Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Anekito

10/10, epickie. Mimo, że Metallica nie należy do moich ulubionych zespołów to lubię parę ich piosenek( np.Enter Sandman, The Unforgiven, Master of Puppets)

Znów A7X!~Tym razem Critical Acclaim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Piękny klimat.. Genialny wstęp, naprawdę szkoda że dopiero teraz odkryłem daną perełkę. Kolejny zespół leci na listę do przesłuchania w takim razie. Wokalista ma bardzo przyjemny głos, ładny riff i ogólnie wszystko na plus jak dla mnie. Bez zastanowienia daję 10/10.

Panie i Panowie.. Cradle of Filth:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrumentalnie bardzo fajnie, ale wszystko mi psuje ten taki hm... piskliwo-krzyczący wokal. Reszta, w tym i drugi wokal jest spoko, w ogólnym rozrachunku wyjdzie 7 z małym minusem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś całkowicie innego od tego, czego się spodziewałem. Po okładce oczekiwałem jakiegoś ciężkiego, rytmicznego kawałka, a tu już dźwięk werbla mnie zaskoczył... pozytywnie oczywiście. Bardzo ciekawa aranżacja i wykonanie. Nie słucham na co dzień rosyjskiej muzyki, nie jestem przyzwyczajony do języka, na początku wokal wydawał mi się w ogóle nie na miejscu, ale pod koniec już wszystko ładnie grało. Końcówka mogla by być inna. 7/10, może jak będę miał chwilę przesłucham dyskografii zespołu, lobię takie klimaty.

Wg. mnie zespól z jednym z najciekawszych podejść do muzyki metalowej:

Zwłaszcza, ze to jeden z nielicznych otworów, gdzie Smith jest na wokalu. :twilight4:

Tak bardzo się zmienić na przestrzeni lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Sorki, ale nie mój klimat zbytnio :x. Nie powiem, gra jest jak najbardziej w porządku i w sumie przeszła już do historii, jednak ten utwór mi się nie podoba. Jedynie dam 5/10.

Początek jest mylący trochę, ale warto posłuchać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie, przyjemne i... takie sobie... na początku x] potem trochę rocka, później znów chill-out, rock i metal... i w tym momencie orientuje się, że znam ten zespół, ten który łączy ultralekkie słodkie nuty z mocnymi akcentami bez ładu i składu, tak, to stare dobre MtH! ^^ A ten utwór otrzymuje ode mnie mocną 7.0/10

A teraz wrzucę coś, czego ostatnio słucham bez przerwy, prosto z Finlandii zespół, który po szwedzku śpiewa!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Co za dużo to nie zdrowo, wybacz istnieją lepsze gry to raz. Po drugie jest wiele lepszej muzyki z tych klimatów. Daję 4/10.

Tym razem cover, cover świetnej i stare piosenki zespołu Metallica. Wolicie oryginał czy wersję Ensiferum? Miłego słuchania :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...