Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Rock & Metal


Delfinek Keola

Recommended Posts

Rammstein... dzięki nim zaczęłam słuchać metalu. Przez długi czas jeden z moich ulubionych zespołów potem ustąpił miejsca ciężej grającym zespołom. Akurat Morgenstern nie był moi ulubionym kawałkiem jednakże przez pewien czas miałam fazę na niego i słuchałam go w nieskończoność (aż się teraz dziwie, że tak się dało). Na chwile obecną nawet ich stare kawałki mi nie podchodzą, a nowe uważam za dno kompletne. 3/10 nie jestem sentymentalna.

I Slayer jak dla mnie najzajebistszy zespół, który istnieje, istniał i kiedykolwiek będzie istniał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Słucham tego zespołu nie powiem,okej dużo wniósł ale kurde jest masa lepszych zespołów jak dla mnie ale to kwestia gustu.No cóż,jeden z najbardziej znanych ich numerów.Wolę inne albumy/piosenki od nich,dam jedynie 4,8/10 bo kurczę przejedzony jestem trochę nimi. Moja propozycja i przydało by się tą piosenkę włączyć niektórym ludziom w mojej klasie np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Led Zeppelin powiadasz? Wstyd się przyznać ale nie słucham ich prawie w ogóle,tak wiem jest to zespół który przeszedł do historii ale nie wpasował się w moje gusta,lubię jedynie kilka piosenek .Akurat tą piosenkę lubię i jest to jedna z nielicznych piosenek która mi się podoba od Zeppelinów :>.No cóż dam te 7,5/10.

uwaga trochę długi wstęp,metalcore z Grudziądza :3 \m/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Dobra propozycja, nie znałem ich a kurde ciekawie grają.Wokalista wydaje mi się że ma swoje lata już,jak tak paczę ale głos ma niezły i to bardzo.Perkusja fajnie chodzi,szczególnie stopa.Do gitar i basu też nie mam zastrzeżeń.Teledysk może nie jest wysokich lotów,ale liczy się pomysł.Końcowa ocena to 7,6/10 bo czegoś mi jeszcze brakowało jednak. Tą piosenkę i zespół poznałem w dość dziwny sposób,gdyż oglądałem recenzję naszego Ciechanowskiego piwa,zwanym Ciechan Miodowe i koleś dał tą piosenkę jako intro :derp: Ale dosyć tego gadania,łapcie i słuchajcie:

^^ Edit: Linkin Park mało kiedy słucham,akurat ten utwór mi się podoba,przyznam się nawet że początki tego zespołu lubię :P.Dam 10/10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

KoRn,cóż jest to jeden z zespołów od którego zaczyna się słuchać takiej muzyki.Potem większość osób odrzuca ten zespół ,ale to też nie każdy.Ja osobiście lubię ich od czasu do czasu posłuchać,ale wielkim fanem nu-metalu nie jestem,stary KoRn jak najbardziej zaje... nowy niezbyt.Dam 9,2/10. Nie dawno ich odkopałem i ciekawy zespół nawet:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadało się całkiem fajnie, skrzypce, była moc, ale potem ten damski wokal...Nie lubię damskich wokali, chyba że w Van Canto, Within Temptation czy ewentualnie w Nightwish. Ale nie ma co, 8/10 jak najbardziej się należy.

Dzisiaj postanowiłem przesłuchać całą dyskografie Napalm Death, no i może przez weekend się uda :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba rytmika i growl w zwrotce, ale już początkowy wokal w stylu a' la Yaplap/Solrac nie koniecznie. Wręcz bardzo nie. Oprócz tego grają w dzikiej skali do której nie jestem przyzwyczajony :twilight8: Utwór sam w sobie świetnie zbudowany, bardzo różnorodne partie. 6,7/10 Ode mnie klasyka metalu progresywnego:

Mój zdecydowanie ulubiony zespół. :fluttershy5:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można nie lubić Led Zeppelin? No zresztą o gustach się nie dyskutuje.

Pierwsza piosenka Alice in Chains jaką mam okazję słuchać.

No i niestety nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia, najbardziej przeszkadza mi wokal, reszta ok.

6/10

Widocznie, słuchałeś nie tych piosenek co trzeba -,-

Led Zeppelin- Candy store rock

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ooo Megadeth może i nowy jest trochę inny,jednak nadal trzyma poziom.Ogólnie bardzo lubię ich,bardzo dobry zespół,może i mieli swoje gorsze momenty ale to u każdego się zdarza.Zespół legenda i nie trzeba co tu się rozpisywać,daję 9,7/10. Dobre bo polskie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten kawałek. Najzaj***stszy kawałek Dio. Jego fantastyczny głos i fajne riffy, AWESOME! Tekst jest bardzo życiowy i ogólnie wartościowy więc dobrze, że został wrzucony od razu z polskimi napisami bo wątpię by ktoś kto tego wcześniej nie słuchał poszedł obczaić potem tłumaczenie czy sam tekst. Nic innego nie można dać jak 10/10

Ode mnie jeden z fajniejszych kawałków Exodusa z tego albumu z fajną okładką. Zresztą o takim samym tytule jak sama piosenka jest ta płyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Zespołu tego nie znałem,nie lubię zbytnio tego podgatunku metalu.Zdecydowanie wolę np power metal,ale nie powiem jak tak słucham to jest w miarę porządku ten numer.Pomimo że nie ma zbytnio dużo wokalistek metalowych to jej głos mi się podoba,dam 7,5/10. Iron Maiden z mojej strony,jest ktoś to ich nie zna o_O ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...