Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Gość Piter Wan Kenobi

Dobre, bardzo dobre. Naprawdę bardzo genialna mieszanka, bo i Dio się pojawił i gitarzyści Iron Maiden itp itd. Wielki plus za to. Dlatego rzucę oceną 10/10 :D.

Ja się pytam gdzie jest ta stara dobra Metallica..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, toż to klasyka, być może istnieją lepsze kapele metalowe od Metalliki, niemniej ta chyba już na zawsze będzie kojarzona z kanonem metalu, no a ten utwór to jeden z lepszych, więc niech będzie... 7.5/10

Od siebie dam kolędę, oczywiście w metalowej aranżacji... ^^

http-~~-//www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_713458&feature=iv&src_vid=4vNcGlM8O3I&v=sCabI3MdV9g

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Epickie, nie wiem co napisać. Zgniotło mnie to po prostu i daję 10/10 ^^. Skoro już takie świąteczne klimaty, to łapcie: http://www.youtube.com/watch?v=mWx5gjioE2A Edit: Utwór całkiem niezły, bardzo podoba mi się linia basu. Widać że to stara piosenka jest, ale z zespołem mam dopiero pierwszy kontakt. Ale i tak podoba mi się i może zapoznam się z tym zespołem jak będę miał trochę czasu :D. Ocena na koniec to 8,6/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Fajne i to bardzo, sam wolę jakoś zespoły mało znane, ale klasykę też szanuję. Całkiem przyjemnie się słuchało to fakt, piosenka bardzo podobna do pewnego utworu zespołu The Analogs. Dam ocenę 9/10 na koniec ;P.

^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek zj***ny, aż chce się wyłączyć ten kawałek, potem kawałek jest ok ale gdy pojawia się głos wokalisty to znów jest nie zbyt fajnie. Pod koniec znów nie jest tak źle. Ale ogólnie nie przepadam za tego typu muzyką więc trudno bym napisała coś pozytywnego o tej piosence. Tekst w sumie nie jest zły ale nie powala na kolana. 5/10

http://www.youtube.com/watch?v=xn72iCq-nuw

Scorpions. Epicki kawałek, co tu dużo mówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

O, niby za Peją nie przepadam ale akurat ta piosenka jest bardzo spoko. Sweet Noise za to szanuję i lubię, ogólnie postać Glacy bardzo mi się podoba. Utwór z którym łączą mi się fajne wspomnienia, dlatego podwyższę ocenę. Zaś końcowy werdykt to 9,5/10. Zespół pochodzący z Grecji, warto ich sprawdzić moim zdaniem bo bardzo dobra muzyka to jest:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny utwór, wyraźna perkusja i epickie zmiany nastroju i tempa utworu. Taak stary dobry SOAD. Wolę jednak aerials. 8/10 edit. Ninja mnie ubiegł :( Gansi też są w porządku ale jakoś za nimi nie przepadałem nigdy , choć musze przyznać, że fajny ten chill out. Przyjemna gitarka. No cóż 8/10 A tutaj Army of the sun - roadrunner united.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę tego zespołu ale brzmią jak Slipknot, a ja Slipknotu nie lubię, odrzucają mnie te mieszaniny death metalu z tymi spokojniejszymi gatunkami/podgatunkami. Tak więc i ten kawałek mi się nie spodobał, i nie było w nim nic co by mi się podobało, chociaż nie, te całkowicie death metalowe momenty były fajne. 3/10

Ode mnie rock i Forteca i poezja śpiewana II wojny światowej i jeden z moich ulubionych wierszy. Gałczyńskiego wiersz, trzeba dodać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Genialny utwór. Serio, cholernie mi się podoba, ma coś w sobie co przyciąga na dłużej. Warto odkrywać takie perełki, dziękuję za ten utwór. No nie wiem co jeszcze miałbym dodać, chyba wszystko o tej piosence napisałem. Pozostaje tylko ocena która wynosi 10/10 :D.

jak taki utwór może się komuś nie spodobać o_O. Perełka i cudo zarazem. P.S widzę że ktoś mnie wyprzedził, nie lubię zbytnio takich utworów. Zespołu nie znałem i szanuję że ktoś śpiewa o takich ważnych rzeczach, ale kurde nie kręci mnie to jakoś. Wybacz, jedynie 5,5/10.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hm... Zespołu nie znałem, ale to był mój błąd bo piosenka cudna i muszę ich sprawdzić dokładniej. Bardzo dobry klimat, gitara epicka. W sumie wszystko na plus, także daję 10/10.

Też ciekawy band z mojej strony, pomimo że inny podgatunek metalu ^^.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black metal ma dla mnie to do siebie, iż nieraz potrafi być przynudnawy, no, ale nie jak jest melodyczny i jeszcze ten kobiecy wokal, zmiany rytmów, całkiem udany kawałek, jednak od DB wolę Blood Hunger Doctrine... 7.3/10

To dla odmiany coś symfonicznego, odrobinę, a i przede wszystkim łagodniejszego - Therion i Wahala manitou ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=AJd65N1BScs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...