Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Delfinek Keola

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka elektroniczna

Recommended Posts

jak przesłuchamto ocenię na razie trzymajcie mocno wypasiony transik. Dobra czas znalazłem tylko chęci nie nutk w pytkędobra do bujania się w aucie ciekawe motywy w sumie gdzieś już  słyszałem jak dla mnie pozytywnie 10/10

http://www73.zippyshare.com/v/10078413/file.html

http://mlppolska.pl/watek/2023-oce%C5%84-poprzedni-utw%C3%B3r-rock-metal/page-20#entry260414

~Emronn

Konkretny kawałek. Zróżnicowany, nawet bardzo, z minuty na minutę co raz bardziej zaskakuje słuchacza fundując nowe brzmienia. Zaciekawiła mnie twórczość tego zespołu. Jak dla mnie jest to 9/10. Przyznam, że kilkuktronie puściłem utwór ponownie.

​Ode mnie utwór o wdzięcznej nazwie - Magenta. Twórczość Giuseppe Ottavianiego oraz Ferry'ego Corstena, czyli dwóch utalentowanych twórców.

Mhm, mhm... trochę byłoby to nudne, gdyby nie ten refren... ale i tak w ogóle bez polotu w sumie... 5.5/10

A ja dam... :yay: hurra! Wreszcie to ktoś uploadował na YT! ^^
Dark ambient, bardzo dark i bardzo ambient od mistrza gatunku: 
Lustmord - The Eliminating Angel  :crazy:

https://www.youtube.com/watch?v=Vxuc3Td5DR4

Edited by DiscorsBass

Guest Piter Wan Kenobi

Niah, niby klimacik jest bardzo ciekawy.. szkoda tylko że na dłuższą metę to się nudzi. Nie wytrzymałem do końca nawet. Okej, lubię Dark ambient bo jest to chory gatunek i mroczny zarazem, tylko długie kawałki nie przypadają mi do gustu zazwyczaj :P. Co ja Ci mogę dać? 5,3/10 zaledwie.

Ode mnie remix znaleziony przypadkowo. Warto posłuchać: 

Bardzo spokojne i miłe dla ucha brzmienia. Idealny kawałek na wyluzowanie, a od 2:44 robi się naprawdę przyjemnie. Przyzwyczajony jestem do czegoś mocniejszego, jednak powiem, że w dobrym momencie na to trafiłem. Człowiek od razu jest nieco spokojniejszy. Bardzo podoba mi się ten utwór i nie ma niczego do czego mogę się przyczepić, dlatego z czystym sumieniem wstawiam 10/10. :)

http://www.youtube.com/watch?v=rywbaIl7bhM]http://www.youtube.com/watch?v=rywbaIl7bhM

Ode mnie klasyka gatunku, Tune of The Year 2001 na audycji A State of Trance. Jak dla mnie genialny utwór, kawał historii. Produkcja Armina van Buurena pod aliasem Rising Star - Clear Blue Moon, znane również jako Star Theme.

Ahh trance, trance, stary trance... Szkoda, że dziś już nie brzmi tak jak kiedyś. Tiesto już nie gra jak za czasów Traffic czy Adagio for Strings, a Armin czy David Guetta lecą na Pop. Szkoda, bardzo szkoda. No ale cóż, takie życie, czasy się zmieniają, a zawsze przecież można wrócić do klasyków, prawda? Tak jak teraz. Przyznam, że kawałek słyszę pierwszy raz, ale już czuję w nim smak początku milenium. Po pierwsze: długi wstęp. Piękny, spokojny długi trance'owy wstęp. Coś co lubię. Delikatne przejście w linię melodyczną, choć nie aż tak delikatne jak to robił Tiesto. Jednak nadal dobrze. Lekko monotonny rytm wpada spokojnie w ucho. I nagle... spokój. Słodki spokój, którego brakuje w erze dubstepu. Tutaj wchodzi kolejna piękna linia melodyczna, build up i... Trance. po prostu Trance. Kawałek zbudowany jest świetnie, bardzo wpada w ucho i świetnie przypomniał mi moje stare czasy z muzyką elektroniczną. Kawałek dostaje ode mnie aż 9/10 za to jaki sentyment u mnie wywołał.

http://www.youtube.com/watch?v=jXm7K1ly72I

Ode mnie coś zdecydowanie nowszego, gdyż ostatnio mam manię na jak najnowsze kawałki. No i muszę stwierdzić, że pomiędzy komerchą a kompletnym brakiem umiejętności jest pewne przepaść gdzie można znaleźć mnóstwo fajnych utworów EDM jak i IDM. To jest jeden z nich. Dubstep, ale nie z typową Skrillexową budową. Mnie się słucha go bardzo przyjemnie, liczę, że jeszcze komuś sie spodoba ^^

Hm... Początek świetny. Szybki takt, połączony z linią melodyczna. Niestety wszystko musiało zostać popsute dubstepem, który tylko dodaje chaosu, w poukładanej melodii. Wokal niestety niezbyt wyraźny na tle dubstepowego "bzyczenia" Moim zdaniem ta wstawka była nieporzebna. 6/10

A teraz wam przedstawie wam mix, który niedawno odkryłem.

