Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Delfinek Keola

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal

Recommended Posts

Słyszę, że z metalu przeszliśmy w bardziej łagodne, rockowe klimaty ;] happysad generalnie lubię, ten zespół ma taki, nie wiem, jak to nazwać, specyficzny klimat... a ten kawałek też jest w nim zaaranżowane, mimo iż pierwszy raz go słyszę, no i poza tym tekst też fajny, więc... 7.6/10

To teraz może wrócimy do metalu, to będzie utwór dość folkowo brzmiący, dość folkowo jak na progresywny projekt ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=dkod0GA5Qj8

Guest Piter Wan Kenobi

Całkiem okej,miłe dla ucha a dobry folk nie jest zły także 7,5/10 :D.Ja powrócę do trochę lżejszych brzmień i dam taki numer:

miłego słuchania :>

Niebyt mi się to podobało, nie lubię indie rocka (bo to chyba to było). O tyle męski wokal dało się znieść, a wręcz był całkiem fajny, głos tej laski był mocno średni, i nie podobał mi się. Sama muzyka była całkiem, całkiem... ujdzie, można powiedzieć, szału jednak nie robiła. 5/10

Guest Piter Wan Kenobi

Legenda,klasyk i co tu dużo mówić 10/10. Ode mnie coś dla fanów muzyki metalcore[to jest mój ulubiony podgatunek metalu swą drogą] :PP.

łapcie i miłego słuchania ;]

Metal, z całą pewnością metal, tak typowy, że aż nudny... tzn. dobry metal nie jest zły, no, ale tylko... 6.0/10

Było już sporo szatańskiego blacku, to może teraz dla odmiany wrzucę coś z drugiej strony barykady ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=cEAObtuAEUs

Guest Piter Wan Kenobi

Nie jestem wielkim fanem Black Sabbath,mało kiedy ich słucham,ale za to co zrobili dla takiej muzyki dam 7,2/10.

cóż mój brat słucha tego zespołu mam go już przesyt ,ale daje 7/10 a cp sądzicie o tym utworze ? z mojego ulubionego gatunku metalu - power metalu. Jest to nowy projekt byłego już basisty Rhapsody Of Fire

Świetne! Mnie szczególnie podobają się te orientalne wstawki na początku i jeszcze gdzieś tam... to będzie... 7.9/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=jfy3QIJzgbc

Therion, już lada chwila będą mieć swój koncert w Krakowie i też z tej okazji postanowiłem wrzucić ich kawałek. Jest to tytułowy utwór z płyty Sitra Ahra, który posiadam i który utrzymany jest w dość symfonicznych, nieco operowych, klimatach ;) Warto też zwrócić uwagę na inspirowane kulturą z różnych zakątków świata teksty, ten w tym kawałku traktuje bodaj o jakimś kabalistycznym obrządku...

Ten kobiecy głos jest genialny i pasuje idealnie, muzyka też ok nie za ostro, nie za słabo, a poza tym lubię piosenki w takim klimacie dam 8/10(b.fajny teledysk).

Guest Piter Wan Kenobi

Hm jeśli chodzi o zespół Frontside to słucham ich od czasu do czasu,aczkolwiek lubię i szanuję ten zespół.Moim zdaniem mają lepsze utwory,ale ten też jest całkiem dobry 8,4/10. Skoro już klimaty z naszego kraju to łapcie: http://www.youtube.com/watch?v=PXviO9NMi7g&feature=relmfu ja osobiście jak słucham Michała to głowa sama mi chodzi :D:pbdt::derptongue:

Guest Piter Wan Kenobi

Cóż nie przepadam jakoś za nim,niezbyt podoba mi się jego muzyka więc dam tylko 4,5/10. Ode mnie coś dla fanów melodic death metalu ^^.

Miła gitara, tylko coś mi wokal nie pasuje... Z jednej strony tworzy ciekawe połączenie, a z drugiej ciągle coś mnie gryzie, że nie pasuje. 7/10

Guest Piter Wan Kenobi

Niby wielkim fanem tego zespołu nie jestem,ale piosenka całkiem okej także 8/10.

ode mnie Kult ^^