Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Delfinek Keola

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal

Recommended Posts

Guest Piter Wan Kenobi

Za długi wstęp jak dla mnie,ogólnie za spokojne.Cóż krótko mówiąc za nudne i za senne to jest,średnio mi się podoba.Dopiero od 4 minuty coś mi się tam zaczęło podobać bo fajnie gitara weszła,końcowa opinia 4/10. Ode mnie w sumie też cover,znanej piosenki ale co tam,życzę Wam miłej zabawy przy tym utworze :D

Guest Piter Wan Kenobi

Zespół legenda,lubię ich i ogólnie fajnie grają.Co tu dużo mówić,pasuje dziś też bardzo i daję ocenę 9/10. Może trochę coś nowszego dam,ale myślę że powinno się spodobać:

8/10 To co mi się najbardziej podobało, to selektywne granie gitar (nie wiem jak to nazwać, żeby ktoś mnie zrozumiał ;P), fajnie odróżnia refren od zwrotki. Solo gitary za to nie powala. Ciary mnie przechodzą, jak tego słucham i nawet nie przeszkadza mi fragment growlowany (co mi się NIGDY nie zdarza):

Nie słuchałem jakoś tego albumu, ale nadrobię. Może z czasem czuć monotonie ich stylu, ale jednak to również przyciąga. Świetny kawałek 9/10 A tutaj coś fajnego co znalazłem przez Lastfm. Projekt roadrunner united:

Oprócz tego polecam inne ich kawałki edit : Uwielbiam folk, w ogóle jakiekolwiek dźwięki wzbogacające melodie ( oczywiście dobrze zgrane ) są dla mnie wielkim plusem. Poza tym dobry wokal, który się świetnie z growlem zgrywa. 9/10

Choć nie jest to mój ulubiony rodzaj muzyki podobało mi się :) 7/10

[Niestety nie wiem, czy ten utwór już czasami się tu nie znajduje, jeśli tak to bardzo przepraszam]

Guest Piter Wan Kenobi

Nie wiem co ludzie widzą w nowym Lp.Szczerze mówiąc jak dla mnie ten zespół ma tylko 2 dobre płyty,czyli Hybrid Theory i Meteora.Ja wiem że każdy ma inny gust,ale ten zespół się zmienił i ta ich nowa muzyka nie jest dla mnie.Za ten utwór dam jedynie 3,6/10. Teraz moja propozycja zespół pochodzi z Grecji,gra thrash metal i ogólnie dość szybko grają.Piosenka z albumu wydanego w 2009 roku,utwór trwa zaledwie 2 minuty i 33 sekundy ale warto posłuchać:

:D

Przyznam, że nigdy nie rozumiałem ludzi którzy maniaczyli Slayera, ani czemu jest taki popularny. Pomogłeś mi zrozumieć choć trochę. :) Dosyć rozbudowana dynamika, dobre riffy, w przeciwieństwie do niektórych gitarzystów gatunku Jeff nie stara się squealować do bólu. 8/10 będzie sprawiedliwie. Przenieśmy się do fantastycznego Algalord, o którym opowiada zespół z mniej już fantastycznej krainy - Włoch:

Guest Piter Wan Kenobi

Zajesuper,zespołu nie kojarzyłem ale chyba czas to zmienić.Stopa bardzo mi się podoba w perkusji,ogólnie instrumenty mi się podobają w tym utworze.Okładka też pomysłowa,na początku mi się skojarzyło z Iron Maiden.Także wszystko na plus,nawet tekst więc nie pozostaje nic innego jak dać mocne 8,5/10.

Dobry album,dobry zespół cóż jak ktoś nie zna to polecam \m/ :P

Jeden z niewielu Polskich zespołów, który mi się podoba. Świetny tekst, growl!!!! , i tak ogólnie to tak jakby mocniejsza luxtorpeda. Przynajmniej takie mam wrażenie. Może trochę zbyt monotnna melodia ale reszta miodzio. 8/10

In flames - prekursor Melodic Death Metalu
  • Upvote 1

Guest Piter Wan Kenobi

Heh,warto czasem posłuchać czegoś starego i dobrego.Jedna z najpopularniejszych piosenek jeśli chodzi o ten zespół,ale mają także inne warte do posłuchania.Za ten dam 10/10 :3. Skoro mowa o czymś znanym i dobrym,ode mnie coś z Brazylii :D.

Świetne, po prostu świetne, dałbym 9 ale jako że BS daję 10/10 A tutaj taki niczego sobie rosyjski zespół stylem przypominający zespoły NWoBHM :rd6:

Guest Piter Wan Kenobi

Hmm lubię ten zespół,ma ciekawe połączenie piratów z muzyką metalową.Ten numer jest chyba jednym ze lepszych jeśli chodzi o ten zespół.Moja ocena no nie pozostaje nic innego jak 10/10 ^^. Ode mnie piosenka którą nie dawno znalazłem dzięki przyjaciółce,fajne połączenie.Miłego słuchania :3 http://www.youtube.com/watch?v=G1zS_-3pox8

Ładnie się tam instrumentalnie tłuką na początek, a gdy wchodzi ten łagodny wokal wspierany mocną perkusją... to jest piękne, taki lament, ale taki prawdziwy (nie syreni), a potem jeszcze ta akustyczna gitara, ambitnie... 9.3/10

No, wysoko postawiona poprzeczka, ale mam na to sposób - wrzucę coś, czego nie da rady nisko ocenić... chyba że chce się ryzykować to natychmiastowym lotem na księżyc xP

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xf9wrYyga6s

Dobra rytmika, z chęcią bym poszedł na ich koncert pomashować do takich kawałków jak ten! :rd6: Dobrze zmiksowane, nienudny riff w intrze, wyraźne klawiszki, fajnie bawią się dynamiką. Osobiście za death metalem nie przepadam, o wiele bardziej cenię sobie progresję i, ku mojemu zaskoczeniu, tutaj coś iskrzy! :pinkie2: Melodyjny utwór, stopa perkusji nie zlewa się w jedną wielką wibrację subwoofera, czego nie lubię ani ja, ani sąsiedzi...:flutterblush: Zacne wstawki gitarowe. Zaryzykuję stwierdzenie, że zawiera to domieszkę epic metalu. :twilight4: 8/10, dzięki za pomoc w zapoznaniu z utworami gatunku! :twilight2: Teraz coś ode mnie. Hmmm... może to.

zluzuję z growlu na operę, aż do symfonicznego metalu z Finlandii. :twilight5: Miłego słuchania!