkole nauka i czy lubisz chodzić do niej ? 5 jakie jest , twoje hobby , oczywiście po za skuterem ? 6 z jaką prędkością , najszybciej jechałaś na skuterze ? 7 ile lat musi mieś pegaz , aby mógł latać jak RD np ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka, Scootaloo! Czemu Twój skuter wygląda jak hulajnoga? Przecież on nawet nie ma silnika! (tylko się na mnie nie obraź:octcry:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ponownie Scootaloo. Myślałaś kiedyś nad tym jakby to było być uczennicą Rainbow Dash (uczyć się od najlepszej latania)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Scootaloo :) 1 Czy lubisz czytać te same książki co Rainbow Dash ? 2 Czy czasami ścigasz się z nią ? 3 Czy spędzacie razem dużo czasu , gdy akurat nie zdobywasz znaczka z koleżankami ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Scootaloo :)

Ps. Fakt latać nie umiesz jeszcze , lecz ścigać można się też na ziemi :scootaloo::wut:

1 Czy byłaś kiedyś w domu RD ?

2 Czy Fluttershy uczy cię czasem latania ?

3 Masz zamiar wziąć udział w Mistrzostwach Latania , gdy już nauczysz się latania ?

Ps. Ponownie proszę administrację o nie kasowanie tego posta , umyślnie tak napisałem , aby nie mieszać pytań :) z góry dzięki pozdro :)

~ Ja nie mam nic przeciwko postom pod postem w pytaniach (byle z tym nie przeginać xD) // Scootaloo

Ok w takim razie zadam kolejne tutaj xD :angelscoot:

1 Czy wybierzecie się do Kryształowego Królestwa ?

2 Jak spędzasz wakacje i dni wolne od szkoły ? ( oczywiście po za zdobywaniem znaczka )

3 Lubisz pływać ? ( bo w sumie nie widać , aby kucyki pływały )

4 Czym zajmowałaś się , zanim poznałaś swoje dwie koleżanki z Ligi ?

5 Lubisz szybkość i wyścigi , więc chyba bierzesz udział w Wyścigu Liści ?

( bo w końcu latanie zabronione :facehoof: )

Ps. Najszybsze odpowiedzi są właśnie u Ciebie :cmcride:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś RD. Jesteś tak samo szybka, zwinna i 'czadowa' xd. Gdybyś mogła być nią przez 1 dzień, co najpierw byś zrobiła? A później? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Scootaloo :) Mam nowe pytanka : 1 Czy gdybyś mogła wybierać, to jakim kucykiem chciałabyś być : Pegazem, Jednorożcem, czy Kucykiem Ziemnym ? 2 Od kiedy lubisz prędkość i jak to odkryłaś ? 3 Czy często bierzesz udział w wyścigach i jak często je wygrywasz ? 4 Znasz może jakąś osobę z rodziny królewskiej ? ------------------------------------------------------------------------------------------------- NOWE PYTANIA :):angelscoot: Witaj Scootaloo, mam już kolejne pytania, miałem zadać je wczoraj, ale zapomniało mi się :flutterblush: 1 Czy RD :rd8: zdradziła Ci sekret ponad dźwiękowego bum ? 2 Czy jak dorośniesz, Zamierzasz też tego dokonać ? 3 Czy już udało Ci się wzlecieć chociaż na chwilę w powietrze na Swoich skrzydłach ? 4 Czy podobnie jak Twoja idolka, zamieszkasz kiedyś na chmurach, czy pozostaniesz na ziemi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, Scootaloo zaczynamy następną serię pytań :) 1 Czy, zamierzasz wrócić do pracy w gazecie? 2 Czy zdarzało Ci się chorować ? 3 Czy miałaś podobne wypadki jak RD i wylądowałaś w szpitalu ? 4 Czy zdarza Ci się nie słuchać dorosłych ? 5 Są może jakieś miejsca, gdzie nie wolno Ci chodzić ? 6 Jak daleko byłaś od domu kiedy kolwiek ? Pozdrowienia od BRONIESiPEGASIS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Scootaloo :)

(Jak obiecałem jedna seria na dzień, więc zaczynam):angelscoot:

1 Czy boisz się czegoś ?

2 Czy są jakieś kucyki, lub zwierzęta których nie znosisz ?

3 Czy chciałabyś pojechać gdzieś dalej niż dom Zecory, na wycieczkę np ?

4 Czy chciałabyś może popływać statkiem jakimś ?

5 Czy masz jakieś tajemnice, o których NIKT nie wie ?

6 Czy lubisz sok Apple Bloom i czy pomagasz też przy produkcji ?

7 Czy chciałabyś umieć czarować ?

Pozdrawiam, na dzisiaj koniec, nowe będą jutro :scootaloo:

-------------------------------------------------------------------------

"Nie mogę się już doczekać xD"

Zaprawdę powiadam : teraz będzie duża ilość pytań, lista już gotowa i ja także czekam na jutro wieczór, aby je napisać xD :friends:

"Ale wszystkim kapcie spadom" xD

ps Jutro pobiję mój rekord zadanych pytań, bo takiej ilości jeszcze Tobie nie zadałem jednorazowo xD !!

A tak swoją drogą "Po pierwsze, BRONIESiPEGASIS, pisz post pod postem bo nie sprawdzam pytań gdy nie ma nowych wiadomości w nim"

Chyba nie myślałaś, że tyle czasu nic nie pisałem, bo o Tobie zapomniałem??? :)

Ja po prostu cierpliwie czekałem, aż ktoś coś napisze i mnie zobaczysz xD

Od wiadomości bez pytań służy wątek do dyskusji na temat odpowiedzi! ~Scootaloo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Scootaloo, trochę późno zadaję te pytania, ale jakoś tak wyszło xD Na początek, to ja odpowiem Tobie na jedno pytanko ... "Po co komu czarować...?" A po to, np dzięki czarom, można też latać, jak to zrobiła TS i dzieci Państwa Cake, oczywiście są też inne zastosowania czarów xD :) -------------------------------------------------------- A teraz właściwa część, czyli pytania : 1 Czy podobnie jak RD, też marzysz o dołączeniu do Wonderbolts ? 2 Gdybyś miała jedno życzenie, czego byś sobie życzyła ? ( oczywiście po za zdobyciem znaczka ) 3 Czy lubisz, jak Sweetie Belle śpiewa ? 4 Czy kiedykolwiek, byłaś już naprawdę przerażona ? Jeśli tak, to czym ? 5 Czy chciałabyś, dołączyć do Straży Pałacowej w Canterlocie ? ( brat TS, mógłby Ciebie wkręcić ) 6 Czy już próbowałaś jakieś eliksiry, od Zecory ? 7 Czy Ty także, zajmowałaś się ważeniem eliksirów ? 8 Jak właściwie poznałaś wszystkie kucyki z mane 6, a zwłaszcza RD ? 9 Chcesz kiedykolwiek, być taka jak one ? 10 Czy Twoja paczka, jest tak samo zgrana jak mane 6 ? 11 Czy ufasz wszystkim kucykom, czy tylko najbliższym znajomym ? 12 Jak podobał Ci się " potok Pinkie " i jej klony ? 13 Znasz RD, a wiesz zatem dlaczego, tak bardzo nie lubi Ona, gdy ktoś dotyka jej kopyt? 14 I czy jednak, udało Ci się zostać pomocnikiem RD ? Pozdrawiam BRONIESiPEGASIS xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...