• Upvote 1

Troszku za "nowoczesne" jak dla mnie /jak juz wole hardstyle czy dub/ tak z 5/10 :)

ItaloDisco czyli to co zaraz po [email protected] Metalu uwielbiam:

Złamanie wewnętrznego regulaminu działu. Proszę na następny raz uważać. 

~ Emronn

Edited by Emronn Fabulous

Dlaczego tu tak mało osób zagląda? Co do utworku to mój ojciec puszczał go co chwilę w radiu i powiem Ci, że coraz bardziej zaczął mi się podobać. Tak więc z czystym sumieniem daję 9/10 chociaż w takich klimatach nie gustuję.

Btw. Alexis Jordan zje*ała tą cudną piosenkę. Szkoda.

deadmau5, deadmau5... Ten akurat utwór nie bardzo mi się podoba, wolę pierwszą wersję. I jeszcze tak bardzo kojarzy mi się z "Happines" A.Jordan, która nie da się ukryć "ukradła" ten bit. 6/10

Utwór z najnowszego albumu "Electric". Cały utwór jest ciekawy, a najbardziej fascynujące są elementy dźwięków syntezatora analogowego. :rd7:

Kawałek moim zdaniem trochę.. nudny, aczkolwiek całkiem przyjemny. Nie zawiera w sobie zbyt wiele energii, jednak nie jest też typowym "spokojnym morzem". Całkiem mocny bass średnio pasuje mi do tej lini melodycznej, aczkolwiek z wokalem wchodzącym w ~2 minucie brzmi to już całkiem dobrze. Ogólnie utworek oceniam na 6/10, chociaż po samym początku spodziewałem sie czegoś gorszego.

Ode mnie jeden z nowszych kawałków Mt Edena. W sumie nie mam zbyt wiele do powiedzenia o tym utworze, po prostu sie zrelaksujcie i wsłuchajcie w piękny wokal. d(-.-)b

Czuć w nim moc wtedy kiedy trzeba, początek świetnie wykonany, wokal dopełnia całości. Ode mnie 8/10.

Klasyka znów, wzięte z Universal Religion Chapter 1, a ostatnio usłyszane jako klasyk na ASOT630. Coś po prostu pięknego.

Tak bardzo klasyk ;-; Dawno już tego nie słuchałem. Za niejako nostalgię, masz 9/10.

http://www.youtube.com/watch?v=jSnwUUlc7eo

Miłe, spokojne i wpada w ucho. Wokal dla mnie znośny, ale bez polotu jak na mój słuch. :P Przyjemny lead. Jest spoko, wystawiam 7/10.

​Ode mnie chyba najlepszy utwór od The Blizzard, w iście epickim intro miksie. Skrzypce powalają. :D Przed Wami Kalopsia.

Guest Skurwysyn

Fajny kawałek. Dosyć spokojny, choć ma swój "punkt kulminacyjny"  :ajawesome: 

Noga mi ciągle skacze jak to słucham! 8.5/10

Coś widzę, że ostatni post został usunięty, no to opiszmy ten wyżej.

Jest całkiem, powiedzmy "przerażający". Ma ten swój element "Grozy".

Ale bardzo fajny kawałek, więc dajmy 9/10  :aj5: 

Cóż... Wrzućmy jeden z moich ulubionych kawałków od "NICH"

Co o tym sądzisz osobo pode mną?  :TaTds:

Nie mówcie mi z jakiej to gry... Bo ja wiem xD

http://www.youtube.com/watch?v=WQoN1qWIWP4 

Edited by Cuddly doggy

Utwór w porządku, przyjemnie się słucha i w ogóle, no ale nic ponadto, co najwyżej... 6.1/10 :v

A teraz coś, co swego czasu wrzuciłem do wątku z ulubionymi villainami, czyli seksowny temat dla Scanty & Kneesocks!!

Love will find a way and that's always true~ ^^

Guest

Ech, znowu żadnych dziewczyn...

Ciekawie się słucha. Dobry tekst. Wszystko ze sobą współgra. 10/10

Teraz mamy utwór mojego ulubioneo dj  ( :3 )  :

Nadal mam wrażenie, że kawałek należy do DJ'a Tony'ego Igy i nazywa się Astronomia, jednak nie jestem w stanie znaleźć dowodu, a nawet chyba cały internet tego nie wie (szukałem trochę). 

Jednak nie wnikając w szczegóły, kawałek jest świetny. Linia melodyczna epicko wpada w ucho, jej rytm jest prosty, powtarzający się, ale strasznie przyjemny. Oparty na wysokich dźwiękach daje strasznie pozytywne odczucie. Klimat psuje mi basowa przerwa w połowie utworu, która strasznie słabo wchodzi i nie siedzi w klimacie reszty piosenki. Jednak na koniec dnia cały track oceniam na mocne 8+/10. 

Ode mnie coś z poprzedniej dekady:

Uprzejmie proszę o chowanie filmików w spoiler~CD

Edited by Cuddly doggy

Guest

Słucham, słucham ale jakoś nie podchodzi. Mamy teledysk, co jest plusem. Mamy dziwny ( a nawet bardzo ) teledysk, no to mamy minusa. Ciekawe nuty. Nie podchodzi mi też głos.  

Niestety ocenię to dość negatywnie, ponieważ kawałek mi nie zabardzo się spodobał. 4/10

Teraz dam kolejny kawałek mojego ulubionego autora.

Możecie dawać w spoilerach? Wolno się wczytuje...