Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Delfinek Keola

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal

Recommended Posts

Początek całkiem fajny nawet, potem jest gorzej, a potem znów lepiej by potem znów był gorzej, nie ogarniam. I w sumie ta okładka albumu też nie zachęca mnie do słuchania czy obczajania tego zespołu bo wygląda w sumie jak okładka jakiejś popowej płyty. 4/10

Ode mnie "Czołg" Kabanosa, bardzo lubię ten kawałek (jeden z moich ulubionych tego zespołu) głównie przez wzgląd na tekst.

Guest Piter Wan Kenobi

Ahhh :3.Mój ulubiony zespół,nawet mam ich bluzkę teraz na sobie bez namysłu więc 10/10. takie lżejsze klimaty,może się komuś spodoba:

Guest Piter Wan Kenobi

Ciekawa piosenka,me gusta że tak powiem ^^.A zapomniałbym 7/10. Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta taki zespół:

;> :fluttershy5:

Całkiem w porządku, szczególnie do gustu mnie przypadła spokojniejsza wstawka w środku utworu... 7.7/10

A teraz coś w sam raz na obecną pogodę, najbardziej typowy depressive black metal ^^

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=i-h6fvY5BcQ

Guest Piter Wan Kenobi

Pomimo że osobiście wolę nowe i mało znane zespoły,to piosenka mi przypadła do gustu także co tu dużo pisać 9/10.A nawet łapka w górę na yt dam temu utworowi ^^. Coś z Norwegii :D,perkusja jak i teledysk są dla mnie znakomite

Powiem, że znam zespoły które szybciej napierdzielają na perkusji, głośniej się drą, grają ciężej, bardziej agresywnie, są bardziej wytatuowani i śmierdzący. Nie zachwyciło xD Dam 3/10 To ja teraz tak bardziej kobieco:

Nie bardzo mój podgatunek. Ani zupełnie nie mój nastrój na tę chwilę. Może na jakiejś imprezce po paru głębszych, ale tak to 2/10. Poniżej thrashowa ballada od chłopców z Kalifornii.

Guest Piter Wan Kenobi

Nie lubię zbytnio ballad,ale nie powiem dla odmiany posłucham czasem ta jest jak najbardziej okej 7,5/10.

Guest Piter Wan Kenobi

Ujdzie 5,7/10. Ja powrócę do Skandynawii i zarzucę taką piosenką:

Guest Piter Wan Kenobi

Nie podoba mi się za bardzo,dam te 6/10.

wiem że ten utwór nie jest jakiś mega ciężki,ale mi się podoba :P ^^.

Guest Piter Wan Kenobi

Lubię i szanuję Piotrka[mój imiennik :yay:],My riot ogólnie jest ciekawym zespołem i mi się podoba ich gra także 9/10.

Usłyszałem wokal pochodzący chyba z dwunastnicy xD Muzyka też niezła. Dam 7/10, choć nie moje klimaty. Ode mnie znowu słowiańska nuta, tym razem z Bułgarii :rainderp: