Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Nie lubię Linkin Park i nie podchodzą mi i nie widzę w nich nic szczególnego. I ten kawałek nie sprawił, żebym ich polubiła. Nie przepadam za połączeniem rapu z rockiem (ogólnie i tego i tego bardzo mało słucham) więc nic dziwnego, że kawałek mi się nie podobał. Do tego wokalista nie ma jakiegoś porywającego, doprowadzającego do orgazmu głosu, a riffy też były słabe. Ogólnie nic ciekawego. 2/10

http://www.youtube.com/watch?v=_9qmQsFkEcg

Cóż...Malevolent Creation i jeden z moich ulubionych ich kawałków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Oh, Judas Priest zespół bardzo dobry i dużo wniósł do historii takiej muzyki. Genialny utwór, klasyka i co tu dużo gadać. Daję 9,5/10. Jeden z lepszych numerów od Shadows Fall moim zdaniem:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Znam, lubię i szanuję. Ten zespół to fajna mieszanka kilku gatunków naraz, pomysłowość trzeba im przyznać. Moje klimaty to są, jedna z pierwszych piosenek tego zespołu którą poznałem. Dlatego dam mocne 8,8/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

WTF ? Na początku nie wierzyłem że to jest cover Sabatona, zajesuper im wyszedł ten cover Amon Amarth ^^. Jestem w szoku jednym słowem, a moment od 2:18 mnie rozwalił. Zawsze ich średnio lubiłem ale widzę że zmienię zdanie na ich temat. No postarali się panowie i to widać, daję 9,5/10. Ode mnie moim zdaniem jeden z najlepszych zespołów z gatunku melodic-death metal.Panie i Panowie Children of Bodom:

:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Noo muszę przyznać że nieźle trafiłeś BlackHawk, ten zespół całkiem lubię i szanuję bo grają fajnie. Mają lepsze piosenki, jednak ta też jest dobra. Końcowa ocena to 7/10. Przypadkowo ten utwór znalazłem, jednak wkręcił mnie więc podzielę się z Wami:

:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny metalcore, uwagę moją zwróciła już łamiąca wszelkie stereotypy nazwa zespołu, okładka albumu i nazwa piosenki. Ciekawe, progresywne granie, potrafią się naprawdę zgrać w jedno. Bardzo dobrze technicznie wykonane. Nie zrobili ze stopki ciągłego łomotu jak mają czasami inne zespoły. Przejrzysta kompozycja. Jak będę miał chwilę to zapoznam się z resztą twórczości. A ode mnie James LaBrie, wokalista Dream Theater, i jego solowa płyta. A konkretnie

Moderm melodic metal. Enjoy! :rd8:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ciekawe, niby nie lubię i nie słucham za bardzo Dream Theater, jednak ten zespół jest naprawdę niezły. Bardzo dobra linia melodyczna, wokal też w porządku. Szkoda tylko że tak szybko te 4 minuty zleciały, mogło to być dłuższe bo fajnie się słuchało. 7,6/10.

Ten bas na początku, miód na me uszy ^^.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No no Led Zeppelin to legenda i nie ma co tu dużo gadać. Jeden z lepszych ich utworów moim zdaniem, a że klasyczny rock nawet lubię to dam 8/10. Coś od Machine Head:

Fuck yeah \m/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Jak instrumenty są całkiem niezłe, to wokal mi nie się nie podoba. Jest troszkę za lekki i to jest właśnie minus. Jednak zespołu nie znałem, więc dam te 6,5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...